Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μια καλησπερα κ απο μενα σε ολες τις μελλουσες μανουλες:D

μετα απο 4 χρονια κ πολλη ταλαιπωρια, τα καταφεραμε,ειμαστε στον 2ο

Μπράβο στο κουράγιο σας. Κι εμείς ακριβώς έτσι και ακριβώς τόσα χρόνια. Με το καλό λοιπόν!

Καλημέρα σε όλες, καλή εβδομάδα να έχουμε.


L2jgp3.png
Link to comment
Share on other sites

μια καλησπερα κ απο μενα σε ολες τις μελλουσες μανουλες:D

μετα απο 4 χρονια κ πολλη ταλαιπωρια, τα καταφεραμε,ειμαστε στον 2ο

με το καλο το μωρακι σου!!!!και καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

Με λένε Ντίνα είμαι 9 εβδομάδων και με το καλό και με την βοήθεια της Παναγίας, αρχές Απρίλιου θα έχω το πρώτο μου μωράκι.

Είχα μια αποβολή τον προηγούμενο Οκτώβρη και μια εξωμήτριο κύηση τον Φεβρουάριο που μου στοίχησε μια σάλπιγγα, 3 επεμβάσεις και μια ψυχολογία στα πατώματα.

Παρόλα αυτά……σήμερα είμαι μια χαρά και περιμένω πως και πώς να ξαναπάω την Τετάρτη στον Γιατρό να ακούσω το μωρό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα στα κοριτσια, να ειστε ολες καλα κ με το καλο τα αγγελουδιασας στην αγκαλια σας!

Ειμαι η Μαρια,απο την Συρο κ εχω ενα κοριτσακι 22 μηνων.

Περιμενω στις 19 Φλεβαρη το αδερφακι της -ακομα δεν ξερουμε τι θα εχουμε αλλα ας ειναι γερο-

Το σιγουρο ειναι οτι θα γεννησω στο νησι, ουτε ο καιρος θα ευνοει σε λιγο για μετακινησεις αλλα κ το κοστος ειναι παραλογο.Το κοριτσι μου το γεννησα στην Πατρα αλλα μου φαινεται εδω θα ειμαστε καλτερα!

Απο "συμπτωματα' γενικα ειμαι χαλια,πολλη ανακατωσουρα κ ανορεξια -στην μικρη μου ειχα τα ιδια για ολο το 9μηνο με ενα διαλειμμα απο τον 5ο εως τον 6ο. Απλα εκει για να μου φευγει η πικρα ετρωγα σχεδον καθε μερα μισο κιλο παγωτο με αποτελεσμα να σταματησω να ζυγιζομαι στην αρχη του 9ου με 20 κιλα παραπανω πανω μου......βγηκα απο το νοσ/μειο με 17 κιλα συν τα οποια ευτυχως ξεφορτωθηκα -αργα κ οδυνηρα-.Τωρα ομως ουτε γλυκα μπορω να φαω, ουτε αδερα, ουτε σαλτσες, ουτε καν....ΖΕΣΤΟ φαγητο!!! Για μακαρονια κ ρυζι ουτε λογος το εχω ριξει στο ζαμπον-τυρι-αγγουρι-ντοματα-ελιες κ ψωμι!

Τελειωνω τον 4ο σε λιγες μερες κ ουτε εχω συνελθει ουτε εχω βαλει γραμμαριο!Μου ειπαν οτι αμα το ακουσω θα μου περασουν ολα!(ετσι μου ελεγαν κ στη μικρη αλλα τζιφος)

Μηπως ξερετε ποτε περιπου "ακουγεται" -η κινηση του-

Μια φιλη μου που ειναι περιπου μια εβδομαδα πισω απο εμενα το ακουει απο εχθες συνεχεια...εμεις ακομη τπτ....:roll:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλως ορίσατε οι νέες....με το καλό τα αγγελούδια σας!!

dms νωρίς ειναι ακόμα για να το νιώσεις εγώ μετα την 21 άρχισα να το νιώθω...μην σε ανυσηχεί

Με ανακουφιζεις αρκετά. Γιατι τη μικρη μου δε θυμαμαι ποτε την ακουσα....:rolleyes:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Πώς περάσατε το Σαβατοκύριακο?'

εγώ σήμερα έχω φοβερή υπνηλία και ατονία....

Όλη μέρα σέρνομαι στον καναπέ, στη δουλεία δεν πήγα, μέχρι και ο μικρούλης μου με έχει αφήσει στην ησυχία μου και παίζει ήσυχα, ο καλούλης μου:P:p:p:p:p.....

Για τα κοριτσάκια που ρωτούν για συμπτώματα, δεν είναι απαραίτη:Pτο να υπάρχουν συνέχεια και να είναι σε όλες τα ίδια......

Εμένα μόνο λίγες ανακατωσούρες υπάρχουν που και που και σήμερα θεωρώ ότι είναι η πιο δύσκολή μου μέρα!!!!!

Μην αγχώνεστε, λοιπόν, όλα καλά θα πάνε....

Φιλάκια σε μωράκια και κοιλίτσες.....

Υ.Γ. Πώς μπορώ να βάλω τρίτο τίκερ? δεν μου το παίρνει.....:mad::mad::mad::mad::mad::mad:


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!!!τι μου κάνετε;;;;!!!!!πως είσαστε;;;;;!!!!!!!

κ γω σήμερα είμαι πολύ χάλια κορίτσια.....τι να σας λέω...το βλέπω όμως θετικά!!!!!!ότι πριν κάποιο καιρό παρακαλούσα να είμαι έτσι κ απλά εισακούσθησαν οι προσευχές μου!!!!!υπομονή κορίτσια μου!!!!που θα πάει!!!!!θα το κλείσουμε το 1ο τρίμηνο κ θα συνέλθουμε!!!!!!!φιλάκια σε όλες!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια μου...

Καλως ορισαν οι νεες μανουλες στο Θεμα μας...!!!

εγω τις τεελτυταιες μερες ειμαι καπως πεσμενη.. γενικα δεν εχω τιποτα.. και αγχωνομαι.. μονο λιγο το στηθος.. πολλα νευρα.. μα παρα πολλα.. νυστα και αραια και που λιγο ανακατεμα στο στομαχι μου κραταει για λιγα λεπτα..

Και σημερα ολη μερα κλαιω.. με το παραμικρο.. δεν ξερω αν ειναι οι ορμονες.. η να ειναι επειδη φοβαμε μηπως εχει συμβει κατι κακο..

αυριο εχω ραντεβου στην Γιατρο μου.. Μακαρι να ειναι ολα καλα.. ειλικρινα !!!!


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια μου...

Καλως ορισαν οι νεες μανουλες στο Θεμα μας...!!!

εγω τις τεελτυταιες μερες ειμαι καπως πεσμενη.. γενικα δεν εχω τιποτα.. και αγχωνομαι.. μονο λιγο το στηθος.. πολλα νευρα.. μα παρα πολλα.. νυστα και αραια και που λιγο ανακατεμα στο στομαχι μου κραταει για λιγα λεπτα..

Και σημερα ολη μερα κλαιω.. με το παραμικρο.. δεν ξερω αν ειναι οι ορμονες.. η να ειναι επειδη φοβαμε μηπως εχει συμβει κατι κακο..

αυριο εχω ραντεβου στην Γιατρο μου.. Μακαρι να ειναι ολα καλα.. ειλικρινα !!!!

τζώρτζια μου,οι ορμόνες σε συνδυασμό με το άγχος που είναι φυσιολογικό,δημιουργούν έναν εκρηκτικο μίγμα!!!!!!το μόνο που σε συμβουλεύω είναι να μην δίνεις σημασία σε ότι βλακεία μπορεί να σου πει ο κάθε μ@&%#*%!!!!!!!!


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσακια μου...

Καλως ορισαν οι νεες μανουλες στο Θεμα μας...!!!

εγω τις τεελτυταιες μερες ειμαι καπως πεσμενη.. γενικα δεν εχω τιποτα.. και αγχωνομαι.. μονο λιγο το στηθος.. πολλα νευρα.. μα παρα πολλα.. νυστα και αραια και που λιγο ανακατεμα στο στομαχι μου κραταει για λιγα λεπτα..

Και σημερα ολη μερα κλαιω.. με το παραμικρο.. δεν ξερω αν ειναι οι ορμονες.. η να ειναι επειδη φοβαμε μηπως εχει συμβει κατι κακο..

αυριο εχω ραντεβου στην Γιατρο μου.. Μακαρι να ειναι ολα καλα.. ειλικρινα !!!!

Διαβάζω τα μυνήματά σου και θεωρώ ότι είσαι λιγουλάκι αγχωμένη.....ηρέμησε, όλα θα είναι καλά και το μωράκι σου θα σου στείλει αύριο ένα μεγάλο φιλί!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Απλώς, οι ορμόνες σου κάνουν πάρτυ.......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...