Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Κοπελούδες μου τι κάνετε? Αύριο μπαίνει ο Οκτώβρης και σιγά-σιγά φτάνει η ώρα για όλες μας! Ελπίζω να με θυμάστε έστω αμυδρά... Η αλήθεια είναι ότι έτυχαν πολλά...ευχάριστα και δυσάρεστα και χάθηκα... Όταν ξαναμπήκα είχα χάσει τον μπούσουλα και με τις υποχρεώσεις και τον μικρούλη να με τρέχει δεν μπορούσα να διαβάσω όλες αυτές τις σελίδες.

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Να νιώθετε και να φαίνεστε πολύ καλύτερα από εμένα! Τα χάλια μου δε σας τα γράφω... Θα αργήσω νομίζω να ξαναβρώ τον παλιό μου εαυτό μετά κι από αυτή την εγκυμοσύνη! Κι όμως ξέρω ότι και πάλι θα μου λείψει αυτή η περίοδος!

Να θυμάστε ότι ακόμα κι αν φτάνει το τέλος...έχετε ακόμα μπροστά σας μερικές μέρες με την κοιλίτσα γεμάτη! Απολαύστε τις όσο κι αν σας κουράζει! Μετά θα σας λείπει η κοιλίτσα και οι κλωτσιές!!!!! Και όταν θα έρθει και το μωράκι σας εκεί να δείτε! Περνάει γρήγορα ο καιρός σαν χθες μου φαίνεται που γέννησα τον μικρούλη μου! Μην αφήσετε δευτερόλεπτο να πάει χαμένο, ζήστε την κάθε στιγμή από την πρώτη μέρα με το μικράκι σας. Και μην ξαφνιαστείτε αν δεν νιώσετε με την πρώτη την αγάπη που φαντάζεστε. Όλα θα έρθουν με τον καιρό κι όσο περνούν οι μήνες θα λιώνετε για τα αγαπάκια σας!

Να χαιρετήσω και τις κοπέλες που μπήκαν αργότερα και δεν γνωριστήκαμε! Με το καλό και με έναν πόνο! Τη λίστα θα ήθελα να δω να θυμηθώ πότε γεννάει η καθεμία μας, να μπαίνω να σας εύχομαι στη χαρά σας! Εγώ θα είμαι από τις πρώτες και δε θέλω να χάσω τα μπεμπόνια που θα έρθουν! Τη δική μου γέννα, με το καλό, θα την ανακοινώσει μια καλή μου φίλη από το καφέ Αυγούστου. Να βάλετε όλες φώτο από τα μικράκια σας να τα δούμε! Θα είναι όλα πανέμορφα να μου το θυμηθείτε! Σας φιλώ!

6/2016 edit admin αλλαγή του κειμένου μετά από παράκληση του μέλους

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι δημητρούλι αν με απαγάγουν και με ψάχνετε τι θα γίνει μετά;απλά ρε μου ερχόντουσαν όλο περίεργα μηνύματα όταν ήμουν και όλο κάτι άσχετοι και την ψώνισα και διαγράφίκα.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ελένη κι εμένα μέχρι πρόπερσι ήταν τόσο πολύ μακριά τα μαλλιά μου πέρυσι τα έκοψα ανάποδο καρέ και τώρα τα μακραίνω πάλι μακραίνουν πολύ γρήγορα αν ξαναβαρεθω τα ξανά λόγω. Χιχι


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...