Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

      Από Θεσσαλονίκη δεν έχω να βοηθήσω η αλήθεια είναι.. μόνο να αποφύγετε το μεγαλογιατρό στα Γιάννενα θα πω και το αφήνω εκεί..! 

      Περίμενες και εσύ κατεύθυνση για το σπέρμα από το γυναικολόγο.. για αυτούς όλα διορθώνονται με την εξωσωματική και το πρόβλημα είναι πάντα στα ωάρια της γυναίκας!! 

      Όχι κάνεις λάθος, υπάρχουν πολλών ειδών συμπληρωματα το καθένα για διαφορετικό σκοπό (για αυτό μιλάω για μεμονωμένες και σε συγκεκριμένες ποσότητες), υπάρχουν διαφορετικές βιταμίνες και ιχνοστοιχεία που βοηθάνε και στην μορφολογία και στην κίνηση και στον αριθμό αλλά η τερατοσπερμια να ξέρεις προκαλείται και από την κιρσοκήλη σε μεγάλο βαθμό οπότε η αφαίρεση της και μόνο θα σας βοηθήσει θεαματικά.. και η μεγαλύτερη επίπτωση της κιρσοκήλης είναι ότι αυξάνει τον κατακερματισμό στο DNA των σπερματοζωαρίων όπου και μπορεί να είναι η αιτία που δεν προχωράνε τα έμβρυα ή και να προκαλούνται αποβολές σε πολύ αρχόμενη κύηση γιατί πολύ απλά είναι κατεστραμμένο το DNA και δεν έχουμε υγιή έμβρυα.. γενικότερα έχω πολύ μεγάλο υλικό για διάβασμα αν ενδιαφέρεσαι για βελτίωση σπέρματος..

      Τα έχω γράψει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν εδώ στο φόρουμ.. αν κάνεις έναν κόπο με ένα απλό search θα βρεις πολλά να διαβάσεις και να πληροφορηθείς.. θα σου έστελνα με πμ links να διαβάσεις μόνη σου αλλά κάτι έχει αλλάξει στο φόρουμ και χρειάζονται έγκριση αυτά τα μηνύματα τα οποία και αν εγκριθούν για δημοσίευση...! Αλλά αν μου πεις, σου στέλνω ότι έχω..

      Εμείς είχαμε αμφοτερόπλευρη κρυψορχία που χειρουργήθηκε στην ηλικία των 13.. στα 18-19του που πήγε σε ουρολόγο ανακάλυψε την αζωοσπερμια.. ο τότε ουρολόγος του είπε δεν πειράζει όταν θελήσεις να κάνεις παιδί θα κάνεις εξωσωματική..(λες και λύνει όλα τα προβλήματα!) τότε ακόμα αν ο γιατρός είχε ασχοληθεί ίσως να μπορούσαμε σήμερα να κάνουμε παιδί έστω και με βιοψία.. αντίθετα ο άντρας μου εφησυχαστηκε και πόσο μάλλον στην ηλικία αυτή, ασχολήθηκε μετέπειτα με τον αθλητισμό και τα διάφορα "γυμναστηριακα" συμπληρώματα με αποτέλεσμα η κατάσταση του να γίνει μη αναστρέψιμη.. το παλέψαμε 4 χρόνια με φαρμακευτικές θεραπείες ακόμα και με ειδική θεραπεία για την περίπτωση μας που δεν πραγματοποιείται κάν στην Ελλάδα! Ο γιατρός μας (ουρολόγος, να είναι καλά ο άνθρωπος!) μας στήριξε σε όλη την πορεία μήπως και τα καταφέρουμε.. μετά από 15 συνεχούς μήνες θεραπείας με 3 διαφορετικές ενέσεις διέγερσης μέρα παρά μέρα, 23 διαφορετικά χάπια την ημέρα, αλλαγή στο τρόπο ζωής (από κόψιμο τσιγάρου, απώλεια βάρους και πολλά πολλά ακόμα) δεν βρέθηκαν σπερματοζωάρια ούτε με microtese (ειδική χειρουργική με μικροσκόπιο - βιοψία όρχεων).. τουλάχιστον το παλέψαμε και ξέρω ότι κάναμε πραγματικά ότι ήταν δυνατόν για να τα καταφέρουμε.. και το λέω όχι γιατί αφεθηκα στο πρώτο τυχόντα γιατρό.. γιατί έψαξα παααάρα πολύ διάβασα πάρα πολύ πήγαμε σε πολλούς γιατρούς και ο γιατρός που εμπιστευθηκαμε στο τέλος πλέον όχι απλά λάμβανε την άποψη μου υπόψιν του έφτασε να παίρνει τηλέφωνο μπροστά μας συναδέλφους του να συζητάει οτιδήποτε καινούργιο είχα να του προτείνω σε βαθμό μάλιστα να μου προτείνει να τελειώσω μια σχολή παραιατρικων για να με προσλάβει στο team του.. φυσικά πάνε δυο χρόνια τώρα και δεν τα θυμάμαι όλα άσε που δεν με ενδιαφέρει πλέον και προσωπικά να τα θυμηθώ.. όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται ας ψάξει και ας κάτσει να διαβάσει.. απλά όχι στο google!! Μόνο Pubmed & pubmed central όπου είναι δημοσιευμένη η παγκόσμια ιατρική βιβλιογραφία. 

      Ότι άλλο θέλεις, μου λες.. & sorry για το σεντόνι 

      Όχι κοριτσάκι μου μην ανησυχείς, το καφέ είναι παλιό αίμα.. αν κάτι σοβαρό είχε γίνει δεν θα έβλεπες καφέ αλλά κόκκινο.. και γενικότερα όσο δεν βλέπεις βαρύ κόκκινο αίμα σε ποσότητα με πηγματα που να συνοδεύονται και από έντονους πόνους/κράμπες στη μήτρα ή και στην μέση, να μην ανησυχείς! Όλα είναι καλά..! Γενικότερα να στέλνεις πάντα στο γιατρό σου για αυτά για να μην ανησυχείς.. 

      μήπως μπορείς να μου στείλεις μνμ για τον ανδρολόγο; 

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

οριστε λιγες ωρες να σας αφησω γεννατε δυο-δυο....

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ το χα γω το προαισθημα...να σου ζησει βρε ναναι γερο και καλοτυχο το μαναρι μου!

ε και συ θες το βραβειακι σου "ΤΟ ΠΙΟ ΡΟΔΟΚΟΚΚΙΝΙΣΜΕΝΟ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟ ΜΩΡΑΚΙ":tongue::tongue:

MAMALEFTERAKI ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!! ανυπομονουμε να μαθουμε νεοτερα για τον τοκετο!!καλη λοχεια κ πολλα γλυκα φιλακια στα παιδακια σου!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου δεν ξέρω τι να σου πω... Μου φαίνονται πολλά τα προβληματάκια αλλά λύση καμία από την σύμβουλο θηλασμού... Δεν γράφεις τον πόνο σου στο πεδίο "Θηλασμός"? Εγώ όταν χρειάστηκα είχα πολύ καλές συμβουλές...

Αφού το βυζί είναι αδένας, όσο το χρησιμοποιείς τόσο πιο πολύ θα βγάζει, πώς δικαιολογούνται τα 5 μλ?

Ρώτα και αλλού, ρώτα παντού και διασταύρωσε απόψεις...

ax κλελια μου δεν ξερω πια τι να κανω!!!!!!!!!ειναι κριμα ...πολυ κριμα να εχω ολη την καλη διαθεση κ την υπομονη παρολο που εχω κ την αγγελικη ,για να θηλασω...κ να μην μασ καθεται...

η κοπελα ειχε ελθει αρχικα επειδη ειχαμε συγχιση θηλων...με βοηθησε...το μωρακι τωρα πιανει καλυτερα το στηθοσ!!!!!!!!!!!!!μου ειχε προτινει βεβαια για να μην υπαρχει η συγχιση να την ταιζω με συριγγα!!!πραγμα πολυ πολυ δυσκολο...

εν τελει το ψιλοξεπερασαμε αυτο...

την επομενη αρχισε ομωσ το γαλα να μειωνεται δραματικα κ σε αυτο μου ειπε να την βαζω συνεχεια στηθοσ,8 φορεσ αντληση και χαπια μαγιασ!!ολα τα κανω αλλα αποτελεσμα 0!!!τα 10 μλ το πολυ να γινουν 20....δεν το βαζω ομωσ κατω!!!!!!!!!!!!!!!!!τι αλλο θα μου πουν στο αλλο τοπικ...?!!!απο οτι εχω διαβασει κ τωρα κ παλαιοτερα ολα αυτα που κανω χρειαζονται για να αυξηθει το γαλα...αλλα!!!!!!!!!!!!

vasdeli!!! Να το και το διψήφιο νουμεράκι!!! 99 μέρες ακόμα!!!!

Γιούπι-γιούπι-για-για!!!

αχ αντε γειτονισσα μου καλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θυμαμαι κ εγω κ στην αγγελικη κ τωρα οταν το τικερακι κατεβαινε τισ 100 χαιρομουν πολυ πολυ!το θεωρουσα πλεον οτι ειμαι στην τελικη ευθεια!!!!!

η ηλιαννα μα τελικα γεννησε 12.45 το πρωι ή το βραδυ?????????


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερούδια!!!

να μας ζήσουν τα μωράκια μας!!!

Δέσποινα, Ηλιάνα, Λιάνα να είστε πάντα γερές και να τα χαρείτε όπως θέλετε!

εγώ είμαι στην τελική ευθεία και μπήκα να σας πω ένα γεια! σε 2 ώρες πάω μαιευτήριο και από κει και πέρα όπως έρθουν.. και ανυπομονώ πολύ! από το πρωί κλαίω από χαρά, αλλά και απο αγώνία για το πως θα είναι η ζωη μας από δω και πέρα! με ακόμη ένα μέλος ανάμεσά μας!

θα προσπαθήσω να σας ενημερώσω το συντομότερο, μακάρι να μπορέσω να μπω και εδώ να σας τα πω... φιλάκια πολλά σε όλες και στείλτε μου την ενέργειά σας να μη δυσκολευτώ!

υγ1: αν εχετε νέα απο την αγγελικούλα ενημέρωστε με

υγ2: ελένη κι εγώ πήρα μνμ σου, αλλά τώρα κατάλαβα που έγινε το λάθος!

φιλάκιααααααααααα!

τα λέμε με το γκουγκουφκάκι αγκαλίτσα!!!!!!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερούδια!!!

να μας ζήσουν τα μωράκια μας!!!

Δέσποινα, Ηλιάνα, Λιάνα να είστε πάντα γερές και να τα χαρείτε όπως θέλετε!

εγώ είμαι στην τελική ευθεία και μπήκα να σας πω ένα γεια! σε 2 ώρες πάω μαιευτήριο και από κει και πέρα όπως έρθουν.. και ανυπομονώ πολύ! από το πρωί κλαίω από χαρά, αλλά και απο αγώνία για το πως θα είναι η ζωη μας από δω και πέρα! με ακόμη ένα μέλος ανάμεσά μας!

θα προσπαθήσω να σας ενημερώσω το συντομότερο, μακάρι να μπορέσω να μπω και εδώ να σας τα πω... φιλάκια πολλά σε όλες και στείλτε μου την ενέργειά σας να μη δυσκολευτώ!

υγ1: αν εχετε νέα απο την αγγελικούλα ενημέρωστε με

υγ2: ελένη κι εγώ πήρα μνμ σου, αλλά τώρα κατάλαβα που έγινε το λάθος!

φιλάκιααααααααααα!

τα λέμε με το γκουγκουφκάκι αγκαλίτσα!!!!!!!!

Με το καλό Ελενάκι! Σε λίγες ώρες θα κρατάς και εσύ το κοριτσάκι σου αγκαλιά!!! Και πράγματι η ζωή σου θα αλλάξει αλλά πίστεψέ με προς το καλύτερο! Θα αποκτήσει νόημα!!!

Πολλά πολλά φιλάκια και θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!!!:lol:


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Iσι μου με το καλο!! Με κσνεναν πονο!!

Με καλυψε η Ελενη: η ζωη με το μωρο σας θα ειναι τελεια!!!

Ειρηνη, καταλαβα!! Νομιζα οτι ηταν περισσοτερα τα προβληματα, αλλα στην ουσια πλεον ανησυχεις για τα μλ που αντλεις. Λοιπον, να ξερεις οτι το θηλαστρο δεν ειναι παντα ενδεικτικος συμβουλος. Δλδ μπορει να αντλεις ελαχιστες ποσοτητες, αλλα αν βαλεις το μωρο, να πιει ακομα και 100 μλ. Το μωρο ειναι η καλυτερη αντλια! Την ζυγιζεις? Κανει τσισακια? Ποσες πανες κατουραει την ημερα? Η Αγλαια ειναι μανουλα σε αυτα, εγω δεν τα ξερω τοσο καλα. Στειλε της πμ!!

Κοριτσια απορια: ποτε να την κανω μπανιο, πριν φαει ή μετα?

Πριν φαει γκρινιαζει και κλαιει επειδη πειναει...

Μετα που φαει αφενος κοιμαται, αφετερου φοβαμαι μην κανει εμετο...

Εσεις τι κανετε??


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!!

Κατέφθασαν και τσουτσουνάτοι!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Δέσποινα, Ηλιάνα, Fragolina να σας ζήσουν!!!!

Χρυσάκι, να σου ζήσει η μπέμπα!

Λιάνα να σου ζήσει επίσης!!!Δεν θυμάμαι τι περίμενες!Σόρυ!:cool:Καλά που είναι ρε κορίτσια μια να ανανεώσει τη λίστα να ξεστραβωθούμε;:mrgreen:

Καλά βρε τσούπρες! Δυο μέρες έκανα να μπω κι εσείς πήρατε φόρα, ε;:-D:-D:-D:-D:-D

Ευτυχώς, με το λάθος μήνυμα της Ελένης έμαθα για την Δέσποινα(4200 βρε θηρίο, μπράβο!) και μετά που μιλήσαμε για την Ηλιάνα!

vasdeli!!! Να το και το διψήφιο νουμεράκι!!! 99 μέρες ακόμα!!!!

Γιούπι-γιούπι-για-για!!!

Αχ, δεν το πήρα χαμπάρι! Πάω να δω! Σ' ευχαριστώ φίλη!:tongue:Αλήθεια, πότε τελειώνει ο 6ος; Λογικά στην 27 εβδ πρέπει να μπαίνεις στον 7, ε;

αχ αντε γειτονισσα μου καλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θυμαμαι κ εγω κ στην αγγελικη κ τωρα οταν το τικερακι κατεβαινε τισ 100 χαιρομουν πολυ πολυ!το θεωρουσα πλεον οτι ειμαι στην τελικη ευθεια!!!!!

Σ' ευχαριστώ, Ειρήνη μου!

Όπως σου είπε και η Κλέλια, το θήλαστρο δεν λειτουργεί πάντα σε όλες τις θηλάζουσες....Δηλαδή δεν αυξάνει πάντα την παραγωγή...Ελπίζω να κάνουν κάτι οι κάψουλες, μην σου πω να πάρεις και φρέσκια μαγιά από τον φούρνο....

Ο μπεμπίνος μεγαλώνει....το μανάρι μου, τώρα του έχει στενέψει εκεί μέσα και απλά 'σέρνεται' τώρα! Έχει μεγάλη φάση!!!!:mrgreen:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλήσπέρα, τι υπέροχο ΣΚ ήταν αυτό γεμάτο με νέες αφίξεις.

Ιρεν, Λιανα, Δεσποινα και Μαμαλευτεράκι να σας ζήσουν τα μπουμπουκάκια σας, να είναι γερα, δυνατά και καλότυχα.

Ploegisi κοπέλα μου με το καλό αυριο να κρατήσεις τη μπεμπούλα σου αγκαλιά.

Βασω κι εσυ με το καλό κορίτσι μου, απο οτι κατάλαβα γεννας κι εσυ σημέρα αυριο.

Φραγκολίνα γυρισες κι εσυ σπιτάκι σου με το μπέμπαρο με τον μπεμπαρο σου, καλο σαραντισμό να εχεις.

Μαμουνάκι τι κουκλάκι ειναι αυτο που εχεις . Και το δωματιάκι σούπερ. Καλά ελιωσα στο γέλιο με την περιγραφη του πρωινου προγράμματος σου.

Χρύσα ερωτευμένη με την κόρη σου κι εσυ και βλεπω οτι τα πάτε μια χαρά στο σπίτακι σας.

Είρηνη οτι έγινε στον ΟΓΑ δεν χρειάζεται να το σχολιάσω, με πήγες ενα χρόνο, αλλα να μην το σκέφτεσαι και να μην σε επηρεάζει, γι αυτους δεν εχει σημασία αν είναι το πρωτο ή το πέμπτο, εξω απο το χορό πολλα τραγουδια ξέρουν.

Κορίτσια μιλήσα με την Αγγελική μου είπε οτι δεν εχει προλάβει να μπεί στο καφέ, είναι πολυ καλά και αυτή και το μωρό, είχε ενα θεματάκι με τις εξετάσεις αλλα ο γιατρός της την καθησυχασε οτι όλα θα πάνε πολυ καλά. Απο αυριο φαντάζομαι θα μπεί και η ίδια.

Φιλάκια πολλα σε όλα τα κοριτσάκια και σε όλα τα πατουσάκια απο τα μπεμπάκια σας.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ενημερώνω λίγο τη λίστα αν και όχι σωστά,(ας με διορθώσει αργότερα η Αγγελική) γιατί είχαμε πολλές νέεες αφίξεις

Clelia - 8/10 Μητέρα Κοριτσάκι (γέννησε 10/9/10 - 3030 γρ & 50 εκ - 36 εβδ + 1 ημ)

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι (γέννησε 10/9/10 - 4000 γρ & 53 εκ - 40 εβδ)

FwTeiNi - 12/10 Ιασώ Κοριτσάκι (γέννησε 10/9/10 - 2600 γρ & 47 εκ - 35 εβδ + 3 ημ)

mamounaki! - 8/10 Μητέρα Κοριτσάκι (γέννησε 18/9/10 - 3100 γρ - 37 εβδ + 1 ημ)

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη Κοριτσάκι (γέννησε 19/9/10 - 2550 γρ - 36 εβδ + 2 ημ)

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι (γέννησε 21/9/10 - 2700 γρ - 38 εβδ)

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη Κοριτσάκι (γέννησε 23/9/10 - 3270γρ - 38 εβδ και 5 ημ)

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι (γέννησε 23/9/10 - 3240 γρ & 49 εκ - 37 εβδ και 2 ημ)

Renah - 3/10 Θράκη Κοριτσάκι (γέννησε 23/9/10 - 3280 γρ - 38 εβδ και 4 ημ)

fragolina_3834- 8/10 Μητέρα Αγοράκι (γέννησε 27/09/10)

Liana - 5/10 Λητώ Κοριτσάκι(γέννησε 30/9/10)

irene_555 - 11/10 Αγοράκι(γέννησε 1/10/10)

Μαμαλευτεράκι - 25/10 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας Αγοράκι(γέννησε 2/10/10)

despoina100 - 2/10 Έλενα Αγοράκι(γέννησε 3/10/10)

_________________

ΠΗΤ:

Amelie3 - 28/9 Γιαννιτσά Αγοράκι

Βάσω79 - 30/9 Αρεταίειο Κοριτσάκι

Ελένη - 3/10 Έλενα Κοριτσάκι

esperanza - 3/10 Λάρισα Αγοράκι

Likaki - 3/10 Θεσσαλονίκη Παπαγεωργίου ή Γένεσις Αγοράκι

Ellain - 11/10 Αρεταίειο Αγοράκι

ploegisi - 13/10 Γ.Ν. Νάουσας Κοριτσάκι

Hroukaki - 15/10 Κρήτη - Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Titi_S - 15/10 Ιασώ Αγορακι

panan2 - 18/10 Δράμα Αγοράκι

Maraki32 - 18/10 Λητώ Αγοράκι

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

am13 - 22/10 Μητέρα Αγοράκι

Angelique1981 - 28/10 Αρεταίειο Κοριτσάκι

Fire - 12/11 Διαβαλκανικό Αγοράκι

vasdeli - 10/1 Ιασώ Αγοράκι

tsipoura -

Αν έχω κάνει λάθος ζητάω συγνώμη:oops::


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια από μεσημέρι έχω κάτι πονάκια πολύ μικρής διάρκειας αλλά ανά 5 λεπτά περίπου. Κάποια στιγμή νομίζω ότι σταμάτησαν αλλά εδώ και ένα δύωρο ξανάρχισαν. Το περίεργο είναι ότι δεν πονάει όλη η κοιλιά μου αλλά μόνο δεξιά. Ελπίζω να ξημερώσει μόνο και το πρωί ας έρθει η μικρή αν θέλει!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Ploegisi με το καλό κοριτσι μου, ευχομαι να εχεις εναν ευκολο τοκετό και ενα γερό μωρακι!!!

Ελένη τον εκλεισες κι εσυ το μηνα σου..Σύντομα κι εσυ να κρατας το κοριτσακι σου αγκαλιτσα!

Μαρακι περιμενουμε τα νεα απο τον γιατρό..Τι του αγορασες του Θοδωρη??Εγω του πήρα εναν ηλεκτρικο βιδολογο με ολα τα συνεργα και ο αντρας μου δεν ενθουσιαστηκε..Τι ηθελε δλδ να πάρω, κανενα τανκς???:mad:

Κλέλια για την ερωτηση που εκανες να την κανεις μπανακι προτου φαει αλλα οχι ακριβως προτου φαει γιατι βαζουν τα κλάματα και μετα χανουν την ηρεμια τους..Απο το τελευταιο γευμα της (πχ στις 7 μμ) υπολογισε καμια ωριτσα και μετα (δλδ κατα τις 8-8.30 μμ ριξτε τη βουτια σας)

Εξαρταται βεβαια και καθε πόσο τρωει..Ο δικος μου απο πολύ νωρις ετρωγε ανα 3ωρο


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια από μεσημέρι έχω κάτι πονάκια πολύ μικρής διάρκειας αλλά ανά 5 λεπτά περίπου. Κάποια στιγμή νομίζω ότι σταμάτησαν αλλά εδώ και ένα δύωρο ξανάρχισαν. Το περίεργο είναι ότι δεν πονάει όλη η κοιλιά μου αλλά μόνο δεξιά. Ελπίζω να ξημερώσει μόνο και το πρωί ας έρθει η μικρή αν θέλει!

Αντε ρε Ελένη, καλό σημαδι αυτο!!Εισαι μονη στο σπίτι η ειναι και το στεφανι???


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

φυσικά είμαι με τον άντρα μου και τη μητέρα μου που ήρθε από Αλεξανδρούπολη για αυτό το λόγο την Πέμπτη. Αλλά δε θέλω μέσα στη νύχτα γιατί θα έχουμε θέμα να ξυπνήσουν τα παιδιά κάτι που γίνεται καθημερινά και πολλές φορές τελευταία και δε μας δουν εκεί μέσα στη νύχτα. Το πρωί θα πάω στο γιατρό έτσι και αλλιώς και θα είναι μια χαρά με τη γιαγιά τους. Ελπίζω να πάω να δω και τη Δέσποινα για λίγο.

Πετρούλα και εγώ το Δημήτρη ένα βαλιτσάκι με εργαλεία του πήρα. Στη μικρή δυσκολεύτηκα που παίζει με όλα, κυρίως όμως με ζωάκια και κυρίως με τα παιχνίδια του Δημήτρη. Έτσι πήρα πάλι ένα "αγορίστικο" παιχνίδι, μια διαστημική βάση, άλλωστε μαζί τα παίζουν όλα :-D

Clelia μπανάκι και εγώ αν θυμάμαι καλά τα έκανα πριν το φαγητό, αλλά όχι την ώρα του φαγητού, λίγο νωρίτερα.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τοτε, εχεις παρεα και ανθρωπο και για τα παιδια..

Κανε εναν τελευταιοι ελεγχο στα πραγματακια σου γιατι νομιζω εφτασε η ωρα Ελένη!Αντε με το καλό κι ευχομαι αυριο να μαθουμε τα ευχαριστα κι απο σένα!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...