Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Zippy Club


Recommended Posts

Γεια σας

σε αυτό το νήμα μπορείτε να καταγράψετε τις εντυπώσεις σας , αν είστε ευχαριστημένες και ότι άλλο θέλετε ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Θα ήθελα την βοήθεια των "zippy fans".

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το καροτσάκι inglesina zippy που απ οτι καταλαβαίνω είναι μοντέλο 2009.Εχει όλα τα χαρακτηριστικά που θα ήθελα, είναι ελαφρύ,εύκολο στην μεταφορά και μαζεμένο.

Το θέμα είναι οτι βρήκα σε ένα κατάστημα το zippy royal με αρκετά μεγάλη χρηματική διαφορά.Το site του καταστήματος δεν έχει πολλές λεπτομέρειες για το προιον και στο επίσημο site inglesina δεν το έχει.Εκτός του οτι -φαντάζομαι -είναι παλιότερο μοντέλο(2008?) ξέρει κανένας τι άλλες διαφορές έχει από το zippy του 2009??:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

μήπως μπορεί κάποιος να πει την ποιότητα κύλισης του zippy free; σε διάφορα είδη δρόμων... Σκέφτομαι να το αγοράσω και με ενδιαφέρει να ξέρω εάν οι ρόδες του κυλούν ομαλά - καλά....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα ήθελα την βοήθεια των "zippy fans".

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το καροτσάκι inglesina zippy που απ οτι καταλαβαίνω είναι μοντέλο 2009.Εχει όλα τα χαρακτηριστικά που θα ήθελα, είναι ελαφρύ,εύκολο στην μεταφορά και μαζεμένο.

Το θέμα είναι οτι βρήκα σε ένα κατάστημα το zippy royal με αρκετά μεγάλη χρηματική διαφορά.Το site του καταστήματος δεν έχει πολλές λεπτομέρειες για το προιον και στο επίσημο site inglesina δεν το έχει.Εκτός του οτι -φαντάζομαι -είναι παλιότερο μοντέλο(2008?) ξέρει κανένας τι άλλες διαφορές έχει από το zippy του 2009??:confused:

εγώ πήρα το 2009 το zippy system που περιελαμβανε καροτσι, πορτ μπεμπε, καθισμα αυτοκινητου και τσαντα- αλλαξιερα. η διαφορα απο το αντιστοιχο του 2008 ηταν στα χρωματα μονο νομιζω. δεν ξερω μηπως το royal δεν κανει απο νεογεννητο..

ριξε μια ματια και εδω..

http://www.bimbomarket.it/gb/en/catalog.asp?categoria_id=38&marca_id=22


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ego pira to zippy free , einai eksairetiko!!! nomizo kai ego pos i diafora einai sto xroma kai an exo katalabei kala i koukoula s emas den bgainei!! pantos einai poluu elafry kai eukolo sto anoikse kleise....me mia kinisi stin pragmatikotita

pirame kai to ka8isma aytokinitou kai einai kai auto eksaireitka boliko giati otan koimatai o mikros ton pernoume me to ka8ismataki kai ton bazoume pano sto karotsi polyy eukola

kai genika oi allages apo to ena sto allo i apo to na koita mprosta i piso einai polu eukoles !!

tora oson afora tis rodes tou den exo entopisei kapoio 8ema k ego ton pao kai stin poli alla kai epeidi edo pou menoume exei kai xomatodromous mia xara kylaei pros to paron

to xrisimopoio peripou 2 mines tora alla mia fili mou to exei xrisimopoiisei kai sta duo paidia tis !!!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω βρω το πορτ μπεμπε για το καροτσι iglesina zippy μιας και δεν πωλειται χωριστά...

Κατα προτιμηση θα ήθελα τα χρωματα απο το safari (μοντελο 2008 αλλα οποιοδηποτε ουδετερο χρωμα δεν θα με χαλασει...

Ακομα και αν δεν θελει καποιος να το δωσει για παντα με ενδιαφερει και το ενδεχομενο δανεισμου για κανενα 6μηνο (απο Αυγουστο εως Δεκεμβριο)

Ευχαριστω!


Τα καλυτερα έρχονται...

USQXp2.png25G9p3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...