Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

20200!!! εδω ειναι ακομη μαζι μου !!ειχατε δικιο δεν επρεπε να κανω αλλου χοριακη.Ειμαι τοοοοσο ευτυχισμενη κ παλι!:D :D :D :D

Θα ξαπλωσω να ηρεμησω τωρα κ εγω κ το σπορακι μου που το καταστενοχωρησα σημερα με τοσα δακρυα!Σας φιλωωωωωω

Μπα σε καλό σου κοριτσάκι... Με έκανες και κλαίω... Πραγματικά χάρηκα πολύ βρε κοριτσάκι μου!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Είδες που σου λέγαμε όλα καλά θα πάνε;;; Ξεκούραση όμως τώρα ε;;;; Και ηρεμία κουκλίτσα μου, και θα μας κάνεις παρέα να είσαι σίγουρη κι εσύ και το σποράκι σου για όλους τους υπόλοιπους μήνες! Εδώ σας θέλουμε!!!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;πως είσαστε;;

Στολισατε;

Εμεις σήμερα ξεκινήσαμε το στολισμα οποτε

μέχρι αύριο πιστεύω να εχω τελειωσει!

Απο συμπτώματα πως τα πάτε βρε κορίτσια;

Εγω το μοναδικό σύμπτωμα που είχα ήταν ο πόνος

στο στήθος αλλα τωρα πια εδω κ καμια βδομάδα με

ποναει ελάχιστα εώς καθολου κ ανησυχώ......

Τρίτη έχω γιατρο οποτε θα ηρεμήσω....μέχρι τότε

θα με φάει το άγχος......

Σας χαιρετώ....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα!! που χαθηκατε βρε κοριτσουδια μπειτε λιγο μεσα να μου κανετε παρεουλα που ειμαι απο προχθες τεζα στο κρεββατι.!

Νεραιδουλα μου δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις(ποια μιλαει τωρα) ολα ειναι τελεια!

κ εμενα με ποναει το στηθος, ανα διαστηματα εχω ελαφρα πονακια χαμηλα σαν περιοδου(ξου κακα αυτη η λεξη) κ το στομαχι μου ανακατευεται μεσα στη μερα οχι ομως κτ τρομερο.τιποτε αλλο ευτυχως.

Αυριο εχω το ραντεβου στο κεντρο που καναμε την σπερματεγχυση για υπερηχο. θα ειμαι 6+1 λετε να δουμε τπτ ή νωρις ειναι ακομη? εχω τοοοση αγωνια!! :)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Μινα μου!Υπομονη!Χαζεψε λιγο τιβι λιγο στο νετ κ θα περασει η ωρα! ;)

Αυριο εχεις ραντεβου ε?Τελεια!!!!Θα περιμενουμε νεα!!!

Κι εγω περιμενω πως κ πως την Τριτη να παω να ακουσω το σπορακι μου να ερθω στα ισα μου!! :)

Ουφ τι αγχος κ αυτο......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κ απο εμενα!! που χαθηκατε βρε κοριτσουδια μπειτε λιγο μεσα να μου κανετε παρεουλα που ειμαι απο προχθες τεζα στο κρεββατι.!

Νεραιδουλα μου δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις(ποια μιλαει τωρα) ολα ειναι τελεια!

κ εμενα με ποναει το στηθος, ανα διαστηματα εχω ελαφρα πονακια χαμηλα σαν περιοδου(ξου κακα αυτη η λεξη) κ το στομαχι μου ανακατευεται μεσα στη μερα οχι ομως κτ τρομερο.τιποτε αλλο ευτυχως.

Αυριο εχω το ραντεβου στο κεντρο που καναμε την σπερματεγχυση για υπερηχο. θα ειμαι 6+1 λετε να δουμε τπτ ή νωρις ειναι ακομη? εχω τοοοση αγωνια!! :)

Καλησπέρα κοριτσάκι! Πολύ πιθανόν! εγώ ήμουν 6 εβδομάδων και 2 ημερών και είδαμε και ακούσαμε!! Με το καλό εύχομαι λοιπόν να ζήσεις κι εσύ αυτή τη μαγική στιγμή...:D:D

Σαν ψεύτικο φαντάζει... εμένα τουλάχιστον!!!!:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;πως είσαστε;;

Στολισατε;

Εμεις σήμερα ξεκινήσαμε το στολισμα οποτε

μέχρι αύριο πιστεύω να εχω τελειωσει!

Απο συμπτώματα πως τα πάτε βρε κορίτσια;

Εγω το μοναδικό σύμπτωμα που είχα ήταν ο πόνος

στο στήθος αλλα τωρα πια εδω κ καμια βδομάδα με

ποναει ελάχιστα εώς καθολου κ ανησυχώ......

Τρίτη έχω γιατρο οποτε θα ηρεμήσω....μέχρι τότε

θα με φάει το άγχος......

Σας χαιρετώ....

Καλησπέρα κούκλα!

Εμείς στολίσαμε την περασμένη εβδομάδα, αν και δεν ολοκληρώσαμε το στόλισμα... Χθες ήρθε και ο πεθερός μου από εδώ να βοηθήσει τον αντρούλη μου να στρώσουμε χαλιά γιατί έπιασαν απότομα τα κρύα!

Ότι αφορά τα συμπτώματα μην ανησυχείς κούκλα. Το ίδιο ήμουν κι εγώ... Και εδώ και 2 εβδομάδες έχω αρκετές ανακατωσούρες, κυρίως βράδυ, και κυρίως όταν πάω για ύπνο, χθες ήμουν και μην του μιλάτε του παιδιού χωρίς κάποια αιτία μια μελαγχολία να βάλω τα κλάμματα χωρίς να ξέρω το λόγο... Και δυστυχώς έχω αρχίσει να μην μπορώ να κοιμηθώ καλά τα βράδια... Λόγω άγχους; Δεν ξέρω... αλλά δεν μου αρέσει καθόλου αυτό να σας πω και με κάνει να ανησυχώ... Ελπίζω όλα να πάνε καλά...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα!! που χαθηκατε βρε κοριτσουδια μπειτε λιγο μεσα να μου κανετε παρεουλα που ειμαι απο προχθες τεζα στο κρεββατι.!

Νεραιδουλα μου δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις(ποια μιλαει τωρα) ολα ειναι τελεια!

κ εμενα με ποναει το στηθος, ανα διαστηματα εχω ελαφρα πονακια χαμηλα σαν περιοδου(ξου κακα αυτη η λεξη) κ το στομαχι μου ανακατευεται μεσα στη μερα οχι ομως κτ τρομερο.τιποτε αλλο ευτυχως.

Αυριο εχω το ραντεβου στο κεντρο που καναμε την σπερματεγχυση για υπερηχο. θα ειμαι 6+1 λετε να δουμε τπτ ή νωρις ειναι ακομη? εχω τοοοση αγωνια!! :)

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΣΕ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ! πηγα στο κεντρο για τον υπερηχο.ειδαμε ενα τοσο δα σπορακι σκετη γλυκα! καρδουλα δεν ακουσα ομως την ειδαμε να παλλεται κανονικα! τι συγκινηση Θεε μου! Νιωθω η πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου! ο μπαμπας μας δυστηχως δουλευε κ δεν μπορεσε να ερθει αλλα ουτως η αλλως εχουμε την πεμπτη ραντεβου με τον γιατρο μου οποτε κ θα το δουμε κ θα το ακουσουμε το μωρακι μου το γλυκουλακι μου το τσουτσουκακι μου! Φιλακια κοριτσακιαααα! :) :) :)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σταματησε εντελως το αιμα απο εχθες. μου ειπε ξεκουραση κανα 2 μερουλες ακομη κ μια χαρουλα αλλα εγω λεω να δωσω παραταση στην ξεκουραση ενα διαστημα καλου κακου.;)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

σταματησε εντελως το αιμα απο εχθες. μου ειπε ξεκουραση κανα 2 μερουλες ακομη κ μια χαρουλα αλλα εγω λεω να δωσω παραταση στην ξεκουραση ενα διαστημα καλου κακου.;)

Εννοείται πως πρέπει να ξεκουραστείς όσο μπορείς !!! Εργάζεσαι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

σταματησε εντελως το αιμα απο εχθες. μου ειπε ξεκουραση κανα 2 μερουλες ακομη κ μια χαρουλα αλλα εγω λεω να δωσω παραταση στην ξεκουραση ενα διαστημα καλου κακου.;)

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΡΕΛΟ ΠΟΛΕΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.

ΧΑΛΙΑ, ΚΛΑΙΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΕΡΤΘΩ


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΕΙΜΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΡΕΛΟ ΠΟΛΕΜΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.

ΧΑΛΙΑ, ΚΛΑΙΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΕΡΤΘΩ

Πολύ στενοχωρέθηκα τώρα, γλυκιά μου! Δεν το έχεις πει στη δουλειά ότι είσαι έγκυος;γιατί σου κάνουν τέτοιο πόλεμο;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...