Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Angot είπε:

       θυμασαι το πρωτο μ μωρο που  έφτασα στην αυχενικη αλλά τελικά ήταν άρρωστο ; ειχα ρωτήσει με γιατί εμφυτεύτηκε αφού είχε ανωμαλία ;  και μου είπαν πως μπορεί ένα έμβρυο να είναι εντάξει όταν το βάλουμε και γι αυτό να γίνει η εμφύτευση , όμως κατά την διαίρεση μπορεί να προκύψουν ανωμαλίες.

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

BΟΗΘΕΙΑ ΨΑΧΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ βοηθεια δεν εχουμε ουτε για τα βασικα ψαχνω δουλεια για τον αντρα μου δεν ξερουμε τι αλλο να σκεφτουμε και ντρεπομαι που γραφω εδω για δουλεια ειμαστε 25 χρονων με ενα μικρο μωρακι ειμαστε νορμαλ ανθρωποι εισαστε η τελευταια μου ελπιδα :(


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα,

Εργάζομαι σε μία ιστοσελίδα με αγγελίες για εργασία. www.skywalker.gr

Πέσμου κατι γι αυτόν, έχει κάποιο ειδικότητα, προυπηρεσία,κτλ, Μπορείς να μου στείλεις και e mail με το βιογραφικό του?

Μην απελπίζεσαι, θα βρει δουλίτσα. Κάνε υπομονη!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα αχ πολυ χαρηκα για την ελπιδα που μου δωσατε συγκεκριμενα ειναι 23 χρονων κατι λαθος εκανα και πατησα 25 εχει απολυτηριο λυκειου πτυχιο μηχανικου αυτοκινητων και εχει και επαγγελματικο διπλωμα δεν ειχα ιντερνετ και δεν μπορουσα να στειλω ευχαριστω πολυ για τα μνμ σας εχουμε και ενα μωρακι εξι μηνων ειμαστε δυσκολα μενουμε στην ραφηνα


Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αχ πολυ χαρηκα για την ελπιδα που μου δωσατε συγκεκριμενα ειναι 23 χρονων κατι λαθος εκανα και πατησα 25 εχει απολυτηριο λυκειου πτυχιο μηχανικου αυτοκινητων και εχει και επαγγελματικο διπλωμα δεν ειχα ιντερνετ και δεν μπορουσα να στειλω ευχαριστω πολυ για τα μνμ σας εχουμε και ενα μωρακι εξι μηνων ειμαστε δυσκολα μενουμε στην ραφηνα

εχεις προσωπικο μήνυμα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα αχ πολυ χαρηκα για την ελπιδα που μου δωσατε συγκεκριμενα ειναι χρονων κατι λαθος εκανα και πατησα 25 εχει απολυτηριο λυκειου πτυχιο μηχανικου αυτοκινητων και εχει και επαγγελματικο διπλωμα δεν ειχα ιντερνετ και δεν μπορουσα να στειλω ευχαριστω πολυ για τα μνμ σας εχουμε και ενα κοριτακι δωδεκα μηνων ειμαστε δυσκολαεταγβυβηνυτρωτβυυνυ ηγυηυηγηυ

Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπερα αχ πολυ χαρηκα για την ελπιδα που μου δωσατε συγκεκριμενα ειναι χρονων κατι λαθος εκανα και πατησα 25 εχει απολυτηριο λυκειου πτυχιο μηχανικου αυτοκινητων και εχει και επαγγελματικο διπλωμα δεν ειχα ιντερνετ και δεν μπορουσα να στειλω ευχαριστω πολυ για τα μνμ ειμαστε δυσκολαεταγβυβηνυτρωτβυυνυ ηγυηυηγηυ

Οταν εχω εσενα νοιωθω σαν παιδι εχω εναν ανθρωπο :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...