Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πολύ στενοχωρέθηκα τώρα, γλυκιά μου! Δεν το έχεις πει στη δουλειά ότι είσαι έγκυος;γιατί σου κάνουν τέτοιο πόλεμο;

ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ HR ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ, ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μην αφήσεις κανέναν να σου χαλάσει ο,τι πιο όμορφο μπορεί να ζήσει γυναίκα....ιδιωτικός τομέας, ε;

ΝΑΙ ΙΔΙΟΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ 9 ΩΡΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Ή ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΔΥΣΚΟΛΗ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑΙ ΙΔΙΟΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΟ 9 ΩΡΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Ή ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΔΥΣΚΟΛΗ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ

Κούκλα μου το ίδιο ζω κι εγώ εδώ... και είμαι 15 χρόνια εδώ υπόψιν! Πλέον το παίζω τρελίτσα δεν βγαίνει αλλιώς! Θα με τρελάνουν! Αλλά φυσικά δεν χαρίζω και κάστανα όταν ακούω μαλακίες!! Υπομονη και παιξτο τρελίτσα! Αλλωστε δεν μπορουν να σου κάνουν και τίποτα


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ! πηγα στο κεντρο για τον υπερηχο.ειδαμε ενα τοσο δα σπορακι σκετη γλυκα! καρδουλα δεν ακουσα ομως την ειδαμε να παλλεται κανονικα! τι συγκινηση Θεε μου! Νιωθω η πιο ευτυχισμενη γυναικα του κοσμου! ο μπαμπας μας δυστηχως δουλευε κ δεν μπορεσε να ερθει αλλα ουτως η αλλως εχουμε την πεμπτη ραντεβου με τον γιατρο μου οποτε κ θα το δουμε κ θα το ακουσουμε το μωρακι μου το γλυκουλακι μου το τσουτσουκακι μου! Φιλακια κοριτσακιαααα! :) :) :)

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ κούκλα!!! Με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα!!! Εγώ θα σου έλεγα να ασκήσεις το δικαίωμα της ξεκούρασής σου για πολύ μεγαλύτερο διάστημα... :)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κούκλα μου το ίδιο ζω κι εγώ εδώ... και είμαι 15 χρόνια εδώ υπόψιν! Πλέον το παίζω τρελίτσα δεν βγαίνει αλλιώς! Θα με τρελάνουν! Αλλά φυσικά δεν χαρίζω και κάστανα όταν ακούω μαλακίες!! Υπομονη και παιξτο τρελίτσα! Αλλωστε δεν μπορουν να σου κάνουν και τίποτα

ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.

Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΜΗΜΑ ΤΟ HR.

ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΓΚΑΣ ΧΑΧΑΧΑ


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.

Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΜΗΜΑ ΤΟ HR.

ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΓΚΑΣ ΧΑΧΑΧΑ

Σωστά! Και μην ξεχνάς ότι μετά τον τοκετό έχεις και 18 μήνες προστασία!!;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ ρε κορές!!! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!! :)

Ωραία τα λέει το κρητικάκι !!! Θα κάνεις ο,τι μπορείς! Και ναι να πάρεις άδειες!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ ρε κορές!!! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!! :)

Ωραία τα λέει το κρητικάκι !!! Θα κάνεις ο,τι μπορείς! Και ναι να πάρεις άδειες!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΛΟΥΦΑΞΩ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.

ΗΡΕΜΙΑ ΖΗΤΑΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.

ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΟΡΘΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ:P


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...