Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts

Με έχει επιρεάσει μια περίπτωση που τα αποτελέσματα βγήκαν μια χαρα και το μωρο γεννηθηκε με συνδρομο down και σε πολυ ασχημη κατασταση. Ουτε θα ακουει ουτε θα περπατάει και η κοπέλα τρελάθηκε όπως πολυ καταλαβαίνεις

Μην επηρεαζεσαι, αυτα συμβαινουν μια στο τοσο, ή δεν ηταν καλος ο εξεταστης....

Κ εμας το βαπτηστηρακι μας γεννηθηκε με προβλημα στην καρδουλα του κ ενος ετους εκανε χειρουργειο ανοιχτης καρδιας (τετραλογια fallot υπευθυνη οχι μονο για συνδρομο down αλλα κ για αλλα 32 συνδρομα), αλλα το ειδαν στην β επειπεδου. Δε μπορω ομως να αφησω κατι τετοιο να με επηρεασει ουτε καποιο αλλο γεγονος,γιατι μονο αγχος κ τσιτωση θα εχω κ εγω κ το μωρακι μου....

Εχει ο Θεουλης κ ολα καλα θα πανε, μονο αυτο μπορω κ πρεπει να σκεφτομαι.

Οι εξωγενεις παραγοντες κ παραμετροι που βαλλομαστε ειναι πολλοι, στο χερι μας ειναι ομως να μην μας επηρεασουν! :wink:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ τι ωραια γινομαστε πολλες.....καλως ήρθες.

Εκανες αυχενική διαφάνεια? αν ναι πως ήταν?

Καλησπερα!!! Ητανε τέλια εμπιρια.... ειχε το δαχτιλο στο στομα και το πιπιλιζε.... εκλεγΑ!!!!!:D και απο τι μου ειπε ο γιατροσ πολυ καλη και αυχενικη 1,14.... περιμενω τωρα τισ απαντησεισ αιματοσ αυριο..... ανιπομονο!!!! Εσυ πόσο εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Μην επηρεαζεσαι, αυτα συμβαινουν μια στο τοσο, ή δεν ηταν καλος ο εξεταστης....

Κ εμας το βαπτηστηρακι μας γεννηθηκε με προβλημα στην καρδουλα του κ ενος ετους εκανε χειρουργειο ανοιχτης καρδιας (τετραλογια fallot υπευθυνη οχι μονο για συνδρομο down αλλα κ για αλλα 32 συνδρομα), αλλα το ειδαν στην β επειπεδου. Δε μπορω ομως να αφησω κατι τετοιο να με επηρεασει ουτε καποιο αλλο γεγονος,γιατι μονο αγχος κ τσιτωση θα εχω κ εγω κ το μωρακι μου....

Εχει ο Θεουλης κ ολα καλα θα πανε, μονο αυτο μπορω κ πρεπει να σκεφτομαι.

Οι εξωγενεις παραγοντες κ παραμετροι που βαλλομαστε ειναι πολλοι, στο χερι μας ειναι ομως να μην μας επηρεασουν! :wink:

Οσο και να μην το θες επιρρεάζεσαι.Τουλαχιστον να ξέρεις οτι ειναι καλός ο εξεταστης

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην 16η εβδομαδα κ εχω παρει με το ζορι ενα κιλο.....δε μπορω να φαω τι-πο-τα,μονο να κανω κρυα σαντουϊτς με σαλαμι τυρι αγγουρακι κλπ κλπ λαδερα καθολου, κοτοπουλο μπα, αλλα κρεατα ουτε κ πριν τα πολυσυμπαθουσα,ουτε ρυζι ουτε πατατες, ουτε μακαρονια,, ουτε ουτε ουτε....

εχω τσακισει κατι χυμους, ειχε αναστεναξει ενα καρπουζι που το εφαγα μονη μου, πεπονι, πολλααααααα αγγουρια (πιο πολλα απο τα μετρα του υπουργειου οικονομικων :tongue: ) πολλες τυροπιτες,τοοονους νερο (περιπου 3 λιτρα την ημερα) κ πολλα.......πακοτινια! Εχω τσακισει τα σκατολοϊδια -συγχωρηστε μου τη φραση.Και ψαροσουπες! Ναι ναι κατακαλοκαιρο,ψαροσουπες.Ενα σκασμο φετα μεσα, μπολικο λεμονι και βουρ!!!!

Ανησυχω λιγο γτ η διατροφη μου μονο ισορροπημενη δεν ειναι, αλλα δε μπορω πραγματικα να φαω σχεδον τιποτα. Α! Και οτι τρωω μη τυχον ειναι ζεστο! Θερμοκρασια δωματιου μονο. :?

Αχ κοπελα μου, ποσ σε καταλαβενω...... εσυ τουλαχιστων κατι μπορεισ να φασ, εγω μια κουταλια τρωω και τελοσ..... νιωθω πετρεσ στο στομαχι!!! Και ο αντρασ μου δεν μαφηνει ουτε να αγκυζω τισ σοδεσ!!!!!:?Υπομονη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! Ητανε τέλια εμπιρια.... ειχε το δαχτιλο στο στομα και το πιπιλιζε.... εκλεγΑ!!!!!:D και απο τι μου ειπε ο γιατροσ πολυ καλη και αυχενικη 1,14.... περιμενω τωρα τισ απαντησεισ αιματοσ αυριο..... ανιπομονο!!!! Εσυ πόσο εισαι τωρα?

στην 9η εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρα, σου ευχωμαι μια τέλια εγκυμοσυνη!!!!!:D Και σε λίγο θα δεισ και συ το μωρο σου τριδιαστατο!!!!!:wink:

Ευχαριστω πολυ επισης. Καλα νομιζω οτι τοτε θα τα παιξουμε και εγω και ο αντρας μου

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια, ξερει καμια ποσ να βαλω κατω απο τα μηνυματα την εικονα που λει σε πιο μηνα ειμαι......:confused:

Πατησε πανω στο ονομα του προφιλ σου κ μετα επελεξε customize.

Μπες στη σελιδα lilypie.com και θα βρεις οτι σου αρεσει. το διαμορφωνεις οπως θες κ μετα παιρνεις το λινκ επιστρεφεις εδω στο "επεξεργασια υπογραφης" και το κανεις επικοληση.

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγουλακι....:roll:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ επισης. Καλα νομιζω οτι τοτε θα τα παιξουμε και εγω και ο αντρας μου

Εμενα μου εδωσε και CD........:P το εχω δει εκατο φορεσ!!!!! Ζητα του και συ οπωσ δη ποτε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοπελα μου, ποσ σε καταλαβενω...... εσυ τουλαχιστων κατι μπορεισ να φασ, εγω μια κουταλια τρωω και τελοσ..... νιωθω πετρεσ στο στομαχι!!! Και ο αντρασ μου δεν μαφηνει ουτε να αγκυζω τισ σοδεσ!!!!!:?Υπομονη!!!!

Ειπαν οτι θα περασει στο τελος του πρωτου τριμηνου, εγω σε λιγες μερες μπαινω στον 5ο κ ακοοοοομα τιποτα.

να πω την αμαρτια μου αν δεν επηρεαζει την υγεια του μωρου δεν με πειραζει γιατη στη μικρη μου ειχα παρει 20 κιλα. Ετρωγα νορμαλ αλλα για να μου φυγει αυτη η πικρα του σιδηρου, ετρωγα μισο λιτρο παγωτο σχεδον ανα ημερα. Το αποτελεσμα ηταν με το που μπηκα στον 9ο κ ειδα οτι ειχα παρει 2ο κιλα, να σταματησω να ζυγιζομαι κ να εχω χαλια ψυχολογια μετα.

Τουλαχιστον να ειναι καλα το μικρο μου κ ας μου παρει κ τα κιλα που εχω, δε με νοιαζει..... (εχω "ψιλοτσακισει" κ εγω κατι sprite".......) :oops:


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πατησε πανω στο ονομα του προφιλ σου κ μετα επελεξε customize.

Μπες στη σελιδα lilypie.com και θα βρεις οτι σου αρεσει. το διαμορφωνεις οπως θες κ μετα παιρνεις το λινκ επιστρεφεις εδω στο "επεξεργασια υπογραφης" και το κανεις επικοληση.

Ελπιζω να σε βοηθησα λιγουλακι....:roll:

Δεν μου εμφανιζει τιποτα μετα που βαζω το λινκ.... δεν πιραζει, σευχαρηστω πολυ παντοσ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειπαν οτι θα περασει στο τελος του πρωτου τριμηνου, εγω σε λιγες μερες μπαινω στον 5ο κ ακοοοοομα τιποτα.

να πω την αμαρτια μου αν δεν επηρεαζει την υγεια του μωρου δεν με πειραζει γιατη στη μικρη μου ειχα παρει 20 κιλα. Ετρωγα νορμαλ αλλα για να μου φυγει αυτη η πικρα του σιδηρου, ετρωγα μισο λιτρο παγωτο σχεδον ανα ημερα. Το αποτελεσμα ηταν με το που μπηκα στον 9ο κ ειδα οτι ειχα παρει 2ο κιλα, να σταματησω να ζυγιζομαι κ να εχω χαλια ψυχολογια μετα.

Τουλαχιστον να ειναι καλα το μικρο μου κ ας μου παρει κ τα κιλα που εχω, δε με νοιαζει..... (εχω "ψιλοτσακισει" κ εγω κατι sprite".......) :oops:

:oops: Και γω κρυφα πινω τισ σοδεσ!!! χαχαχα τι να κανω!!! Μασ ευχωμαι υπομονη!!!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

τι κάνετε κορίτσια εγω ειμαι στον 6ο ακόμα ειμαι -2 κιλά, μπορώ να πω δεν έχω όρεξη για πολύ φαγητό, τρώω λίγο και με πειράζουν τα βαριά φαγητά και όταν τρώω πολύ κσι γρήγορα! οπότε αναγκαστηκά κανω μικρά γευματα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...