Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Αχ κοριτσακια ναι αν δεν χτυπησουμε δυωρο κουνιες δεν παιζει... λοιπόν σημερα ειχα μια υπεροχη μερα από το πρωι 4 και 30 ξυπναω τον αντρα μου να μου φτιαξει πρωινο γιατι ζαλιζομουν τρελα από την πεινα σε σημειο που να μην μπορω να σηκωθω για το... αναγκαιο. Παει μου φτιαχνει ξυπναει 8 ο μικρος το μεσημερι νοιωθω να πειναω παλι φτιαχνω αρακα εχουμε φασολακια περισσεμα φτιαχνω χυλοπιτες γιατι μου βρωμουσε ο αρακας και στο τελος παρηγγειλα πιτογυρα γιατι τα λειγουρευτηκα κι ετσι κι αλλιως οι χυλοπιτες μου βρωμουσαν... Στην προηγουμενη δεν ημουν ετσι καμμια σχεση ουφ με βλεπω βοδι.

Κιντενιο αυριο εχω κι εγω περιμενω νεα μου χιχιχι φυσικα θα σας ενημερωσω...

Αλλα και πολυ γουρουνι εγινα και πρησμενο γουρουνι μιλαμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α κοριτσακια εγω δεν εχω θεμα καφε δε πινω γιατι ουτως η αλλως με πειραζει η καφεινη κατι που πηρε κι ο γιος μου και δεν τρωμε σοκολατα γι αυτο... θεματακι με τη σοκολατα εχω αλλα το παλευω αυτο που δεν παλευω ειναι που μου λεει ο ντοκ να κοψω το αλκοολ μονο μπυρονια και κρασι πινω το καημενο αντε βαρια κανα ουζακι αλλα μου λειπουν... τεσπά... Αντε θα μπει καμμια... Εσυ κριστα πως πας;

Link to comment
Share on other sites

Μας είχανε τραπέζι κάτι φίλοι τις προάλλες κ κανένας δεν γνωρίζει για την εγκυμοσυνη, οπότε μου σερβίραμε κρασί! Με κοιτούσε ο άντρας μου μες στο στόμα να δει αν θα πιω! Μια γουλιτσα την ήπια κ ηταν τοσο νόστιμο το άτιμο!:)


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα sangreluna! χαχαχαχαχαχα 4.30 τον ξύπνησες τον άντρα σου???χαχαχαχαχαχα μια χαρά είμαι εγώ. το μόνο σύμπτωμα που έχω είναι πως θέλω να τσιμπολογάω συνεχώς!τρώω πολλές φορές αλλά ευτυχώς μικρές ποσότητες! αύριο έχεις ραντεβού με το εμβρυάκι σου...τι καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε? εγώ σήμερα ξύπνησα 530 όπως και κάθε πρωί άλλωστε! ένιωθα τόσο αδύναμη με τάση να λυποθυμίσω..

αλκοολ δεν μου επιτρέπει παρα μόνο 1 ποτηράκι κρασί την βδομάδα. και καφέδες μου επιτρέπει μέχρι 2 την μέρα ελαφριους!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια στον γιατρο sangrenula! θα περιμένουμε νεάκια!!

αχ βρε κοριτσια ειλικρινά δεν νιώθω καλά. δεν νιώθω κούραση απλά κατι σαν αβιταμίνωση αυτό που δεν μπορεις να σταθεις και νιωθεις οτι θα πεσεις! ελπιζω να περάσει σύντομα αυτό!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι λες καλε εγω με τρια πιατα φαι σπίτι κι εφαγα πιτογυρα στις 6 τ απόγεμα για μεσημεριανο...

χαχαχα πανω κατω ολες τα ιδια!! θελεις το φαγητό σου αλλά θελεις και το γλυκο σου επιδορπιο σίγουρα!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...