Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, irene_alex είπε:

      κρυοσυντήρηση ωαρίων θα κάνεις;

      Σάς ευχαριστώ πολύ όλους για την συμπαράσταση... Θα προσπαθήσω να σκέφτομαι θετικά.

       

      Όχι θα κάνω διέγερση και αμέσως και εμβρυομεταφορά (αν όλα πάνε καλά και έχω έμβρυα).

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Από σπερματέγχυση είναι τα μωράκια μας. Αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες, ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας

ολα καλα θα πανε μελενια μου, πιστη, ηρεμια και ξεκουραση θελει!!!

θα περιμενουμε τα νεοτερα ετσι?και να χαιρετησεις τα σπορακια σου απο μας!!!:tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! :P:p:p Μα τέλεια δεν ήταν? Αν πας γύρω στην 10η εβδομάδα θα το δεις να κουνιέται λογικά αν δεν κοιμάται..αυτό να δεις πόσο συγκλονιστικό είναι!!!!!! Δεν υπάρχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Αχ... έχουμε πάθει πλάκα απο τώρα φαντάσου τι έχουμε να πάθουμε μετά.. χιχιιχιχιχιχιχι

Με το καλό και όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια να ακούσουν καρδούλα!!! :)

Ο γιατρός είπε πως κουνιόταν αλλά εμείς δεν μπορέσαμε να το δούμε... αχ ανυπομονώ κιόλας για τον επόμενο υπέρηχο!!!


dev358pfs__.png
Link to comment
Share on other sites

annete με τον ύπνο ένα παράξενο πράγμα.. εγώ ποτέ μα ποτέ δεν μπορούσα να κοιμηθώ ανάσκελα.. ε λοιπόν από τότε που έμεινα έγκυος κοιμάμαι μόνο ανάσκελα... να δούμε τι θα κάνω από τον τέταρτο και μετά που κάπου διάβασα ότι ούτε ανάσκελα κάνει...


dev358pfs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο γιατρός είπε πως κουνιόταν αλλά εμείς δεν μπορέσαμε να το δούμε... αχ ανυπομονώ κιόλας για τον επόμενο υπέρηχο!!!

αχ κοριτσακι, φανταζομαι την χαρα σου!!!

ποτε ειναι ο επομενος υπερυχος?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Σε 4 εβδομάδες με το καλό η αυχενική....

με το καλο η αυχενικη σαννυ μου.

θα αντεξεις τοσο πολυ? σε θαυμαζω!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

μπραβο σαννυ μου !!τελειο συναισθημα οντως!!

μελενια και σεις με το καλο κουκλα μου!

εγω αρχισα με τους εμετους για τα καλα!!!

το βραδυ εκανα μπολικους και σημερα μια απο τα ιδια...να δω πως θα παω αυριο γραφειο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, πώς είστε; Να ρωτήσω κάτι; Με τη δυσκοιλιότητα πώς τα πάτε; Εγώ όσο πάει και χειρότερα, τα ακτινίδια και τα δαμάσκηνα δεν τα μπορώ με τίποτα που ξέρω ότι βοηθάνε..


CrCmp2.png

1295335bgma5fa4kz.gif

Link to comment
Share on other sites

melenia εγω πριν μείνω έγκυος είχα μεγάλο πρόβλημα.. είχα δοκιμάσει τα activia τα γιαουρτάκια και με είχαν βοηθήσει.. αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη..

ευτυχώς από τη στιγμή που έμεινα έγκυος παραδόξως έστρωσα... ίσως επειδή προσέχω να πίνω αρκετά υγρά και γάλα που δεν έπινα...


dev358pfs__.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

μπραβο σαννυ μου !!τελειο συναισθημα οντως!!

μελενια και σεις με το καλο κουκλα μου!

εγω αρχισα με τους εμετους για τα καλα!!!

το βραδυ εκανα μπολικους και σημερα μια απο τα ιδια...να δω πως θα παω αυριο γραφειο...

μαρακι μου καλημερα και καλη εβδομαδα

αρχισαν οι ταλαιποριες ε?

αυτο να σκεφτεις και τιποτα αλλο..εμετοι και αναγουλες = ολα πανε καλα!!!

τελικα ποτε θα πας για υπερυχο?το ειπες στον εργοδοτη σου?

η μικρη σου τι κανει?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Από σπερματέγχυση είναι τα μωράκια μας. Αύριο θα ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες, ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας

μελενια καλη εβδομαδα κουκλα μου, με το καλο να ακουσεις τις καρδουλιτσες σου!!!θα περιμενουμε εντυπωσεις και συναισθηματα!!!

Καλησπέρα, πώς είστε; Να ρωτήσω κάτι; Με τη δυσκοιλιότητα πώς τα πάτε; Εγώ όσο πάει και χειρότερα, τα ακτινίδια και τα δαμάσκηνα δεν τα μπορώ με τίποτα που ξέρω ότι βοηθάνε..

ααααααα εγω δεν εχω θεμα δισκοιλιοτητας..πλεον..παω δυο και τρεις φορες την ημερα..υπαρχει ενα σκευασμα στα φαρμακεια σαν μαρμελαδα για διαβητικους..μια κουταλια και βουαλα..ρωτα τον φαρμακοπειο σου αν επιτρεπετε στην εγκυμοσυνη και ευχομαι να ξαλαφρωνεις χωρις προβληματα!!!και μη σφιγγεσαι οκ?τωρα οι αιμορροιδες περιμενουν στη γωνια..δεν εισαι για τετοια!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια!! :D

dsunny μπράβο, τέλεια νέα!

Μελένια με το καλό να ακούσετε τις καρδουλες σας!

Κοριτσια κι εγω δεν εχω ακόμα θεμα δυσκοιλιοτητας, αν και δεν ξερω μηπως αποκτησω αργοτερα κυρίως λόγω των στεγνων φαγητων που τρωω συνεχεια για να καταπραυνω τις αναγουλες...:roll:


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...