Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Μαρτίου 2014


evamath82

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τι κάνετε κορίτσια εγω ειμαι στον 6ο ακόμα ειμαι -2 κιλά, μπορώ να πω δεν έχω όρεξη για πολύ φαγητό, τρώω λίγο και με πειράζουν τα βαριά φαγητά και όταν τρώω πολύ κσι γρήγορα! οπότε αναγκαστηκά κανω μικρά γευματα!!

Γεια σου!!! και γω μια απο τα ιδια, αλλα ουτε μικρα γευματα δεν με βοηθανε........ λεσ και τρωω πετρεσ!!!:(

Link to comment
Share on other sites

εγω μεχρι τωρα κανενα συμπτωμα.Σημερα πηγαμε για καφεδακι το πρωι

μολις κατσαμε και ρουφηξα λιγο σοκολατα, μου ρθαν ξυνιλες κ φυγαμε αρον αρον.ολο τ απογευμα σερνομουνα και μολις πηγα να πιω λιγο χυμο τα βγαλα ολα


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια...

Μόλις γύρισα από το γιατρό....

Μια χαρα είναι το σποράκι μου 1.21 εκατοστά....

Είμαι 7 w και 3 ημερών βάση υπερήχου (η σύλληψη εγινε νωρίτερα) και έχω ΠΗΤ βάση περιόδου 17 Απριλίου.....

Είμαι πολύ χαρούμενη που τώρα όλα εξελίσσονται ομαλά γιατί το Νοέμβριο τόσων εβδομάδων είχα αποβάλει:(:(:(:(!!!!!

Το μόνο ο doctor με είδε πολύ κουρασμένη και αδυνατισμένη (αφού λόγω καούρων και ανακατωσούρας δεν μπορώ να φάω τίποτα) και μου είπε να προσέχω (τώρα πώς θα γίνει αυτό αφού δουλεύω και έχω και ένα παιδάκι, δεν ξέρω....)...

Όλα θα πάνε καλά για όλες κοριτσακια μου.......θα γεμίσουμε μωράκι το Μάρτιο και τον Απρίλιο:P:p:p:p:p:p

Καλοσώρισαν και οι καινούριες εν δυνάμειι μανούλες

Σας φιλώ γλυκά σε κοιλίτσες και μουτράκια

Υ.Γ. Στ:Pαυρουλα με λέμε και σας χαιρετώ από τα όμορφα και καλοκαιρινά Χανιά:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργίτσα φτιάξε τη λίστα

Μαζευτήκαμε πολλές και όμορφες......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

ετσι ετσι να μαζευομαστε, θα βγαλουμε χειμωνα με την κοιλια τουρλα,δε θα χρειαζεται κ θερμανση:)


Yupqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια...

Μόλις γύρισα από το γιατρό....

Μια χαρα είναι το σποράκι μου 1.21 εκατοστά....

Είμαι 7 w και 3 ημερών βάση υπερήχου (η σύλληψη εγινε νωρίτερα) και έχω ΠΗΤ βάση περιόδου 17 Απριλίου.....

Είμαι πολύ χαρούμενη που τώρα όλα εξελίσσονται ομαλά γιατί το Νοέμβριο τόσων εβδομάδων είχα αποβάλει:(:(:(:(!!!!!

Το μόνο ο doctor με είδε πολύ κουρασμένη και αδυνατισμένη (αφού λόγω καούρων και ανακατωσούρας δεν μπορώ να φάω τίποτα) και μου είπε να προσέχω (τώρα πώς θα γίνει αυτό αφού δουλεύω και έχω και ένα παιδάκι, δεν ξέρω....)...

Όλα θα πάνε καλά για όλες κοριτσακια μου.......θα γεμίσουμε μωράκι το Μάρτιο και τον Απρίλιο:P:p:p:p:p:p

Καλοσώρισαν και οι καινούριες εν δυνάμειι μανούλες

Σας φιλώ γλυκά σε κοιλίτσες και μουτράκια

Υ.Γ. Στ:Pαυρουλα με λέμε και σας χαιρετώ από τα όμορφα και καλοκαιρινά Χανιά:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

πηγαινε βρε κοριτσι μου να σου γραψουν μια αναρωτική λίγες βδομάδες να ξεκουραστέις!!με το απιδί βοήθεια έχεις???να προσέχεις!!

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε βρε κοριτσι μου να σου γραψουν μια αναρωτική λίγες βδομάδες να ξεκουραστέις!!με το απιδί βοήθεια έχεις???να προσέχεις!!

Γλυκιά μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου αλλά δουλεύω στο μαγαζί του άνδρα μου (εποχιακό εστιατόριο) και με μας "παίρνει" οικονομικά να πάρουμε άλλον υπάλληλο....δυο μήνες είναι, θα περάσουν...

Όσο γιο το γιόκα μου, λίγο η πεθερά βοηθάει, το παιδί είναι 5 ετών, εξυπηρετείται μόνο του, αλλά όπως και να έχει με χρειάζεται......αλλά δεν παραπονιέμαι...αυτό το σποράκι είναι δώρο Θεού......(μηδέν ωάρια και αποθήκες....καταλαβαίνεις.......)

Φιλούρες......


qYfap3.png

OWu0p2.png

eEr3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...