Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καταλαβαινω το αγχος σου και αγχωθηκα και εγω τωρα!! αλλα εφτασε στα ορια του το πρωτο σου μωρακι, μην το ρισκαρεις αυτη την φορα!! μπραβο στο γιατρο σου που περιμενε και τοσο , σπανια το συναντας!! εμενα με εβαλαν με προκληση επειδη στον καρδιοτοκογραφο δεν ειχε κινητηκοτητα!! μπορει και απλα να ετυχε βεβαια εκεινη την μερα αλλα δεν ηθελε με τιποτα να παρει το ρισκο μιας κ ημουν 40+2.

Link to comment
Share on other sites

δεν το γραψα να σε αγχωσω καλε! ε ναι κι εμενα αρχισε να ριχνεις παλμους γι αυτο ηταν ετοιμος... τι να πω; παιρνω θαρρος από τις δευτερομανουλες που γεννησαν κανονικα.... πχ την κριστα και την κιογια αντε να δουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sangre να τον πατεις το απογευμα..οπως λενε κ τα κοριτσια ισως στο 2ο να ναι πιο συντομα τα πραγματα...μην τρεχεις κ δεν φτανεις!! Zouzou τις εξετασεις λογικα σου ειπε να τις κανεις για να διασφαλισει οτι δεν εχεις καποιο θεμα...ολοι γραφουν κολπικες οσο πλησιαζουμε στο τελος ωστε να μην κολλησουν καβενα μικροβιο τα μωρα μας κατα την "εξοδο"... πεταξα κι ενα σπυρι στο προσωπο λες κ θα μου ρθει περιοδος...9 μηνες ειχα ν αντικρισω συγχιστηκα...λοιπον ολες ξεκινανε βαθεια καθισματα...αντε μπαλαρινες μου...παμεεεε

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε κοριτσια θα τον παρω το απογεμα στο ιατρειο του μη τον κοψοχολιασω τον ανθρωπο μεσημεριατικα κουραζεται κι αυτος!

sangreeee σε παρακαλω παρε τηλ τον γιατρο τωρα!!!!!!!!!!!

Λες να κοιματε τετοια ωρα???????Το πολυ πολυ να τον πετυχεις σε κανενα μαιευτηριο.

Σε παρακαλω μη τρεχουμε κοπελια...αντεεεε σιγα σιγα σηκωσε το ακουστικο....πατα τα μαγικα κουμπακια.....κλατς...κλατς..κλατς κτλ και πες στον ανθρωπο τι συμβαινει!!!!!!!!!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω γιατι ακομα δεν εχω καταλαβει πως βαζουν!!!χαχα ειμαι 37+4 σημερα!! δεν μπορει θα γεννησουμε και εμεις ενα φυσιολογικα,,αλλα το γιατρο σου να τον παρεις!! ποτε εχεις ραντεβου??

Link to comment
Share on other sites

ζουζου εμενα δε μου πε τιποτα τετοιο ο γιατρος σημερα βρε κοριτσια το πρωι ειχα λιγο αιμα τωρα εχω παρα πολλες βλενες και καθε δυο ωρες θελω αλαγμα βρακι. εχω καποια πολυ ελαφρια πετρωματα αλλα τιποτα αλλο θελω να γεννησωωωωωωωωωωωω φυσικα σαν ανθρωπος. Αχ μακαρι βρε κοριτσακια μου να ειμαι σημερα αυριο.

Θα γεννήσεις κορίτσι μου, σήμερα...ως το βράδυ...και αίμα και πάρα πολλά υγρά και ροζουλιά?Το μαγκάκι έρχεται...Είναι δεύτερο παιδί, ο τράχηλος την έχει περάσει ήδη μια φορά τη διαδικασία, θυμάται...Αγωνιώ μαζί σου, έχεις την απόλυτη συμπαράσταση και θετική μου ενέργεια για μια σούπερ εύκολη γέννα....Έλα, μπες να γράψεις ότι έχεις συσπάσεις τακτικές, μπες....;)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Sangre να τον πατεις το απογευμα..οπως λενε κ τα κοριτσια ισως στο 2ο να ναι πιο συντομα τα πραγματα...μην τρεχεις κ δεν φτανεις!! Zouzou τις εξετασεις λογικα σου ειπε να τις κανεις για να διασφαλισει οτι δεν εχεις καποιο θεμα...ολοι γραφουν κολπικες οσο πλησιαζουμε στο τελος ωστε να μην κολλησουν καβενα μικροβιο τα μωρα μας κατα την "εξοδο"... πεταξα κι ενα σπυρι στο προσωπο λες κ θα μου ρθει περιοδος...9 μηνες ειχα ν αντικρισω συγχιστηκα...λοιπον ολες ξεκινανε βαθεια καθισματα...αντε μπαλαρινες μου...παμεεεε

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....κατσε να βαλω τις πουεντ κοπελια


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε ναι...τωρα που μας εδωσαν τη συνταγη zouzou ας δοκιμασουμε...δεν εχουμε τιποτα να χασουμε...τοσα κ τοσα εχουμε κανει...ρε παιδια παντως ολα τα μωρα εχουν αραξει ελεος...η φιλη μου γεννησε πρωτο παιδι πριν 4 μηνες στις 36& 2 μερες...εμεις εδω αν δεν φτασουμε τις 39 δεν βλεπουμε φως!!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη με πιασαν στην παρλα στο τηλεφωνο!!!

Σαγκρε τα κοριτσια εχουν δικιο να τον παρεις τωρα!!! αυτη ειναι η δουλεια του δεν τον ενοχλεις!!! και γι αυτο τον πληρωνεις αλλωστε.... κι εγω πιστευω οτι ειναι η μερα σου σημερα!!! αντε κοπελια με το καλο το δευτερο μαγκακι!!!

κοριτσια κι εγω το ακουσα για τα βαθεια καθισματα και γενικα για διαφορες ασκησεις και με μπαλα πιλατες οταν το ειπα στον γιατρο μου , μου ειπε οτι ειναι χαομαρες αλλα χ...κα εγω θα το κανω κι αυτο και βλεπουμε....

η διαθεση μου πεφτει οσο περναν οι μερες και δεν βλεπουμε αποτελεσμα και με πιανουν και οι χαζες ανυσηχιες , κοιμαμαι και τα μεσημερια απο την βαρεμαρα μου και για να μην σκεφτομαι.....

εχθες με ειδε η γνωστη γειτονισσα που τα βαλε με την κοιλια μου, ειθναι ψηλα κτλ σχολια, α!!! μου λεει κατεβηκε λιγο η κοιλια σου και μετα το κλασικο...περπατημα περπατημα....ουφ.... λες και δεν το ξερουμε...ολοι εχουν κατι να πουν.....μεχρι τωρα με το ζορι καλημερα ειχαμε και ξαφνικα ολοι σκασαν ποτε θα γεννησω.....


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχω και νευρα με αυτον που πηγαμε το αυτοκινητο για βιολογικο καθαρισμο.... κλεισαμε ραντεβου πριν 2 εβδομαδες και το πηγαμε χθες για να το παρουμε σημερα να προλαβει να στεγνωσει κτλ, εχθες τυχαια περασαμε απο κει και δεν το εκανε τιποτα!!!:twisted: και εκτος οτι το χρειαζομαστε του ειπε ο αντρας μου οτι θα γεννησω και ειναι αναγκη να ειναι ετοιμο στην ωρα του, το θελω να παω και νοσοκομειο αυριο....

τωρα ολα με πιασαν...


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...