Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

εμεις ειπαμε να μην κανουμε πολλα πολλα για να μην τρωμε...λεμε τωρα... αλλα μια χαρα τα τυροπιτακια αν δεν βαριεσαι!!!

εγω εχω μασια στο σπιτι αλλα με τετοια ζεστη δεν νομιζω!!

Ζουζου καλα εκανες και εριξες υπνο!!! η Σαγκρε τιποτα ακομα αν ειναι ειπε θα στειλει αντιπροσωπο!!!

σημερα σαν να εχουμε υσηχια ε;;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δημητρα τι καλα αυριο που θα πιουμε καφεδακι!!! περιμενω πως και πως!! χαχα

τι ωρα σχολαει ο αντρας σου;; εμενα πιστευω σε καμια ωρα να ναι εδω...

αχ ωραια θα πατε για καφεδακι!!!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι mama αντε να τα πουμε από κοντα επιτελους αυριο...σχολαει 10 σημερα και δουλευουν οοολοι σημερα κουμπαρα φιλες τι γινεται πολύ εργασια επεσε κι ετσι ειπα να κλειστω στην κουζινα...από το να κανω τοστ κλπ για το βραδυ ειπα να κανω μια δοση τυροπιτακια να παρει και αυριο στη δουλεια...θα σου φερω να δοκιμασεις mama!!! εχω κι εγω μωρε μασια αλλα βαριέμαι φρικτα!!! zouzou ο υπνος υπνος αλλα κανενα ονειρο δεν επαιξε....μακαρι η sangre να χει κανενα νέο και μετα εσυ mama από παρασκευη και μετα σε αποδεσμευω....αυριο εχουμε καφε κι εφημερεια παπαγεωργιο...από Παρασκευη μπορεις να γεννησεις...ασε που θα χει κι ελευθερο ΣΚ ο αντρούλης σου...να μην τον τρεχεις από την δουλεια:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρα ευχαριστω για τα τυροπιτακια αλλα μην σε βαζω και μου φερνεις και ντρεπομαι...:oops: φερε ομως την συνταγη αν θελεις!!!!

μια χαρα θα του κατσει ετσι και γεννησω μεσοβδομαδα , αδεια δεν θα παρει εφοσον θα ναι οι μαμαδες στο σπιτι μπορει αργοτερα αν χρειαστω βοηθεια!!!

πηρα τον γιατρο μου να κανονισουμε τι ωρα θα βρεθουμε στην κλινικη για καρδιοτοκογραφο και με ρωτησε πως τα παω γενικα αν εχω πονους και πετρωματα και ανα ποση ωρα, εν τω μεταξυ μου εχει πει οτι αν ειναι να σε βαλουν τεχνητους σε χωνουν βραδυ στην κλινικη και για να μην πληρωσεις τζαμπα μερα και γιατι το βραδυ εκκρινονται πιο πολυ και πιο ευκολα οι ορμονες πουβοηθουν στον τοκετο!!! μου ειπε να βρεθουμε κατα τις 10!!! λετε να με χωσει στην κλινικη και να μην παρω και χαμπαρι;;;

αντε Δημητρα να δουμε τι θα μας πουν αυριο στο νοσοκομειο!!!

παντως αν δεν γινει τιποτα μεχρι την παρασκευη θα πω τον γιατρο μου να με δει απο κατω να δουμε τι γινεται....


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε κορίτσια πως κανουν πχ οι μοτοσυκλετιστες μοτοσυγκεντρωση..ετσι κι εμεις...μωροσυγκεντρωση να κανονισουμε:P:p:p

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧ...θα με πνιξεις κακουργα, μολις ετρωγα λιγο παγωτακι..εισαι τρεληη!!!!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτςια μου τι κανετε;;;

Εγω πριν μια ώρα μπήκα σπιτι απο το πρωί!!! Πάλι βόλτα ! Πάλι καφεδάκι! Μπήκα κ σε ΄ενα λεωφορείο σημερα με εντελώς άθλιο οδηγό που έπεφτε σε όλες τις λακούβες!! Εχε χάρη έλεγα απο μέσα που μπορεί κ να με βοηθήσει να κατέβει ο μπέμπης αλλιώς αν μου σπασουν τα νερά θα με τρέχεις στο γαια !!!

Απο αύριο λεω κομμένες οι βόλτες κ να κάνω καμια δουλεια σπιτι!!

Κανενα σύμπτωμα κοριτςια νομιζω δεν εχω...κ διανυω την 38 ...λέτε κ εγω να φάω όλο το μήνα;;

Αύριο εχω γιατρό κ μετα σεμινάρια ανώδυνου...για να δούμε θα μου βρει τίποτα διαστολή...

Παω να σας διαβάσω τώρα γιατί γράψατε πολλα πάλι κ σας ξανά στέλνω!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α! Κ έλεγα μη το ξεχάσω ! Για να ξέρετε μπορώ να μπω στο φόρουμ μονο απο τον υπολογιστή κ όχι απο το κινητό! Που σημαίνει οτι αν κάνω να μπω κανα 3ήμερο σημαίνει οτι γέννησα!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

η συνταγή είναι αυτή http://magyreuontas.blogspot.gr/2013/05/blog-post_8.html#.VXhYp60w_Dc αλλα εννοείται ότι θα φερω...ετσι για τη γευση!!! Αυτό με την εισαγωγή αργα ισχυει mama ...την αδερφη μου της εκλεισε ραντεβού για καρδιοτοκογραφο 7,30 επειδή εβλεπε ότι εχει καλες συσπασεις αλλα δεν εσπασαν νερα της τα εσπασε 9 το βραδυ και 12.03 ειχε γεννησει... zouzou μην αγχωνεσαι αν δω τη συμπεθερα σου και δεν εμφανίζεται θα την πρηξω στα τηλεφωνα...ε καποιος θα απαντησει να μαθουμε τα ευχαριστα!!!! Η Sangre ειπε θα τον επαιρνε τηλ το γιατρο...η που τιποτα ευχαριστο εγινε η που εγ]βγαλε το μεγαλο μαγκακι για καμια κουνια και θα μπει ισως το βραδυ...ας ελπισουμε ότι γενναει τωρα....zouzou εμεις το φαγακι μας χαλαραααααα εχουμε ακομα!!!

Link to comment
Share on other sites

Α! Κ έλεγα μη το ξεχάσω ! Για να ξέρετε μπορώ να μπω στο φόρουμ μονο απο τον υπολογιστή κ όχι απο το κινητό! Που σημαίνει οτι αν κάνω να μπω κανα 3ήμερο σημαίνει οτι γέννησα!!!!:D

Αν απουσιάσεις υποψιαζόμαστε τι συμβαινει kitriblue....αλλα μολις γυρισετε με το καλο σπιτι και μπορεις μπες να μας γραψεις!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

κιτριμπλουξαπλωνεις η αρχισατε το κυνηγητο παλι; χαχαχαχαχαχαχαχαχ!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Πηγα για ύπνο!!! Εξαντλήθηκα απο το τρέξιμο να τον κυνηγάω !!!!

Ακριβώς όπως τα λες ειναι! Τον κοιτάω με το βλέμμα ξέρεις τώρα κ με το που με βλέπει μου σηκώνει το χέρι κανει βήματα πίσω κ μου λέει ξέχασε το !!! Χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχαχα θα μας τρελανεις κοπελια...θα σε καταγγειλει για σεξουαλικη παρενοχληση ο συζυγος...ρε που να το πουμε και να το πιστεψουν...κι εμενα ο δικος μου ως την προηγουμενη εβδομαδα με παρακαλουσε και τωρα ο φοβιτσιάρης μου ξεγλιστράει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...