Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μανούλες Ιουνίου, με το καλό σε όλες, να μας συγχωρείτε που σας διαβάζουμε αλλά έχει γίνει θρίλερ το θέμα σας! Εύχομαι να μην καθυστερήσετε άλλο και να απελευθερωθείτε και οι αγκαλιές σας να γεμίσουν από τα μωράκια σας.

Και κάτι που κολλάει στην περίσταση:

http://www.mama365.gr/24148/to-sex-sthn-egkymosynh-se-9-xekardistika-skitsa.html

χαχαχαχααχαχαχαχαχα μ αρεσει που καταφερα να σας κανω να νιωσετε τυψεις χαχαχχαχα

το κοριτσια απο το διπλα καφε που οπως και όλα τα κοριτσια απο κει μας κρυφοκοιτανε ε τι να κανουμε εχουμε σασπενς χχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Σαγκρε!!! ελα και κοντευεις!!! κι εγω εχθες για τοιχο τοιχο το πηγαινα αλλα προεκυψε εξοδος με παρεα για μπυρα....οταν γυρισαμε ειχα πονους κι οπως καταλαβαινεις....

μου φαινεται απο πρωτη στην λιστα θα μεινω τελευταια!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

μεταξυ μας το βιντεακι με ολη την υπερβολη του δεν πεφτει και πολυ εξω!!!:shock: και συμβαλλουν και οι αντρες σε αυτο.... αυτες που ξεκινανε τωρα θα τα δουνε στην πορεια.....

τελικα πολυ αγωνια εχουμε....σε λιγο θα πεφτουν στοιχηματα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε εδω ειστε ακομα??? Αντε κι ετπιμαζομουν για τα συγχαρηκια....ξουξου φυγετε για νοσοκομεια κλινικες να παιρνουμε σειρα γιατι ετσι οπως παμε εμεις οι τελευταιες θα ενωθουμε με τις μαμαδες ιουλιου...μη σου πω θα μας φανε λαχανο!! Ρε sangre ποσες μερες κρατανε αυτα τα υγρα εσυ που εισαι κ παλια? Λογικα ωρες μετρας!!! Mama ο καημενος περιμενε χθες να παρει τον τιτλο ( μπαμπας) αλλα τον αφησες ετσι...δεν πειραζει να ξετει απο τωρα τι τον περιμενει με την κορακλα του... josephine ευχαριστουμε για τις ευχες και σε εσας με το καλο!!! Τελειο το σκιτσο...και να μπαινετε να μας διαβαζετε δεν ειμαστε μυστικη οργανωση...αν και μαλλον για εκει το πανε με τοση μυστικοπαθεια τα μωρα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχααχαχαχαχαχα μ αρεσει που καταφερα να σας κανω να νιωσετε τυψεις χαχαχχαχα

το κοριτσια απο το διπλα καφε που οπως και όλα τα κοριτσια απο κει μας κρυφοκοιτανε ε τι να κανουμε εχουμε σασπενς χχαχαχααχα

καλημέρα.................αντε αντε με το καλο όλες!!

εγώ σας κρυφοκοιτάωωωωωω.........γιατί είμαι μανούλα Ιουνίου και σας πάω πολύ.....:P:p:p:p

Μακάρι να γίνω και για δευτερη φοράααααα.....είναι ο πιο σούπερ μήνας!!!!!!!!

Πάντως είστε σούπερ.....έχετε πολυ καλή παρεούλα!!!!!!!!!! έτσι ήμασταν και μεις το 2010 και ακόμη έχουμε επαφή.......είναι πολύ συγκινητικό!! Σας το εύχομαι.....


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλη καλη καλη καλημερααααααααααα!!!!!!!Πως ειναι τα κοριτσια μου τα ομορφα????????????????????Πως ειναι τα μπεμπε που δεν ξεκολλανε απο ζεστασια της κοιλιτσας????????????Δεν εχω παραπονο καλα παμε μεχρι τωρα, περιπου ανα μια ημερα και γεννα αλλα αν δεν δω την συυμπεθερα με την sangre να ανεβαινουν στο πινακακι στην πανω μερια δεν ησυχαζω!

Οπως καταλαβατε ηταν μια βραδια με πολυ υπνο!!!!!!ΕΛΙΩΣΑ!!!!!!!!!!!Ευτυχως και ο μπεμπης δεν με σηκωσε πολλες φορες για τουαλετα!

Λοιπον εχουμε και λεμε Sangre και Mama ειστε οι επομενες οτι και να γινει!!!! Ξεκινηστε τα ακροβατικα γιατι θα ερθουμε οι υπολοιπες και θα σας κυνηγαμε με τα μαστηγια!Ελατε κοιλουμπες μου σας παρακαλω!!!!!!!!!!

Dimitra εδω εσυ ετσι?????:D:D:D Δεν θα με αφησεις????????Μαζι με την kitriblue και τα αλλα κοριτσια θα κλεισουμε την πορτα εμεις!

mama φανταζομαι την αγωνια που θα εχει ο καημενος ο αντρας σου....σημερα.....αυριο....σημερα....αυριο!!!!!!Πωωωπωωω τι περνανε!!!

Αγαπες μεχρι αυριο θελω νεα γεννα!!!!!!!!!!!

ΑΚΟΥΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ??????????


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα μακαρι!!! και ο αντρας μου κι εγω ειμαστε σημερα αυριο σημερα αυριο.....

τοσο υπνο εριξες δεν ειδες τιποτα;;;

ειστε οι επομενες σου λεω!!!!!!!!!!!!!!Απλα δεν θυμαμαι λεπτομεριες εκτος και αν σας βλεπω γιατι μου εχετε γινει εμμονη ιδεα!τι να πω!!!

Δεν εχεις πονακια σημερα?????Υγρα εχεις καθολου???????καμια ενδειξη κατι?

ααααααα σκληρο καρυδι η κορακλα σου, θα του βγαλει το λαδι του δικου μου χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχααχαχαχαχαχα μ αρεσει που καταφερα να σας κανω να νιωσετε τυψεις χαχαχχαχα

το κοριτσια απο το διπλα καφε που οπως και όλα τα κοριτσια απο κει μας κρυφοκοιτανε ε τι να κανουμε εχουμε σασπενς χχαχαχααχα

Καλημερα μανουλες!!!!!!!

Ολες σας κρυφοκοιταμε ειναι αληθεια!!!!!:):)

Ανυπομονουμε κι εμεις.Προς το παρον με τη mama και την sangerluna που νομιζω ειστε πια οι επομενες!!

Εγω ειμαι μανουλα Ιουλιου πριν χρονια βεβαια!!!Οντως απο Μαη και μετα ειναι η καλυτερη εποχη να γεννησετε!!Τωρα πρωτα ο Θεος θα γινω μανουλα Δεκεμβριου(...μπορει και Νοεμβριου!!)

Θα σας πω τι εκανα και γεννησα στις 38,5 εβδομαδες.Αν και βλεπω οτι εχετε εξαντλησει τα ακροβατικα!!

Σταθηκα διπλα στο πασο κι εκανα βαθια καθισματα!!Ασκησεις κανονικα!!Μια φορα το δοκιμασα.Το επομενο ξημερωμα ημουν στο Ιασω!

Ευχομαι με το καλο σε ολες σας!!!!!:):)


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...