Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Στο parents που συζηταγαμε παλι...τι να σου πω βρε christab....το ευχομαι...το θυμαμαι που μας το ελεγες αυτο για το στηθος σου...για θυμησε μου παντα σου πριζοταν πριν την περιοδο???????

Χθες για πρωτη φορα ο αντρουλης μου, μου εκδηλωθηκε οτι ευχεται να ειναι ο μηνας μας και με συγκινησε.....

zamia σου το ευχομαι ολοψυχα αληθεια! δεν ξέρω το ιστορικό σου αλλα ευχομαι να εχεις το επιθυμιτο αποτελεσμα!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εσυ christab ποτε εχεις γιατρο?? ΠΗΤ ποτε εχεις? εμενα βαση υπερηχου 10/6 μου ειπε.

την άλλη Παρασκευή θα πάω για πρώτη φορά και έχω ιδιαίτερη αγωνία να είναι όλα καλά...ΠΗΤ βάση ΤΕΡ (το υπολόγισα από ιντερνετ αφού γιατρό δεν έχω πάει ακόμα) 14/6. να δούμε όμως και τι θα πει ο γιατρός!

Link to comment
Share on other sites

zamia σου το ευχομαι ολοψυχα αληθεια! δεν ξέρω το ιστορικό σου αλλα ευχομαι να εχεις το επιθυμιτο αποτελεσμα!

Αχ καλη μου ποσο σε ευχαριστω........ευχομαι να ειμαι στην θεση σας.....

Link to comment
Share on other sites

Στο parents που συζηταγαμε παλι...τι να σου πω βρε christab....το ευχομαι...το θυμαμαι που μας το ελεγες αυτο για το στηθος σου...για θυμησε μου παντα σου πριζοταν πριν την περιοδο???????

Χθες για πρωτη φορα ο αντρουλης μου, μου εκδηλωθηκε οτι ευχεται να ειναι ο μηνας μας και με συγκινησε.....

όχι δεν πρηζόταν ποτέ ούτε πονούσε και αυτό ήταν που με μπέρδευε..αναρωτιόμουν είμαι δεν είμαι...και θυμόμουν και την πρώτη φορά που είχα ακριβώς το ίδιο σύμπτωμα!

κορίτσι μου σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! τελικά οι άντρες μπορεί να φαίνονται πιο κουλ αλλά κατά βάθος και αυτοί το σκέφτονται!

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν πρηζόταν ποτέ ούτε πονούσε και αυτό ήταν που με μπέρδευε..αναρωτιόμουν είμαι δεν είμαι...και θυμόμουν και την πρώτη φορά που είχα ακριβώς το ίδιο σύμπτωμα!

κορίτσι μου σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! τελικά οι άντρες μπορεί να φαίνονται πιο κουλ αλλά κατά βάθος και αυτοί το σκέφτονται!

Εμενα πρηζονται...τεσπα αντε να δουμε τι θα γινει....

Πιστεψε και εγω ελεγα πως δεν σκεφτονται και πολυ....

αλλα χθες καταλαβα πιο πολλα απο οσα νομιζα.....Και αυτοι οσο εμεις θελουν ενα νινι και εσυ που ηδη εισαι μανουλα ξερεις καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την άλλη Παρασκευή θα πάω για πρώτη φορά και έχω ιδιαίτερη αγωνία να είναι όλα καλά...ΠΗΤ βάση ΤΕΡ (το υπολόγισα από ιντερνετ αφού γιατρό δεν έχω πάει ακόμα) 14/6. να δούμε όμως και τι θα πει ο γιατρός!

αργησες αναλογος να πας!! δεν πειράζει θα δεις και περισσοτερα ;)


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Σημερα το πρωί ήμουν πολυ χάλια ψυχολογικά. Απο χθες το βράδυ δεν είχα καθόλου αναγουλες που ειναι κ το μοναδικό σύμπτωμα που είχα. Σημερα το πρωί που ξύπνησα τα ίδια! Μια χαρα σαν να μην συμβαίνει τίποτα! Ευτυχώς τώρα που μαγειρευα φακή ανακατευτηκα! Τι να πω... Να χαιρόμαστε που ειμαστε χάλια!

Zamia σου εύχομαι καλη επιτυχία!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Σημερα το πρωί ήμουν πολυ χάλια ψυχολογικά. Απο χθες το βράδυ δεν είχα καθόλου αναγουλες που ειναι κ το μοναδικό σύμπτωμα που είχα. Σημερα το πρωί που ξύπνησα τα ίδια! Μια χαρα σαν να μην συμβαίνει τίποτα! Ευτυχώς τώρα που μαγειρευα φακή ανακατευτηκα! Τι να πω... Να χαιρόμαστε που ειμαστε χάλια!

Zamia σου εύχομαι καλη επιτυχία!

το οτι δεν εχεις αναγούλες τώρα δεν σημαίνει κάτι. μπορει να σε πιαννει μια φορα την βδομάδα ή μονο σε συγκεκριμένες μυρωδιές. μην αγχώνεσε για το τίποτα! ούτε εγώ έχω αναγούλες. μόνο λίγη ζάλη το πρωί αλλα μετά μου περνά..


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Σημερα το πρωί ήμουν πολυ χάλια ψυχολογικά. Απο χθες το βράδυ δεν είχα καθόλου αναγουλες που ειναι κ το μοναδικό σύμπτωμα που είχα. Σημερα το πρωί που ξύπνησα τα ίδια! Μια χαρα σαν να μην συμβαίνει τίποτα! Ευτυχώς τώρα που μαγειρευα φακή ανακατευτηκα! Τι να πω... Να χαιρόμαστε που ειμαστε χάλια!

Zamia σου εύχομαι καλη επιτυχία!

Σε ευχαριστω πολυ!!!Και σε σενα ευχομαι να πανε ολα καλα:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το ξέρω Νια πως ανησυχώ με το παραμικρό, αλλα βλέπεις αφού κάηκα απο το χυλό φυσάω κ το γιαούρτι! Το θέμα ειναι οτι τις προηγούμενες μερες είχα συνεχόμενες αναγουλες κ απο χθες που εξαφανίστηκαν μεχρι σημερα το πρωί ήμουν να σκάσω! Τέλος πάντων δεν μπορω να κανω κ κάτι! Οτι ειναι να γίνει θα γίνει.

Να ρωτήσω κάτι άλλο; Εσείς κοριτσια καφέ πίνετε; Εγω τόσες μερες με τις αναγουλες δεν έπινα, αλλα σημερα ενα καφεδάκι το ήπια!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω Νια πως ανησυχώ με το παραμικρό, αλλα βλέπεις αφού κάηκα απο το χυλό φυσάω κ το γιαούρτι! Το θέμα ειναι οτι τις προηγούμενες μερες είχα συνεχόμενες αναγουλες κ απο χθες που εξαφανίστηκαν μεχρι σημερα το πρωί ήμουν να σκάσω! Τέλος πάντων δεν μπορω να κανω κ κάτι! Οτι ειναι να γίνει θα γίνει.

Να ρωτήσω κάτι άλλο; Εσείς κοριτσια καφέ πίνετε; Εγω τόσες μερες με τις αναγουλες δεν έπινα, αλλα σημερα ενα καφεδάκι το ήπια!

το ξέρω και έχει δίκαιο που αγωνιάς δεν λεω... όλα τα σκεφτομαστε με το παραμικρό όπως λές.... πότε έχεις γιατρο??


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου kidenio! τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν από ένα σημείο και μετά.σήμερα μπορεί να είσαι καλά αύριο όχι κλπ.ηρεμία και όλα καλά θα είναι.(τα λέω για να τα ακούω και εγώ...!) εγώ καφεδάκι πίνω. ειδικά το πρωί αν δεν πιω το μάτι δεν ανοίγει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...