Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια! συμπεθεραααααα συγχαρητηρια!!!!!!!:D:D:D κι αλλος για μπριζολακιαααα!!εμεις αισιως βγαζουμε το 3ο μας, το πανω δεξια!!:D

χτες επαθα ενα σοκ με το νεο τσατοφορουμ αλλα το ξεπερασα..

κατερινα χωριστηκαμε;;;αληθεια;;;αχ δεν θελω να σας χασουμε μαμακουλες φλεβαρη...περαστικα στον μπεμπυρερ σου καλα το'πα;

πεζουλα τιποτα βρε!πως πατε;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια! συμπεθεραααααα συγχαρητηρια!!!!!!!:D:D:D κι αλλος για μπριζολακιαααα!!εμεις αισιως βγαζουμε το 3ο μας, το πανω δεξια!!:D

Ευχαριστούμε πολυ βρε συμπεθέρα-πολυ μ'αρεσει το συμπεθέρα!!!!ΠΕΖΗ ειμαι περήφανη όσο δεν πάει!!!Μένει να μπουσουλήσει αλλά η αλήθεια είναι ότι ακόμη δεν κάθεται καλά...δεν τον κόβω να μπουσουλάει-ακους DAF!!!Τεντώνεται να σηκωθεί άλλα δεν τον αφήνουμε, είναι νωρίς ακόμη!!!Τέσπα όλα θα πάρουν τον δρόμο τους, δεν πρέπει να γκρινιάζω μετά απο όσα περασε το αγοράκι μου!!!Για να καταλάβεται χθές ο γιατρός του, που ήταν απο την αρχή μαζί του στην εντατική, τον έβλεπε και σχεδόν δεν το πιστευε ότι περάσαμε τα 8 κιλα!!!!! 8200 πλέον και 72 πόντους!!!!Σας φτάνουμε neamanoula!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μας χωρισανε κοριτσια μου...

Εγω που ειμαι μανουλα Φεβρουαριου????Τι να κανω??????Που να γραφω???

Το καφε του Φεβρουαριου 09 ειναι ψιλοαδειο....

gio σιδερενιο το νεο σας δοντακι!

Εμεις τιποτα ακομη...Φαφουτα η μικρη.Και συνεχιζει.........................

Το καλο ειναι οτι πηγαμε παιδιατρο την Παρασκευη και φυγαμε και εγω και ο αντρας μου σαν τις κουκουβαγιες!!!

Μας ειπε πως ειναι η 2η φορα στην καριερα της που συνανταει τετοιο παιδι!!!Ε ναι λοιπον η μικρη μου ειναι η μετενσαρκωση του Αινσταιν!!!!!!

Ειμαστε 7800kg και 74cm! Εφοσον ολα ειναι τελεια θα τα ξαναπουμε σε 4 μηνες για το εμβολιο!

Αυταααααααααααααααα

Επεξεργάστηκαν by irnadi
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μας χωρισανε κοριτσια μου...

Εγω που ειμαι μανουλα Φεβρουαριου????Τι να κανω??????Που να γραφω???

Το καθε του Φεβρουαριου 09 ειναι ψιλοαδειο....

"Εδω να μείνεις" που λέει και η Αρβανιτάκη!!!Εδω είναι η τρελλοπαρεα!!!Ας έρθουν και οι υπόλοιπες μανουλες του Φλεβάρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα μανούλες!! Εχω χαθεί λίγο, ήρθα καi πολλά έχουν αλλάξει!! Και εμείς ακόμα φαφούτηδες!! Εχω ενα βουνό ασιδέρωτα, ευκαιρια να γινει λοφος τωρα που κοιμαται το μωρο!! θα επιστρεψω αργότερα.. Φιλια πολλά!!!


Hceyp3.png u8TUp3.png
Link to comment
Share on other sites

να μαι και γω.. αντε να μαζευομαστε σιγα-σιγα στο καινουριο μας καφε!!

εμεις ειχαμε τρεξιμο με αρρωστιες με την μικρη και οχι μονο, στο νοσοκομειο..

ευτυχως ολα καλα:P

ανεβασε ξαφνικα 39 πυρετο, αλλα δεν της βρηκαν τιποτα,οποτε μαλλον ηταν απο τα δοντια (που δεν εχουμε βγαλει ουτε ενα ακομα!!) τα ακους Πεζουλα?

και δεν μπορεσα να παω στο καφεδακι μας, αχχχχ.

κατα τα αλλα μπαινουμε στους κανονικους μας ρυθμους σιγα σιγα.

φιλια για την ωρα..

συγχαρητηρια gio για το δοντακι σας!!!!!! κα περαστικουλια;)

(αυτο το ποσταρα στου φεβρουαριου, αλλα τωρα σας βρηκα, ειπα και γω που πηγατε? και γω εδω θα μεινω)

πεζη μου σου εστειλα πμ.


.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα τικερ σας δεν φαινονται, γιατι? θα προσπαθησω να βαλω και γω..

δειτε και αυτο για τα καροτσακια (daf εσυ, αν δεν κανω λαθος εψαχνες)

http://mitrikosthilasmos.blogspot.com/2009/11/maclaren.html

Επεξεργάστηκαν by stellas

.png
Link to comment
Share on other sites

καλως τις κοπελιες!κ βεβαια να μεινετε εδω, σας θελουμε!!:D

κι εμενα το μποξ δειχνει γεματο κι επισης δεν φαινεται το τικερ, δεν πειραζει σιγα σιγα ολα!τελεια χρωματα το τσατοφορουμ, μπραβο!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το καλο ειναι οτι πηγαμε παιδιατρο την Παρασκευη και φυγαμε και εγω και ο αντρας μου σαν τις κουκουβαγιες!!!

Μας ειπε πως ειναι η 2η φορα στην καριερα της που συνανταει τετοιο παιδι!!!Ε ναι λοιπον η μικρη μου ειναι η μετενσαρκωση του Αινσταιν!!!!!!

Ειμαστε 7800kg και 74cm! Εφοσον ολα ειναι τελεια θα τα ξαναπουμε σε 4 μηνες για το εμβολιο!

Αυταααααααααααααααα

Από ποια άποψη?Σόρυ αλλά δεν το κατάλαβα...

gio είδες βρε που αγχωνόσουνα???Με γεια το καινούργιο δοντάκι και θα δεις μέσα στην εδβομάδα το πολύ θα σκάσει και το δεύτερο..:rolleyes:Τί να ευχηθώ τώρα???άντε και να μπουσουλήσετε...:D\

ΠΕΖΗ πάλι σε πέτυχα ατιμούλα,μπαίνουμε τις ίδιες ώρες!Καλύτερα είστε?

stellas περαστικούλια και εύχομαι να είναι μόνο δόντια και να βγουν και γρήγορα!Για το καφέ μην αγχώνεσαι, δεν θα αργήσει το επόμενο...:rolleyes:Πλάκα είχε...

Πάντως πολύ πολύ γέλιο είχε στο καφέ που βρεθήκαμε, όταν έγιναν γνωστά τα επαγγελματα των φιλενάδων...αστυνομικός, δικαστική υπαλληλος και εφοριακός...μου λέει το αφεντικό(καθότι γνωστός μου) -καλά, τί μου έφερες εδώ?αστυνομία, δικαστήρια και εφορία?να με κλείσες θέλεις?:D:D:D


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιατί κι εγώ δεν μπορώ να στείλω πμ?Είναι γεμάτο λέει χωρίς να έχω κανένα μην.

κι επίσης άλλες φατσούλες είχα βάλει και άλλες βγήκαν...perche?????σιγά σιγά θα τα μάθουμε τα νέα κατατόπια..

επίσης θέλω το τικεράκι μου πίσω..........:cool:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κλαως ήρθατε και οι υπόλοιπες..καλέ μέινετε στην παρεά μας , ωραία θα περάσουμε!!!

neamanoula μου όντως η σύνθεση της παρέας ήταν κάπως περίεργη το Σάββατο δεν το συζητώ....μία και μία μαζευτήκαμε και κάναμε τη διαφορα!!!

Daf μου είμαστε πολύ καλύτερα ευτυχώς και ελλπιζω έτσι να συνεχίσουμε..να δούμε τι θα δουμε και απόψε το βραδάκι, ελπίζω να είναι ήσυχο..

stella μου περαστικά κορίτσι μου , σου στέλνω και γω π.μ.

Φιλάκια και καλή μας νύχτα!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω να μείνουμε όλες εδώ!!! Τι σημασία έχει εξάλλου! Αφού γνωριστήκαμε τώρα, τους τύπους θα κοιτάμε?

Εμείς από μύτη καλύτερα αλλά η διάρροια μέχρι χτες βράδυ επιμένει, 3η μέρα..

Ακούστε λοιπόν κατάσταση να κλάψετε-γελάσετε. Οι μανούλες αγοριών θα με καταλάβουν καλύτερα... Όταν ανέβασε δέκατα ο μικρός την Πέμπτη - χάσαμε και το εμβόλιο, παρεμπιπτόντως είμαστε 8800 και 70εκ - μου είπε η γιατρός να τον πάω να του κάνω μια καλλιέργεια για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο ουρολοίμωξης. Τον πήγα κι εγώ λοιπόν, μαζί με τη μαμά μου - ευτυχώς - και εκεί που τον πλένανε κι εγώ του κράταγα τα ποδαράκια ανοιχτά, του κάνουν μια έτσι για του καθαρίσουν καλά το πουλάκι του και κλατς ανοίγει αρκετά, έβγαλε και κάτι σταγονίτσες αίμα, ήταν κόκκινο από μέσα και αυτός άρχισε να κλαίει. Λέω καλέ τι κάνετε εκεί, δεν άνοιγε τόσο πολύ το πουλάκι του, όχι μου λέει η νοσηλεύτρια, δεν το πίεσα καθόλου, μόνο του πάει μέχρι εκεί. Κι εκεί που της έλεγα μα χτες πήγαμε στο γιατρό και δεν ήταν τόσο πολύ και σκεφτόμουν αν λέει αλήθεια ή όχι, αισθάνομαι να γυρίζουν όλα και λέω γεια σας, εγώ λιποθυμάω. Και ξαπλώνω στο πάτωμα η καλή σου και αφήνω το παιδί στη νοσηλεύτρια! Πολύ ωραία!! Ευτυχώς τη γλίτωσα και δεν λιποθύμησα, το πρόλαβα, φωνάζουν και τη μαμά μου, η οποία μπαίνει η καημένη και βλέπει τον μικρό μισοτσίτσιδο να κλαέι στην αγκαλιά της νοσηλεύτριας κι εμένα στο πάτωμα και μένει άναυδη!! Την καημένη κι αυτή!!

Τρομάρα μου έγιαν και μάνα, θα χτυπάει το παιδί και θα πρέπει να μαζεύει κι εμένα απο τα πατώματα... Προβληματίστηκα να σας πω την λαήθεια, έχω μια ευαισθησία στο νευρικό σύστημα και λιποθυμάω για πλάκα, από μικρό παιδί έχω λιποθυμήσει 29 φορές, αλλά πλέον το καταλαβαίνω συνήθως και προειδοποιώ γύρω μου και ξαπλώνω κάτω. Τι θα κάνω ρε κορίτσια όταν χτυπήσιε ο μικρός? Πρόβλημα κι αυτό...

Πήρα τη γιατρό τηλέφωνο και της είπα ότι του άνοιξαν το πουλί - όχι εντελώς, αλλα΄αρκετά - και μου είπε ότι δυστυχώς το κάνουν πολύ συχνά οι νοσηλεύτριες αλλά και οι χειρούργοι, ενώ οι παιδίατροι επιμένουν ότι πρέπει να γίνεται πολύ σταδιακά. Μου είπε ότι κακό δεν έγινε τώρα, απλά δεν χρειαζόταν σε καμία περίπτωση, εφόσον είνια πολύ μικρός ακόμα...Σκέτη ανατριχίλα σας λέω...

Πυρετό ευτυχώς έκανε μόνο 2 φορές, την Κυριακή όμως άρχισε διάρροια και προχτές βουλωμένη μύτη.

Τελοσπάντων, καλύτερα τώρα, αλλά το ξενύχτι δεν παλέυεται άλλο. Πρώτα το δόντι, μετά οι αρρώστεις, έχουμε τώρα 20 μέρες να κοιμηθούμε. Εγώ δηλαδή γιατί ο συζυγος έχει φυτρώσει ωτοασπίδες στα αυτιά...


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...