Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Γεια σας κι απο εμένα κι απο 'δω :D.

Με μια μικρή διαφοροποίηση στο όνομα (προστέθηκε η χρονολογία γέννησής μου, γκρρ, και ήθελα να το παίξω μικρότερη), γιατί ο προηγούμενος λογαριασμός δεν έλεγε να ενεργοποιηθεί!

Καλώς σας βρήκα :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα....

ειμαι η Ποπη 26ετων και εγκυος στο πρωτο μου παιδακι ειμαι 25 εβδομαδων και περιμενω πως κ πως να αντικρυσω τον παιδαρα μου!!!!

Καλώς την! Καλώς μας ήρθες και με το καλό να τον πάρεις στην αγκαλίτσα σου!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα κι απο μενα. ειμαι καιρο στο Parents, αλλα καινουργια στο cafe. ειμαι η μητερα του Νικου-ταλιμπαν και της Ελενης-βουβουζελας. να χαιρομαστε ολοι τα αστερια μας!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα ειμαι η Ρουλα απο Αφιδνες και εκανα εγγραφη σημερα!Δεν ειμαι μανουλα μιας και παντρευτηκα προσφατα!Εκανα ομως εγγραφη για να μαθαινω απο εσας ;)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα ειμαι η Μαιρη & εχω ένα αγορακι 22 μηνων. Πρωτη φορα κανω εγγραφη καλως σας βρήκα να τα χαιρόμαστε τα ζουζουνακια μας !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.ειμαι & εγω καινουργια αλλα δεν ειμαι μανουλα.Ειμαι 17 χρονων & ειμαι απο θεσ/νικη & εχω μια ξαδερφουλα που ειναι 7 μηνων. Μπηκα για να παρω ιδεες διοτι του χρονου θα κανω την ειδικοτητα μου βοηθος βρεφονηπιοκομου.


280aaeae3e.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας . Είμαι καινούργια και εγώ. Διάβασα χθες τις συζητήσεις σας και είδα ότι οι περισσότερες τελικά έχουμε κάποιο πρόβλημα και φοβόμαστε. Ψάχνωντας για διαφραγμα μήτρας και θρομβοφιλία έπεσα πάνω σας. Έχω δύο παλίνδρομες και μία γέννα στην 27η εβδομάδα και τελικά τώρα που ήρθα στον κ. Χασιάκο βρήκα τι έχω. Είδα ότι η Λάμπη έχει σχεδόν την ίδια πορεία με μένα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά. Εγώ το έχασα πριν 1,5μήνα. Και τώρα ο γιατρός μου είπε ότι θα κάνουμε επέμβαση. Αν μπορεί καμιά σας να με ενημερώσει καλοδεχούμενη. Είμαι αγχωμένη και σε 10ημέρες πρέπει να αποφασίσω. Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας . Είμαι καινούργια και εγώ. Διάβασα χθες τις συζητήσεις σας και είδα ότι οι περισσότερες τελικά έχουμε κάποιο πρόβλημα και φοβόμαστε. Ψάχνωντας για διαφραγμα μήτρας και θρομβοφιλία έπεσα πάνω σας. Έχω δύο παλίνδρομες και μία γέννα στην 27η εβδομάδα και τελικά τώρα που ήρθα στον κ. Χασιάκο βρήκα τι έχω. Είδα ότι η Λάμπη έχει σχεδόν την ίδια πορεία με μένα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά. Εγώ το έχασα πριν 1,5μήνα. Και τώρα ο γιατρός μου είπε ότι θα κάνουμε επέμβαση. Αν μπορεί καμιά σας να με ενημερώσει καλοδεχούμενη. Είμαι αγχωμένη και σε 10ημέρες πρέπει να αποφασίσω. Σας ευχαριστώ.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να έχεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου καλώς ήρθες την παρέα μας


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας . Είμαι καινούργια και εγώ. Διάβασα χθες τις συζητήσεις σας και είδα ότι οι περισσότερες τελικά έχουμε κάποιο πρόβλημα και φοβόμαστε. Ψάχνωντας για διαφραγμα μήτρας και θρομβοφιλία έπεσα πάνω σας. Έχω δύο παλίνδρομες και μία γέννα στην 27η εβδομάδα και τελικά τώρα που ήρθα στον κ. Χασιάκο βρήκα τι έχω. Είδα ότι η Λάμπη έχει σχεδόν την ίδια πορεία με μένα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά. Εγώ το έχασα πριν 1,5μήνα. Και τώρα ο γιατρός μου είπε ότι θα κάνουμε επέμβαση. Αν μπορεί καμιά σας να με ενημερώσει καλοδεχούμενη. Είμαι αγχωμένη και σε 10ημέρες πρέπει να αποφασίσω. Σας ευχαριστώ.

ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω και περα. εγω δεν εχω αναλογη εμπειρια για να σε βοηθησω, αλλα ενα ενα ειναι σιγουρο. οσο εχεις το Χασιακο διπλα σου, μη φοβασαι. εγω γεννησα το γιο μου μαζι του και αυτο που ξερω να πω ειναι οτι οποιοσδηποτε αλλος γιατρος θα μου τον ειχε παρει με καισαρικη. αντιθετα ο Χασιακος με περιμενε δυο μερες με σπασμενα νερα, διαστολη μηδεν και μηκωνιο να γεννησω φυσιολογικα. και παλι σου ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα και συντομα να κρατας στα χερια σου το μωρακι σου. απεβαλε μονο οσο μπορεις το αγχος, γιατι ειναι ανασταλτικος παραγοντας σε καθε σου προσπαθεια.


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...