Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΒΑΦΤΙΣΙΑ... ΤΕΛΟΣ!


Nikolekaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσοχή λοιπόν αυτές τις μέρες να μην κολλήσετε τίποτα και όλα θα πάνε καλάααααααααααααα!!! Σιδερένιος!!

Και η βάφτιση θα είναι τέλεια γιατί είναι και ωραία εποχή τότε!!!


rm2dp2.png lgEnp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια τα καταφέραμε! Γεννέθλια στο σπιτάκι μας! Βγήκαμε το πρωί παρέα με το aerolin και την αντιβίωση!! Super!!! :D

αν και λιγο καθυστερημενα συγχαρητηρια για το εξητηριο σασ!!!χαρηκα πολυ!!!ευχομαι να ειναι πολυχρονοσ και παντα ευτυχισμενοσ και πολυ πολυ υγιεστατοσ!!!νικολετακι να τον χερεστε!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας! Ο μπέμπης αναρρώνει και είναι μια χαρά. Απλά μας άγχωσαν οι γιατροί γιατί λέει αν κολλήσουμε τίποτα τώρα στο καπάκι, θα μας ξαναδούν οπωσδήποτε! Και είμαστε σε επιφυλακή! Κατά τα άλλα κλείσαμε για 23 Μαϊου τη βάφτιση Θεού θέλοντος! :D

Φιλάκια!

με το καλο και η βαπτισουλα σασ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α!!οσον αφορα την theolvas(επειδη αναφερθηκε παραπανω για των αριθμων των ζουζουνιων τησ)...απο καιρο θελω να στο πω και ασ μην σε ξερω...Θελω πολυ να σου μοιασω!!!!!!!!!!!!!!!!εννοω στα παιδια!!μακαρι να με αξιωσει η παναγια να κανω κι εγω 4 και γιατι οχι και 5ο?να σου ζησουν!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

σιδερενιος κ πολυχρονος,να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις κ με το καλο η βαπτιση...

irini83,στο ευχομαι ολοψυχα ν αποκτησεις πολλα παιδακια (κ μετα να επικοινωνησεις μαζι μου να σου πω απο που αγοραζω το ζουρλομανδυα.....)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Νικολέττα μου τώρα το είδα το θέμα σας . Να τα εκατοστήσει το μικράκι σου , να χαίρεσαι και τα 2 τα παιδάκια σου και να τα δεις όπως επιθυμείς !!!!!

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και δεν πειράζει για την βάφτιση , καταλαβαίνω πως θα ένιωσες στην αρχή , αλλά τέλος όλα καλά , μόνο αυτό μετράει !!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!


τα παιδιά είναι ευλογία!!!

eNortjKzUjI0MDA2NVKyBlwwFUQCyA,,44.png

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για άλλη μια φορά... Ο μπέμπης μας όμως δεν πάει και πολύ super... Πάλι χάλια είναι, ο βήχας επανήλθε χειρότερος, η μύτη τρέχει ποτάμι και σήμερα έκανε έναν μεγάλο εμετό από τον πολύ βήχα... Αν συνεχίσει έτσι θα πάμε πάλι στο νοσοκομείο να τον δουν. Είδωμεν...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κοριτσάκια! Ο φουσκίτσας μας είναι πολύ καλύτερα. Την Κυριακή ήταν χάλια και το βραδάκι ετοιμαστήκαμε να τον πάμε πάλι νοσοκομείο αλλά ευτυχώς μου κοψε και πήρα τηλ. πριν και τους είπα το θέμα, μας θυμόντουσταν κιόλας, και μου προσθέσανε τηλεφωνικά ένα φάρμακο στην αγωγή του και όντως είναι πολύ πολύ καλύτερα. Αυριο θα πάμε στον παιδίατρο να μας δει και να μας εκτιμήσει. Αυτά τα νεάκια μας... Φιλάκια κι ευχαριστώ πολύυυυ για το ενδιαφέρον σας!!!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...