Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχαχαχαχαχαα!!!!οτι μπορουμε κανουμε.μάρεσειπου εχω οτι ζητησω....θα σκασω ρε σει ςεφγαγα ενα λιτρο παγωτο 0+0,δηλ θ ασκασω πραγματικα και δεν υπερβαλω ενα λιτρο εφαγα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ελα υπερβολε ςεσυ σαμιαμιδι!!!!!!οι ανθρωποι των 48 κιλων δεν εχουν δικαιωμα ν αμιλανε!εγω των 52 μπορω ακομη!το ποπακι δεν υπαρχει...ειναι μονη της μι ακατηγορια

χαχαχαχαχα

καλοοοοοοοοο:tongue::tongue::tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia simera imastan giatro kaname tokografo ola kala kai tin deutera exo pali kai uperixo mazi simera mono tokografo ekana...den mporesa na dw tin mpempoula mou tha perimenw ligws meres akoma alla ola ok doxa ton theo!!!kisha thelw kai ego pou poulane??????????sigoura den anebazei zaxaro?????tha faw kai egw polu miammmm


c7bf85d6fb.png608c15f06b.png
Link to comment
Share on other sites

χα χα, σκεφτομαι οτι τωρα που πηγε ο αντρας μου να ξαπλωσει λιγο οτι μπορω να φαω μερικες καραμελιτσες χωρις να με δει!!! Με πιανει μια λυσσα για γλυκο ωρες ωρες...

Link to comment
Share on other sites

ξανιη εφαγα ενα λιτρο στην κυριολεξια,μετρηθηκα μετ ααπο 2 ωρε και ειχ α97.ειναι της εβγα 0+0 το πηρ ααπο σουπερ μαρκετ αφροδιτη οικογενειακο των 2 λιτρων σοκολατα,κρεμα,φραουλα!δοκιμασε το!μαμαγια πρωτη φορα φαε τωραπουμποριες!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Xanthi μια χαρά!Τι τυχερή που θα ξαναπάς σύντομα.

Ρε κορίτσια η Πόπη που είναι?Σήμερα είχε ντόπλερ.

Εγώ πάλι έχω μια άρνηση με τις φωτογραφίες!Ευτυχώς που μου είπε και άλλη κοπέλα ότι είχε θέμα με τις φωτογραφίες στην εγκυμοσύνη γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχα νικχ μου,και ηρεμησες!ελα ντε παει και η ποπη,η κουκλα μηπως κανει παλι μετακομιση?αυτη η κοπελα δεναφησε τιποτα ορθιο,αγνοειται η βασιλικη....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παντα ειχα αρνηση με τις φωτο.αλλα θα σας βαλω το βραδυ ετσι για να την αποθηκευσετε κ να τη δειχνετε στα παιδια σας οταν δε τρωνε το φαι τους

χαααααααχαχ


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

εγω παντα ειχα αρνηση με τις φωτο.αλλα θα σας βαλω το βραδυ ετσι για να την αποθηκευσετε κ να τη δειχνετε στα παιδια σας οταν δε τρωνε το φαι τους

χαααααααχαχ

Δήμητρα μη σε βρίσω τώρα. θυμάμαι στο parents την φωτογραφία σου με ενα χεράκι οδοντογλυφίδα και θα μιλήσεις εσύ τώρα για κιλά. Με συγχισες.Πάω να φάω 5 πιτόγυρα και δυο πίτσες! :tongue:


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...