Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

πεζη δεν μπορώ να σου στείλω πμ. το έγραψα ωραία ωραία αλλά δεν το στέλνει...τα νεύρα μου..........έχω λέει 118 αποθηκευμένα μην., ενώ δεν έχω κανένα......admin βοήθειααα!


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς την Konmar, άντε βρε κορίτσι μου!!!

Κορίτσια αν μπορείτε, εγώ μπορώ και καθημερινές, καθώς ακόμα αδειούχα, να βρεθούμε με την Πεζή!! Πολύ γουστάρω!!

Neamanoula παναγίτσα μου.... Κουράγια, κι εγώ έχω συνηθίσει τον λίγο ύπνο αλλα΄θέλω να πιστεύω ότι υπάρχει φως στο τούνελ... απλά είναι στο πολύ βάθος... να κοιμηθούμε κι εμείς κάποτε! Όταν πάει φνατάρος ίσως???:D

Πάντως να, εκεί σε σώζει αυτή η ζώνη θεσούλα που σας λέω!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια κι εγώ μπορώ καθημερινές αρκεί να μπορεί κι ο άντρας μου να μας πετάξει εκτός κι αν είναι κάπου κοντά, μένουμε Νέο Ηράκλειο μένει καμιά κοντά ?

Βρε neamanoula τι τραβάς κι εσύ ... η δικιά μου είναι τσιλιμπιθρόνι 8 κιλά με το ζόρι και κάθε πρωί δεν μπορώ να σηκωθώ απ το κρεβάτι εξαιτίας της μέσης μου όχι τώρα κοτζάμ μωρό ,φτου φτου μη το ματιάσουμε κιόλας, να το κρατάς αγκαλιά τόσες ώρες...τι να πω σου εύχομαι να σου αρχίσει να κοιμάται σύντομα!

Πεζή εγώ δεν άντεξα και πήρα την παιδίατρο σήμερα να της πω τον πόνο μου ... Μου είπε να μην τη ταΐζω με το ζόρι και με κλάματα αλλά να την αφήνω να ηρεμεί και να την ταΐζω κάθε μισή ωρίτσα μέχρι να φάει το επιθυμητό...Καταλάβατε τώρα τι τραβάμε ...Τρώγαμε μεσημεριανό για 2 ώρες ...Και η κουζίνα ένα μάτσο χάλια. Πάω για φασίνα μάκια σας.


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια κι εγώ μπορώ καθημερινές αρκεί να μπορεί κι ο άντρας μου να μας πετάξει εκτός κι αν είναι κάπου κοντά, μένουμε Νέο Ηράκλειο μένει καμιά κοντά ?

Πεζή εγώ δεν άντεξα και πήρα την παιδίατρο σήμερα να της πω τον πόνο μου ... Μου είπε να μην τη ταΐζω με το ζόρι και με κλάματα αλλά να την αφήνω να ηρεμεί και να την ταΐζω κάθε μισή ωρίτσα μέχρι να φάει το επιθυμητό...Καταλάβατε τώρα τι τραβάμε ...Τρώγαμε μεσημεριανό για 2 ώρες ...Και η κουζίνα ένα μάτσο χάλια. Πάω για φασίνα μάκιασας.

konmar μου πάλι δεν έφαγε σήμερα ούτε φρουτόκρεμα ούτε φαγητό, ούτε μια κουταλια, την Πέμπτη θα πάμε στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει. Την άλλη φορά μου είπε αν θέλει γάλα να του δίνω γάλα, να του αφηνω ένα περιθώριο κάποιων ημερών και να τον αρχιζω και πάλι ξανά φαγητό. Αυτό το σύστημα με το μισάωρο τάισμα μου ακούγεται κάπως κουραστικό, άσε που βλέπω να μας σπάνε τα νεύρα μας οικογενειακώς. Εγώ πάντως δεν τον πιέζω πλέον, αν δε θέλει να φάει του δίνω γάλα, να του ικανοποιήσω την πεινα του, καποια στιγμή τι στα κομμάτια θα το φάει το φαι του..Το περίεργο είναι ότι για καμιά 15αρια μέρες έτρωγε κανονικα και τώρα μου το γύρισε πάλι στη γαλατίλα....α ρε μάνα μου πού θα πάει θα τον στρώσω..:cool:

Χαίρομαι πάντως που σας βλέπω πρόθυμες να βρεθούμε αν κατεβω απο βδομάδα (δεν το μελετάω άλλο μην στραβώσει η κατασταση ;))


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη φορά μου είπε αν θέλει γάλα να του δίνω γάλα, να του αφηνω ένα περιθώριο κάποιων ημερών και να τον αρχιζω και πάλι ξανά φαγητό. Αυτό το σύστημα με το μισάωρο τάισμα μου ακούγεται κάπως κουραστικό, άσε που βλέπω να μας σπάνε τα νεύρα μας οικογενειακώς. Εγώ πάντως δεν τον πιέζω πλέον, αν δε θέλει να φάει του δίνω γάλα, να του ικανοποιήσω την πεινα του, καποια στιγμή τι στα κομμάτια θα το φάει το φαι του..Το περίεργο είναι ότι για καμιά 15αρια μέρες έτρωγε κανονικα και τώρα μου το γύρισε πάλι στη γαλατίλα....α ρε μάνα μου πού θα πάει θα τον στρώσω..:cool:

Καλησπέρα βρε!!!!Πω πω βρε κοριτσια αυτο με τον υπνο και το φαγητο!!!!Θηρία τα άτιμα έχουν και άποψη!!!!

Τι μου κάνετε???Εγώ σήμερα τρέχω στην δουλειά!!!!Τώρα κατα΄φερα να διάβάσω τα νέα σας!!!!

stellas μεγιά το χαλί!!!!;););)

ΠΕΖΗ μου ειμαι γαιδουρα, ακόμη σε παίρνω τηλέφωνο!!!

neamanoula υπομονή και ο ουράνός θα γίνει κάποιαααααααα στιγμή ποιό γαλανός!!!!!Πάρε όποτε θες να τα πούμε!!!Θυμάσαι την κουβέντα του Σαββάτου και το κόλλημα στον τοίχο?ΕΕΕΕ τελικά μου άνοιξες τα μάτια και ξεκόλλησα απο τον τοίχο...με εννοείς ελπίζω!!!!:tongue::tongue::tongue:

Τρελάθηκα με την

 φάτσα του μικρού της [b]katerina.[/b]Buzz 4 εδω!!!!Ελάτε για κόντρες!!!!!

Φιλάκια γλυκά σε όλες σας, περαστικά στα μωρούλια και μην ξεχνάτε...39 μέρες για τα Χριστούγνεννα!!!!

Παρεπιπτόντως για δειτε το 2ο τικερ μου!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπωωωω τα πρωτα γενεθλια του καφε!!!!!!!αντε αντε, με το καλο!!λοιπον θα ειμαι 18 ή 19 του μηνα Θεσ/νικη, το νου σας:cool:;)

Κατερινα πραγματι δεν σχολιασα τη φωτο, καλα ειναι ενας κυριος , μα τι κυριος!ετοιμος για το δικηγορικο γραφειο (τον εκανα κ δικηγορο τρομαρα μου!:tongue:)

Πεζουλα γιατι δεν φερνεις και τον μπομπιρακο να τον γνωρισουμε;;;εγω καθημερινες γενικα δεν μπορω, αλλα αν ειναι να γνωριστουμε και κανονισετε για κεντρο θα το προσπαθησω πολυ!!:D

η ερατω λεει απο χτες οοοοολη μερα μπαμπαμπαμπαμπα μα οοοοολη μερα!!!!δεν λεει ΤΙΠΟΤΑ αλλο!!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωωω τα πρωτα γενεθλια του καφε!!!!!!!αντε αντε, με το καλο!!λοιπον θα ειμαι 18 ή 19 του μηνα Θεσ/νικη, το νου σας:cool:;)

Κατερινα πραγματι δεν σχολιασα τη φωτο, καλα ειναι ενας κυριος , μα τι κυριος!ετοιμος για το δικηγορικο γραφειο (τον εκανα κ δικηγορο τρομαρα μου!:tongue:)

Πεζουλα γιατι δεν φερνεις και τον μπομπιρακο να τον γνωρισουμε;;;εγω καθημερινες γενικα δεν μπορω, αλλα αν ειναι να γνωριστουμε και κανονισετε για κεντρο θα το προσπαθησω πολυ!!:D

η ερατω λεει απο χτες οοοοολη μερα μπαμπαμπαμπαμπα μα οοοοολη μερα!!!!δεν λεει ΤΙΠΟΤΑ αλλο!!:shock:

DAF Ευχαριστούμε!!!!Μακάρι να κανονίσουμε κανένα καφέ για τις 18-19!!!Για δείτε το λίγο τσούπρες μήπως μπορούμε για απόγευμα?

Κατά τα άλλα εμείς μιά χαρά το ίδιο και ο μπέμπης!!!!Περιμένω τα σχόλια σας για τον φούσκα μου!!!!Είπα σήμερα να απελευθερωθώ και να βάλω και φώτο του!!!!ΠΕΖΗ εισαι μέσα?Εγώ ακόμη δεν στέλνω ΠΜ τι θα γίνει?

Link to comment
Share on other sites

gio μου πλησιάζει ο καιρός των γενεθλίων ε??? Θα μας κάνεις κάνα πάρτυ γενεθλίων ή μπα??? Άντε άντε να μη βαριόμαστε, να χορέψουμε κάνα παιδικό τραγουδάκι!!! ;):tongue:(καλά ε..γουστάρω τρελά αυτη τη φάτσα)

Όσο για το τηλεφώνημα..με ξεκούφανες με τα ντριν ντριν...σταματα πια!!!!:D:D:D

daf μου όταν λες 18 , 19 φαντάζομαι εννοείς του Δεκεμβρίου ε?? Γιατί δε μας έχεις προετοιμάσει για επικείμενη επίσκεψή σου εδω, αλήθεια πώς και έτσι από τα μέρη μας?? Πάντως αν κατέβω θέλω πολύ να βρεθούμε, ελπίζω να τα καταφέρετε, καταλαβαίνω πως καθημερινές είναι ένα θέμα, όπως και οι αποστάσεις στην Αθήνα, αλλά θα τα βολέψουμε τα πράγματα. Κέντρο εμένα πιστεύω ότι θα με βολευει εξίσου μιας που ξέρω να κυκλοφορω αλλά και όπου αλλού πειτε θα έρθω. Τέλος πάντων θα συνενοηθούμε αν είναι..(μακάρι Πάναγία μου!!!!) Όσο για τον Νικόλα είσαι τρελή??? Εννοείται πως θέλω να έρθω μόνη μου με τον σύζυγο να δούμε κανα φιλαράκι μας, να γυρίσουμε στα παλιά λημέρια, να ξεφύγουμε λιγάκι από πάνες , υποχρεώσεις κ.λ.π. άλλο που το μυαλό μου θα γυρίζει σε αυτον, άλλωστε του έχω υποσχεθεί του Νικολή όταν θα μεγαλώσει θα τον παιρνω μαζί μου, αλλά προς το παρόν προτιμώ μόνη μου χαλαρα..:cool:

Κατερινά σωστός κύριος το παληκαράκι σου..κάπως έτσι και εγώ του χτενίζω τα μαλλιά φλώρικα αλλά δεν κάθονται είναι πολύ ατιθασα και κάνουν το δικό τους, μονίμως σαν αχτένιστος!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

DAF Ευχαριστούμε!!!!Μακάρι να κανονίσουμε κανένα καφέ για τις 18-19!!!Για δείτε το λίγο τσούπρες μήπως μπορούμε για απόγευμα?

Κατά τα άλλα εμείς μιά χαρά το ίδιο και ο μπέμπης!!!!Περιμένω τα σχόλια σας για τον φούσκα μου!!!!Είπα σήμερα να απελευθερωθώ και να βάλω και φώτο του!!!!ΠΕΖΗ εισαι μέσα?Εγώ ακόμη δεν στέλνω ΠΜ τι θα γίνει?

Όχι ρε φιλενάδα..έβγαλες το γκομενάκι σου βόλτα στο ιντερνέτ??? Μιλάμε για πολύ παίδαρο..στο έχω ξαναπεί άλλωστε (αφού μου θυμίζει τον δικό μου..:tongue:)

Για καφεδάκι είμαι μέσα χαλαρά..μα τι στόκος που είμαι αφού ακόμη 16 έχει ο μηνας..:confused: ας έρθει η daf και το κανονίζουμε στο άψε σβήσε!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω μια ιδιαιτερη σχεση με τη Β.ελλαδα :tongue: θυμαααααστε ενα μεταπτυχιακο;;ε, το τελειωσα κ παω να πω τα πορισματα μου:rolleyes:εχουμε κ τη νονα μας στα μερη σας, κ 2 ακομα καλες μου φιλες,μια απο φοιτητικα χρονια μια απο το μεταπτυχιακο...

μιαμ μιαμ θα φαω κ μπουγατσα απο το τελειο μαγαζακι (αν σας πω οτι ξερω πως να πηγαινω, αλλα δεν ξερω ουτε το ονομα του ουτε τις οδους, θα με πιστεψετε;:confused:) αχ μου λειψε η πολη σας!!

οσο για το μαλλι του φιλαρακου μας του μπεμπυρερ ,εγω που το δα απο κοντα ειναι απο φυσικου του ετσι!ειναι τζεντλεμαν σας λεωωωω!!!!:cool::cool::cool:

gio μου ομορφος δε λεω, γλυκος δε λεω, απο προικα τι παιζει;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοπέλες μου!

Τρίτη βραδιά που βαράω γερμανικό νούμερο πάνω από το κεφαλάκι της κορούλας μου.. Τελικά σήμερα άρχισε να υποχωρεί πυρετός αλλά έχουμε πυώδη αμυγδαλίτιδα και γι' αυτό έφτασε τόσο ψηλά!!! Ξεκίνησε και αντιβίωση. Εχω κοιμηθεί συνολικά σε 2 μέρες 8 ώρες. Απόψε παντως θα μαζευτώ νωρίς.

Neamanoula κουράγιο!!! Κάποια στιγμή πιστεύω θα στρώσει και το μπουμπουκι σου! Είναι βάρβαρο το γυμνάσιο που σου κάνει.. Μια μεγαλύτερη μαμα με παιδιά στο Λύκειο μου είπε προχθές.. "Τα μικρά δε σε αφήνουν να κοιμηθείς και τα μεγάλα δεν σε αφήνουν να ζήσεις"

gio πολύ γλύκας ο μπέμπης σου.. και κύριος στο καρεκλί του!

ΠΕΖΗ φάση είναι με το φαί, και εμενα έκανε 1 μήνα α μάθει να φάει και τωρα θέλει τις κουταλιές φτερωτές τη μία πίσω από την άλλη :-P Τσαντίζεται όταν αργώ και φωνάζει. Αν σταματήσεις το γάλα και ξαναδώσεις μετά από λίγοφαγητό μήπως το καταλάβει;;

Όλο καφεδάκια και ταξιδάκια μου είστε κορίτσια μου.. Ζηλεύω!!

Τα έχω παίξει από την αυπνία, πάω να ξεκουραστώ λιγάκι, φιλακια :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

neamanoula, κουράγιο! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Ο δικός μου είναι δυο μερες μέσα στη γκρίνια όληηηηη μέρα! Και τη νύχτα φυσικά ξυπνάει κάθε δυο ώρες και ξανακοιμάται μετά απο μισή ώρα... Θέλω να πιστεύω πως είναι τα δόντια του. Έσκασε άλλο ένα πάνω αλλά έχουν μείνει δυο ακόμα φουσκωμένα. Να δούμε πού θα πάει

Κορίτσια, θα χαρώ πολύ να κανονίσουμε για καφεδάκι ξανά μεσα στο Δεκέμβρη!

ΠΕΖΗ, υπομονή με το φαγητό! Επειδή και ο δικός μου γκρινιάζει στη φρουτόκρεμα και το απόγευμα καμιά φορά κλαίει στην κρέμα του, έχω στο ένα χέρι το κινητό με την οθόνη ανοιχτή και αλλάζω δυνατά μελωδίες. Απορροφάται από αυτό και ανοίγει μηχανικά το στόμα! Δοκίμασέ το!

Αυτά για την ώρα, πάω γιατί ξύπνησε!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι από εμάς!

gio μου τελικά χτες τα έγραψα, κάθημερινά δίνω το παρόν!:tongue:Χρόνια πολλά και σε 1 μήνα θα είναι τα μεγάααλα χρόνια πολλά..τί βλέπω???βάλαμε και φωτό???ψάχνουμε για νύφη?άκουσες?η daf θέλει προίκα, άιντε ξηλώσου....:D:tongue:καλά ε,,,κούκλος ο Παναγιώτης, πώς μεγάλωσε έτσι!!!!!!!!!!

daf κι εγώ θα προσπαθήσω για το καφέ.:rolleyes:άντε έλα εσύ και κάτι θα κάνουμε, πάμε για κρέπες..

ΠΕΖΟΥΛΑ i am back με τα πμ.μου (νομίζωωωω...)..βολίτσα το σκ?πουλάκι μου....ποιό μπουζούκι θα χτυπήσεις πάλι????:tongue: κι εγώ βολτίτσα το σ/κ αλλά σε 2παιδικά πάρτυ....(εεε,νομίζω δεν συγκρίνονται τα μπουζούκια με τα παιδικά πάρτυ, ετσι να ζηλέυεις, θα το κάψωωω......:Dεσύ μοχίτο κι εγώ πορτοκαλάδα...):cool::cool:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

gio μου ομορφος δε λεω, γλυκος δε λεω, απο προικα τι παιζει;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλέ τέτοιο παιδί σας δίνουμε, θέλετε και προίκα???Η ομορφάδα μας και η εξυπνάδα μας-για να μην πω και τιποτε άλλο-φτάνουν όσο 1000 προίκες!!!!Πάντως κάτι έχουμε!!!!

Τι νέα κούκλες?Εγώ άκόμη στην δουλειά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...