Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

Μαμά απο Ελληνικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 317
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραια παμε Τεταρτη:mrgreen::mrgreen:

Γεια σου Κατερινα!!!

Σιγα σιγα μαζευομαστε..............οταν φτασουμε τις 10 παμε για καφε!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δεν ξερω βρε κοριτσιααααα ειναι και αυτος ο σκατοκαιρος.....


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, αυτός ο καιρός μας έχει κάνει τα νεύρα κορδέλες. Εκεί που έχει έναν ωραιότατο ήλιο, ξαφνικά ρίχνει καντάρια. Ελεος! Τι ωραία να βρέχει το βράδυ και την μέρα να έχει ήλιο! Τι ζητάω; ψιλοπράγματα.

Το μόνο καλό είναι ότι πλύθηκε λίγο το αμάξι, που δεν προλάβαινα να το πάω για πλύσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια; πως πάτε με τις ιώσεις;

χαλια.....εγω εχω τη μικρη αρρωστη από την τεταρτη με 39 πυρετο και μυξες...απο οτι φαινεται...του χρονου θα τον πιουμε τον καφε...:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κορίτσια; πως πάτε με τις ιώσεις;

Κατερίνα, σου εχω στείλει pm! Εμείς μια χαρά είμαστε δόξα το Θεό! Χρόνος δεν υπάρχει γιατί τώρα τελειώνω ενα ευχολόγιο και εχω να κάνω 15 Χριστουγεννιάτικες κάρτες!!! Κι εγώ μάλλον για του χρόνου το βλέπω...χιχι

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σε όλα τα μωράκια που είναι αρρωστούλια!

Vartig, άργησα να το δω το pm σου αλλά απάντησα επιτέλους.

Κορίτσια, καλύτερα να συναντηθούμε μετά τις γιορτές που θα κάνει, ελπίζω, και τις Αλκυονίδες μέρες και συνήθως είναι τέλεια για βόλτες!

Καλά Χριστούγεννα σε όλες σας και στις οικογένειές σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις γειτόνισσες. Όταν διάβασα αυτό το θέμα δεν πίστευα ότι θα βρίσκονται στο φόρουμ τόσα άτομα από την ίδια περιοχή με μένα και μάλιστα τόσο κοντά. Φανταστείτε ότι είμαι πρώην αργυρουπολήτισα πριν το γάμο και εδώ και χρόνια μένω Τερψιθέα και μάλιστα αρκετά κοντά στα στάρμπακς. Σας εύχομαι καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις γειτόνισσες. Όταν διάβασα αυτό το θέμα δεν πίστευα ότι θα βρίσκονται στο φόρουμ τόσα άτομα από την ίδια περιοχή με μένα και μάλιστα τόσο κοντά. Φανταστείτε ότι είμαι πρώην αργυρουπολήτισα πριν το γάμο και εδώ και χρόνια μένω Τερψιθέα και μάλιστα αρκετά κοντά στα στάρμπακς. Σας εύχομαι καλές γιορτές.

καλες γιορτεεεεςςς!!!!! εμεις μενουμε διπλα διπλα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕλληνικοΑργυρουποληΤερψιθιότισσες και λοιπές μαμάδες να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας και τις οικογένειές σας!

Εύχομαι το 2010 να φέρει υγεία και καμιά φουσκωτή κοιλίτσα εεεεεεεεε??

Με κείνο τον έρμο το καφέ τι θα γίνει??

Εγώ πάντως έχω γίνει επίτιμος πελατης των στάρμπακς, μου έχουν δώσει και ειδική κάρτα! Χωρίς πλάκα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.

ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣΩ ΠΡΟΣ ΣΤΑΡΜΠΑΚΣ ΚΙ ΕΓΩ, ΟΛΟΤΑΧΩΣ.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω μέθης δεν ξέρω αν είναι Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά, ή Πάσχα και γι' αυτό δεν ξέρω αν στόλισες αρνί ή σούβλισες δέντρο, πάντως σου εύχομαι Καλή Χρονιά και να βρεις το φλουρί στο δικό σου αυγό. χικ χικ χικ

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό Eviri!!!

Εμάς μας στείλανε αυτό:

Πριν ο ήλιος δύσει για το 2009, πριν οι αναμνήσεις ξεθωριάσουν, πριν υπερφορτωθούν τα δίκτυα και πριν μεθύσω και χάσω το κινητό μου, ευτυχισμένο το 2010!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...