Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Καλημέρα κοιλίτσες! !! Άλλο ένα βράδυ χωρίς ύπνο! Θέλω να κοιμηθώ, αλλά όπως ξέρουμε δεν προβλέπεται πριν τον Σεπτέμβρη! !!;)Τώρα οι κοιλίτσες και μετά τα μπεμπακια μας.....Να σας ζήσει christab, koya! !!!Αντε να παίρνετε σειρά οι επόμενες! !!! Αντε να μυρίσει μωρουδιλα παντού! !!sagre και mama μετράτε ώρες δικαιωματικά! !!!! Μου αρέσει που βλέπω το πάνω πινακακι να μεγαλώνει. ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και εγω αυτο φοβαμαι μηπως γινουμε μανουλες Ιουλιου στο τελος!! ποπο mama την θυμαμαι αυτη την αγωνια, πηγαιναμε καθε 2 μερες στο γιατρο και καθε φορα μας ελεγε θα σε δω σε 2 μερες εκτος απροοπτου, και δεν ερχοταν αυτο το απροοπτο!!! αντε να γεννησετε μαμα και sangre να μας πει τις επομενες προβλεψεις η Ζουζου!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο φοβαμαι μηπως γινουμε μανουλες Ιουλιου στο τελος!! ποπο mama την θυμαμαι αυτη την αγωνια, πηγαιναμε καθε 2 μερες στο γιατρο και καθε φορα μας ελεγε θα σε δω σε 2 μερες εκτος απροοπτου, και δεν ερχοταν αυτο το απροοπτο!!! αντε να γεννησετε μαμα και sangre να μας πει τις επομενες προβλεψεις η Ζουζου!!

Ελα κοριτσι ολες Ιουνιου ειμαστε,Μεχρι στιγμης μια χαρα παμε βρε κοριτσια....αυριο / μεθαυριο mama & sangre και μετα συνεχιζουμε οι υπολοιπες


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια ανχωθηκα λιγο...μου εγραψε ο γιατρος να κανω κολπικες/τραχιλικες καλλιεργειες και διαβασα διαφορα στο net και φοβαμαι. Οσες κανατε σας βαλανε διαστολεα? Σας πηραν και απο τον τραχηλο?Ουφφφφφφφφφφφφ τι ηθελα και τα διαβαζα?Στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα κανει αλλα μου ειχαν παρει απο τον κολπο μονο, δεν ειχα καταλαβει κατι.


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ζουζου εμενα δε μου πε τιποτα τετοιο ο γιατρος σημερα βρε κοριτσια το πρωι ειχα λιγο αιμα τωρα εχω παρα πολλες βλενες και καθε δυο ωρες θελω αλαγμα βρακι. εχω καποια πολυ ελαφρια πετρωματα αλλα τιποτα αλλο θελω να γεννησωωωωωωωωωωωω φυσικα σαν ανθρωπος. Αχ μακαρι βρε κοριτσακια μου να ειμαι σημερα αυριο.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εδω ειμαι!!! Ζουζου σημερα χαλαρα πραγματα οχι πολλα πολλα απο πονο, επισης η κολπικη καλλιεργεια δεν θυμαμαι καθολου , παρε τηλ στο μικροβιολογικο και ρωτα εστω στο περιπου θα σου πουν....οσο για τις υπολοιπες κολπικες που λες δεν ξερω, ειχα κανει καποιες οταν εμεινα εγκυος και μου πηρε δειγμα ο γιατρος, εσενα τι σου ειπε;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξερεις τι βρε κονστανταν στον πρωτο ημουν ετσι από τις αρχες του ενατου με ανοιχτο τραχηλο αλλα σταματημενη διαστολη και τελικα πηγα 40 και μια με προκληση και ο γιτρος με εκραξε γιατι μου ειπε πως αργησαμε πολυ και το μωρο ειχε κλισει ηδη το χρονο του και επρεπε να χε βγει αλλα δε χωρουσε λογω διαπλασης. Για αυτο αγχωνομαι δε θελω να χει συμβει το ιδιο παλι!

Link to comment
Share on other sites

ξερω πως νιωθεις γιατι εχω βρεθει σε παρομοια θεση αλλα η δευτερη φορα εχει διαφορες με την πρωτη, πχ ρωτησα την γιατρο την τελευταια φορα, αν με πιασουν οι πονοι να ερθω οταν θα ειναι στο πενταλεπτο (ετσι μ ειχαν πει στο πρωτο) , και επαθε σοκ μου λεει πολυ πιο νωρις αυτη την φορα απο το 20λεπτο αν δεν θελεις να γεννησεις στο αμαξι!! ειναι αλλες οι συνθηκες στο δευτερο παρτον ενα τηλ και μη φοβασαι οτι ειναι θα ειναι για καλο!

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος μου τα εγραψε για να δουμε για στρεπτοκοκκο β εαν υπαρχει ή οχι....τεσπα θα παω αυριο στο μικροβιολογικο και θα δουμε τι θα γινει. Εεεε τι στο καλο την δουλεια τους δεν ξερουν?

sangre μηπως πρεπει να παρεις τηλ τον doc σου?????Τοσα πολλα υγρα????Παρε ενα τηλ δεν ξερεις τι θα σου πει???Ισως πρεπει να σε δει παλι.


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατι θεωρητικα ηταν 40 και 1 το μαγκακι ειχε μεγαλη αναπτυξη και διακυνδινεψαμε παρα πολλα μονο και μονο επειδη το θελα εγω επισης ειχε σχεδον στεγνωσει γιατι ολο το μηνα εχανα αμνιακο λιγο λιγο και βγηκε όλο φλουδιτσες. Ε το ταλαιπωρουσαμε και 10 ωρες στα ορια του εφτασε...ακομα το λεει και δε το πιστευει ο ανθρωπος μου λεει με κρατησε η προυσταμενη μαια που ετυχε να ναι εκει αλλιως θα με ειχε χωσει χειρουργειο. ουφ καταλαβαινεις το αγχος μου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...