Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Μαμά απο Ελληνικό


Recommended Posts

και εγω οχι τελικα για αυριο γιατι ο μικρος χτες δεν ετρωγε καθολου και ειχε λιγα δεκατα.μου ειπε η γιατρος οτι κατι τον τριγυριζει και ουτε γιορτη δεν θα κανω!λεω να μην τον βγαλω για λιγο!!!!δεν πειραζει ας γινουν καλα τα μωρα και εμεις θα πιουμε καφε........τι στο καλο,μια γειτονια ειμαστε!!!!!!μελακι περαστικα σας......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 317
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά μιλάμε για τρελή αρρώστια.

Πρώτα τέζαρε το νινί, μετά εγώ, και τώρα που προσπαθούμε να συνέλθουμε τέζα και ο άντρας μου. Τζάμι! Σα την οικογένεια Ανταμς είμαστε!

Μου την έχει δώσει μιλάμε! Κλεισμένη μέσα!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:twisted::twisted::twisted::twisted:


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε για τρελή αρρώστια.

Πρώτα τέζαρε το νινί, μετά εγώ, και τώρα που προσπαθούμε να συνέλθουμε τέζα και ο άντρας μου. Τζάμι! Σα την οικογένεια Ανταμς είμαστε!

Μου την έχει δώσει μιλάμε! Κλεισμένη μέσα!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:twisted::twisted::twisted::twisted:

Βρε honey ας μείνει και κανένας όρθιος να μπορεί να φροντίζει τους υπόλοιπους!!!!!! Περαστικά σας.

Link to comment
Share on other sites

Βρε honey ας μείνει και κανένας όρθιος να μπορεί να φροντίζει τους υπόλοιπους!!!!!! Περαστικά σας.

Μπα, οι 3 μας είμαστε και αλληλοφροντιζόμαστε. Και καλά....Αστα!! Θα φέρω νοσοκόμα εσωτερική σε λίγο. Και η μικρή ουρλιάζει Non stop, δε τρώει, και ποιος να τη παλέψει ΟΕΟ???

Κατά τ'άλλα καλά!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εεεεε!!! τι γίνεταιιιι!!! ακομα αρρωστοι???

Συνήλθαμε...

Ενα βηχαλάκι έχω. Και βραχνοφωνή.

Αλλά σήμερα βγήκαμε βόλτα!

Από Δευτέρα καφέ! ΕΤΟΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Συνήλθαμε...

Ενα βηχαλάκι έχω. Και βραχνοφωνή.

Αλλά σήμερα βγήκαμε βόλτα!

Από Δευτέρα καφέ! ΕΤΟΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

με τη γκαντεμια που μας κυνηγαει τη δευτερα θα χιονιζει:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για να δούμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλές μου γειτόνισσες κι εγώ θα ήθελα να σας γνωρίσω από κοντά, ελπίζω να μου δοθεί η ευκαιρία κάποια στιγμή.

ποια καποια στιγμη παιδακι μου??? ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Μεσα και εμεις!!!! παλι!!!! για να δουμε!! (καλα ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ λεμε οτι θα χιονισει!!!!):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες τη Δευτέρα απογευμα εμείς έχουμε παιδίατρο κ πνευμονιόκοκκο!

Κλαααααααααααααααααψ.

Εμ είμαστε μπόλικες εντέλει, πως να συγχρονιστούμε??


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...