Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούνιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα! Κορίτσια εγώ σήμερα ανακάλυψα το θέμα.:oops:

Γέννησα τη μικρούλα μου στις 16/6 και τώρα είμαστε 6 μηνών και κάτι. Είναι γλυκούλα και γκρινιαρούλα! Τώρα έχουμε μπει για τα καλά στις στερεές τροφές και παρά την ανησυχία που είχα (λόγω της γενικής γκρίνιας της) τα τρώει όλα όπως πρέπει. Αύριο μάλιστα θα φάμε για πρώτη φορά και κοτοπουλάκι.

Φιλάκια στα μωράκια σας!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας μανούλες:DΕγώ γέννησα τον μπέμπάκο μου 1 ιουνίου και έχουμε 6 δοντάκια(άντε το πάσχα θα φάμε και αρνί:P)Έχει αρχίσει να μπουσουλά και να σηκώνεται όταν πιάνεται και όλη μέρα τρέχω απο πίσω του γιατί χτυπά σηνέχεια την κεφάλα του!!Το φαγητό μας εδώ και μία εβδομάδα το λιώνουμε με το πιρουνάκι και τρώμε μόνοι μας μπισκοτάκι και χυμό με καλαμάκι:D


line_feet_beg_40_time_1275364800_text_d4ef20e1edf4f1dceae920ece1f220e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kalimera koritsia ti kanete? Pos einai ta mpempakia sas? Emena to agoraki mou einai 11 minon kai akoma den mporo na to pistepso!!!!! Me ta dontakia pos ta pate? O mikros mou Giannakis sxedon perpataei....exthes ekane 3 bimata monos tou....poli sigkinitiko gegonos!!!! Filia se oles....Ante ante na mazeftoume pou eimaste oi mamades tou Iouniou????


6GYCp2.png?jbGDPY63
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...