Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμά απο Ελληνικό


Recommended Posts

Αλοοοοοοοοοο!

Ναι ναι, γίναμε καλά, ξεαρρωστήσαμε, φάγαμε το πνευμονιόκοκκο χτες κ όλα καλά.

Δηλώνω επισήμως ότι τη Πέμπτη το πρωί κατά τις 12 εγώ θα πάω στάρμπακς βρέχει χιονίσει!

Α και Eviri, εγώ κατι καταλαβαίνω από τη ζωή εκεί, ο άντρας μου είναι από Λιβύη.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 317
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλοοοοοοοοοο!

Ναι ναι, γίναμε καλά, ξεαρρωστήσαμε, φάγαμε το πνευμονιόκοκκο χτες κ όλα καλά.

Δηλώνω επισήμως ότι τη Πέμπτη το πρωί κατά τις 12 εγώ θα πάω στάρμπακς βρέχει χιονίσει!

Α και Eviri, εγώ κατι καταλαβαίνω από τη ζωή εκεί, ο άντρας μου είναι από Λιβύη.

ΜΟΝΗ ΣΟΥ???ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ!!!! Πεμπτη στις 12 λοιπον!!! ρουλακι μπορεις???

Link to comment
Share on other sites

Α και Eviri, εγώ κατι καταλαβαίνω από τη ζωή εκεί, ο άντρας μου είναι από Λιβύη.

Κι άλλη σύμπτωση λοιπόν. Βέβαια όχι σημαντική, αλλά όταν ήταν να βγούμε πρώτη φορά στο εξωτερικό θα πηγαίναμε Λιβύη, αλλά την έκοψε τη μετάθεση ο σύζυγος. Κι έτσι βρεθήκαμε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλη σύμπτωση λοιπόν. Βέβαια όχι σημαντική, αλλά όταν ήταν να βγούμε πρώτη φορά στο εξωτερικό θα πηγαίναμε Λιβύη, αλλά την έκοψε τη μετάθεση ο σύζυγος. Κι έτσι βρεθήκαμε εδώ.

Μμμμ η μητέρα του άντρα μου (Ελληνίδα) έζησε εκεί αρκετά χρόνια, επίσης η αδερφή της παντρεύτηκε κ ζει εκεί. Δε μπορώ να πω ότι μου αρέσουν αυτά που ακούω για τη ζωή τους εκεί. Τα παιδιά τους όλα τα χουν στείλει εδώ από 5 χρονών για να πάνε σχολείο κλπ.

Εσείς είστε καλύτερα! Εκεί τα πράγματα είναι πολύ πίσω.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΟΝΗ ΣΟΥ???ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ!!!! Πεμπτη στις 12 λοιπον!!! ρουλακι μπορεις???[/QU

θελει και ερωτηση?φυγαμε για σταρμπακς!!!!αααααααααααα και για οσες δεν πινουν καφε απο εκει ανοιγει απεναντι everest για φρεντο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι καλησπερα!

Γεννημα θρεμα καλαμακιωτισσα αλλα με ελληνικο και ειδικοτερα σουρμενα λατρεια.......λογο διαφορων δραστηριοτητων ειμαι καθε 3 και λιγο εκει.

Τα τελευταια 5 χρονια εχω φυγει απο αθηνα και τωρα επιστρεφω.

Ψαχνω παιδικο σταθμο και νηπιαγωγειο στις περιοχες μας. Αλλα ειμαι τρελη και ψειρας μεγαλος. Ξερετε κανεναν???

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι καλησπερα!

Γεννημα θρεμα καλαμακιωτισσα αλλα με ελληνικο και ειδικοτερα σουρμενα λατρεια.......λογο διαφορων δραστηριοτητων ειμαι καθε 3 και λιγο εκει.

Τα τελευταια 5 χρονια εχω φυγει απο αθηνα και τωρα επιστρεφω.

Ψαχνω παιδικο σταθμο και νηπιαγωγειο στις περιοχες μας. Αλλα ειμαι τρελη και ψειρας μεγαλος. Ξερετε κανεναν???

Προσωπικά δεν έχω γνώση σε παιδικούς σταθμούς, ποιος είναι καλός και ποιος όχι. Τα δικά μου παιδιά πήγαν στο 4ο Νηπιαγωγείο στην Ανω Γλυφάδα απέναντι από τον Άγιο Τρύφωνα πίσω ακριβώς από το 5ο Γυμνάσιο-Λύκειο. Παραδίπλα υπάρχει και το 16ο Νηπιαγωγείο που είναι επίσης καλό. Με το καλό να ξαναέρθεις Αθήνα. Αλήθεια σε ποιο μέρος είσαι τώρα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...