Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Βρειτε το συγγραφέα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 385
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nikolekaki δώσε καμία πληροφορία με έβαλες σε πειρασμό να δω στον γούγγλη:confused:

εγω το κοιταξα.... αν ηταν ο Ξανθουλης θα ειχα παει να παιξω λοττο :lol:


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Αnnina μου έχει πολύ ενδιαφέρον το βίβλίο... σαν βάση έχει αστυνομική πλοκή και αναφέρεται την περίοδο της ανεξαρτητοποίησης του Αλγερίου... και σαν γράψιμο έχει πολύ ενδιαφέρον αλλά και ότι αναφέρεται σε πραγματικά γεγονότα. Ααα και είναι άνδρας ο συγγραφέας ;)

Νικολεκάκι κι εγώ δεν το γνωρίζω...

Link to comment
Share on other sites

Koριτσούδες το έχει γράψει ο Οδυσσέας Ιωάννου. Είναι αυτός που έχει γράψει τους στοίχους στο άλμπουμ "Θάλασσα στη σκάλα" του Β. Παπακωνσταντίνου σε σύνθεση Μικρούτσικου. Eίναι και ραδιοφ. παραγωγός στον ΜΕΛΩΔΙΑ. Φοβερό βιβλίο και φοβερός τύπος... :D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Gabriel Garcia Marquez

Έγραψε τη "Νεκρή Ζώνη"

του Στήβεν Κινγκ εννοείς γιατί πρέπει να υπάρχει ακόμη ένα:confused:

Ουφ, πάλι δεν πρόλαβα...η ζωή είναι αλλού είναι του Μίλαν Κούνερα...

Πάμε ξανα: ''το ημερολόγίο ενός ευαίσθητου κίλερ'';

myrto μία βοήθεια μπορούμε να έχουμε?:oops:

Nikolekaki δεν τον ήξερα καθόλου τον Οδυσσέα Ιωάννου:oops:

Link to comment
Share on other sites

Από Χιλή ξέρω τον ποιητή Παμπλο Νερούντα και την Ιζαμπέλα Αλιέντε...

Εντάξει άκυρο τελικά ξέρω κι άλλον συγγραφέα και μάλιστα έχω διαβάσει τρια δικά του αλλά όχι αυτό... ρε κοπελιάααααα

Link to comment
Share on other sites

παω για υπνο, αμα πεσει 'θεμα' αγγλικης φιλολογιας σφυριξτε μου....

(γμτ, αυτο με τους χιλιανους συγγραφεις.... δεν εχω ιδεα.... παλι μεταξεταστεα με βλεπω....)


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...