Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Despina καλώς ήρθες!!!

Όντως κοπέλα μου, 3600 είναι πολύ για 2η ημέρα καθυστέρησης. Βρε λες!! Πάντως αυτό που λες δεν ισχύει, ότι δηλ. περνάει η κληρονομικότητα στα δίδυμα από την μία πλευρά μόνο. Δλδ ο άλλος τι κάνει, μπρίκια κολλάει ???

Εκτός αν έκανες την β-χοριακή σε διαφορετικό εργαστήριο και την υπολογίζουν αλλιώς, δλδ αντί για 3600 είναι 360 ή 36. Δεν το νομίζω βέβαια γιατί θα καταλάβαινες την διαφορά στην μέτρηση, το γράφει δίπλα...

Άντε, με το καλό!!

Επεξεργάστηκαν by Clelia

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Despina καλώς ήρθες!!!

Όντως κοπέλα μου, 3600 είναι πολύ για 2η ημέρα καθυστέρησης. Βρε λες!! Πάντως αυτό που λες δεν ισχύει, ότι δηλ. περνάει η κληρονομικότητα στα δίδυμα από την μία πλευρά μόνο. Δλδ ο άλλος τι κάνει, μπρίκια κολλάει ???

Εκτός αν έκανες την β-χοριακή σε διαφορετικό εργαστήριο και την υπολογίζουν αλλιώς, δλδ αντί για 3600 είναι 360 ή 36. Δεν το νομίζω βέβαια γιατί θα καταλάβαινες την διαφορά στην μέτρηση, το γράφει δίπλα...

Άντε, με το καλό!!

ΔΕΝ ΛΕΩ ΔΕΝ ΛΕΩ!!!:confused::confused::confused::confused: (Στο βρε λες κολλαει αυτο:D:D:D)

Η τιμη ειναι 3600..κανονικοτατα!!

ωχ παναγια μου ποτε θα ερθει η Δευτεραααααααααααα!!!!!!!!!! ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι ολοκαινουρια κ επισησ αμφιλεγομενη....σεπτεμβριου ή οκτωβριου!! επισησ ανηκω και στο κλαμπ ιουνιου 09!!!!ναι καλα διαβασατε!!!εχω μια πριγκιπισσα μωλισ 8 μηνων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Ειρήνη! Να χαίρεσαι την πριγκίπισσά σου και με το καλό και το δεύτερο μωράκι! Είναι το καλύτερο δώρο που μπορούσες να της κάνεις! Στο λέω εκ πείρας. Τα παιδιά μου έχουν 15 μήνες διαφορά!

Εγώ έχω ημερομηνία αρχές Οκτωβρίου αν και ακόμα δεν έχω πάει σε γιατρό. Αν όμως γενήσω λίγο νωρίτερα με βλέπω τέλη Σεπτέμβρη.

Τι έγινε με τη Δέσποινα; Δεν είχαμε κανένα νέο; Λέτε να έχει πάθει σοκ από τα νέα;

Clelia και εσύ αύριο έχεις ραντεβού για εξετάσεις; Ελπίζω όλα να πάνε καλά!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ελένη μου, αύριο έχω ραντεβού με αιματολόγο (προσπαθούμε να κάνουμε ό,τι είναι δυνατόν για να κρατήσουμε αυτή την εγκυμοσύνη).

Μακάρι να μου πει να κάνω ενέσεις, να κάνω κωλοτούμπες, κατακόρυφα, ό,τι θέλει, αρκεί να το δω αυτό το ροζ μωράκι...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλωσ σασ βρηκα κοριτσια!!!!!

ευχομαι σε ολεσ σασ να εχετε υγιησ και τελειομηνεσ εγκυμοσυνεσ και σε 8 μηνεσ να κραταμε ολεσ μασ τα πανεμορφα μωρακια μασ!!!!

Ναι Ελένη μου, αύριο έχω ραντεβού με αιματολόγο (προσπαθούμε να κάνουμε ό,τι είναι δυνατόν για να κρατήσουμε αυτή την εγκυμοσύνη).

Μακάρι να μου πει να κάνω ενέσεις, να κάνω κωλοτούμπες, κατακόρυφα, ό,τι θέλει, αρκεί να το δω αυτό το ροζ μωράκι...

σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!μην εχεισ αγχοσ ολα καλα θα πανε!!!ειδικα αν σου δωσει και ενεσεισ (εννοεισ τισ ηπαρινεσ?) θα πανε ολα καλα!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδω είμαιιιιι!!! Δεν το επαθα το σοκ ακομα!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Πηγα στη γιατρο αλλα το θεμα παραμενει μυστήριο!!!;);) Δεν ειδαμε πολλα πραγματα γιατι ειναι πολυ νωρις. Ειδαμε το σακο αλλα ουτε φασολακι ουτε καρδουλα τιποτις!!! οποτε δεν εχω και πολλα να πω!! Νεοτερα σε δυο εβδομαδες που θα ξαναπαω!! Το ντοκτορι με εβαλε να ξανακανω μια χοριακη μεθαυριο και να την παρω τηλ να της πω. Εντωμεταξυ ειχαμε μαζι και τη μελινα η οποια νυσταζε τρελα και δεν μπορουσε να κοιμηθει και την εκοβε βολτες ο αντρας μου εξω απο το Ελενα και εγω μες στον πανικο δεν ρωτησα τιποτα για το αν ειναι μεγαλη η τιμη της χοριακης!!:confused::confused::confused::confused:κατα τα αλλα ολα καλα! Ξεκιναω filicine και τιποτα αλλο για την ωρα..

Γεια σου ειρηνηηηη!!!! καλωσηρθεεεςςς!!! (Πολλες μαμαδες ειμαστε εδω μεσα!!! και ολες βιαστικες να ξαναγινουμε!!:D:D:D)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι IRINI83 μου να μας πάνε όλα καλά! Ναι, ηπαρίνες μάλλον θα μου δώσει, χαμηλού μοριακού, δεν ξέρω πώς λέγονται...

Βρε despina100 τι θα βλέπατε στην 5η εβδομάδα? Άντε αν είχες 2 σάκους. Υπομονή μέχρι να διαλευκανθεί το μυστήριο (μα να μην την ρωτήσεις ούτε για την τιμή της χοριακής που είναι τόσο υψηλή?)

Επεξεργάστηκαν by Clelia

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

despina ρίξε μια ματιά σε αυτό ----> http://www.woman-on-top.gr/?p=485 μήπως σε βοηθήσει να λύσεις το μυστήριο!!!

Κορίτσια με το καλό όλες σας να φέρετε όμορφα ροδαλά κ ζουμπουρλούδικα μωράκια!!!

Μαμά Ιουνίου 09 κ εγώ αλλά όχι ακόμα δεν θα μπω σε νέο club! Παρακολουθώ όμως τη φίλη μας irini83 που μας έκανε πολύ χαρούμενες με τα ευχάριστα νέα σας....να μας την προσέχετε εδώ εεεεεε!!!!;)


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

clelia όλα καλά στο ραντεβού σου με τον αιματολόγο;

Μακάρι αυτή τη φορά ένα υγιέστατο μωράκι να έρθει σε 8 μήνες και σε εσάς και φυσικά σε όλες τις κοπέλες!

Περιμένουμε τα νέα σου!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι κι εγώ!!

Λοιπόν, από τον αιματολόγο φύγαμε χθες κατά τις 21:30 (από τις 19:00), οπότε πού καιρός για νετ...

Κάναμε θρομβοελαστόγραμμα, για να δούμε την πηκτικότητα του αίματός μου τώρα, και ήταν κανονικότατο. Επειδή όμως έπαιρνα salospir, μπορεί να σημαίνει ότι βρέθηκε κανονικό λόγω των salospir. Γι' αυτό και μου συνέστησε να κάνω 1 ενεσούλα ηπαρίνης (την πολύ χαμηλή) κάθε ημέρα. Επίσης μου είπε να κόψω τα salospir επειδή έβλεπα ίχνη καφέ στο εσώρουχο...

Λοιπόν κορίτσια πήγα να κάνω προ ολίγου την ένεση στην δουλειά μου και φρίκαρα!!! Έπρεπε να την κάνω στην κοιλιά ή στο πόδι. Φρίκαρα όμως τελευταία στίγμη που πήγα να την κάνω στην κοιλιά και τελικά την χτύπησα στο πόδι!

Τελικά τπτ σπουδαίο δεν ήταν, ούτε τσούξιμο (παρόλο που έβρεξα την βελόνα και κανονικά έτσουζε). Απλά και μόνο με την θέα της βελόνας τα χρειάστηκα μιλάμε...

Αυτά (η φρικαρισμένη clelia)

Ελένη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Μακάρι να μην ζήσει καμία τέτοιες ατυχίες και αν έχει ζήσει, να μην το ξαναζήσει ποτέ της!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...