Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Η Εφη εχει παει λαικη!!!!!!!!!

Επισης μπορεις να λουστεις!!!!

Μονο προσεχε τον απεναντι που παιρνει ματι!!!!!!!

Εχεις ακουσει το ασμα:

Εγωπαιδι μου ειμαι τρελη

και λουζομαι με την βροχη

οταν οι αλλοι κρυβονται απο μια ψιχαλα!!!!!!

Αχ τι λεω η αυπνη μανα!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Και μετά θα του λες "μην κάνεις κακά παιδί μου στον πάγκο της κουζίνας" και θα απαντάει "σκορδοκαϊλα μου" :mrgreen:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ! τι μλκς εισαι:lol::lol::lol::lol::lol:

επεσα απο την καρεκλα απο τα γελια μαρη!

με κοιταγε το παιδι μου με το βλεμμα γεματο απορια.

στο τελος γελαγε κι αυτος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η Εφη εχει παει λαικη!!!!!!!!!

Επισης μπορεις να λουστεις!!!!

Μονο προσεχε τον απεναντι που παιρνει ματι!!!!!!!

Εχεις ακουσει το ασμα:

Εγωπαιδι μου ειμαι τρελη

και λουζομαι με την βροχη

οταν οι αλλοι κρυβονται απο μια ψιχαλα!!!!!!

Αχ τι λεω η αυπνη μανα!!!!!!1

δεν πηγα ακομη...

ο μαναβης ειναι διπλα . θα παω μετα .

ο μικρος εφαγε πουλ πουλ:cool:

για αυπνη μανα , μια χαρα τα λες:D

Link to comment
Share on other sites

Όχι Αννούλα μου, τουλάχιστον δεν έχουμε τέτοια ειδοποίηση... Υπάρχει κατά διαστήματα πρόβλημα στην περιοχή με κάτι σωλήνες που σπάνε όμως ποτέ δεν έχει κρατήσει τόσο πολύ!

Στο μεταξύ σήμερα έχει γίνει ο χαμός! Με έχει πάρει η διαχειρίστρια (από χτες αυτό) 100 τηλέφωνα (είναι άρρωστη και δεν θέλει φυσικά να ανέβει σπίτι μας) γιατί έχει γίνει ο κακός χαμός! Είχε κόψει το καλοριφέρ (χαμπάρι δεν πήραμε εμείς) επειδή το τελευταίο δίμηνο μόνο εμείς έχουμε πληρώσει τα κοινόχρηστα! Το άλλο που έμαθα και έφριξα είναι ότι μόνο εμείς πηγαίνουμε και τους τα πληρώνουμε μόλις τα βγάλουν, οι υπόλοιποι πρέπει να τους ενοχλήσουν μετά από μήνα στο σπίτι τους για να τα δώσουν!!! Και τώρα εκτός του από κάτω μας (σας έχω ξαναπεί για τις μουσικές, τις φωνές, τα ναρκωτικά - πλέον λέει είναι σίγουρο τους το είπε ο πατέρας) που δεν πληρώνουν εκ πεποιθήσεως σκάσανε και 2 άλλοι που όταν πήγε χτες να τα ζητήσει ο άντρας της (!!!) τον έβρισαν κιόλας επειδή είχε κλείσει τα καλοριφέρ!!!

Ο από κάτω μας χρωστάει 6 ενοίκια στον γέρο που του ανήκουν 3 διαμερίσματα, αυτός πήγε σε δικηγόρο αλλά του είπε ότι αφού δεν τον πέταξε έξω από το σπίτι στον πρώτο μήνα οφειλής πρέπει να πάει με την μακριά διαδικασία, δηλαδή σε 1 1/2 χρόνο και βλέπουμε, που σημαίνει ότι θα μας αφήσει και εμάς στην πολυκατοικία γερό φέσι... Ήδη χρωστάει 4 μήνες κοινόχρηστα... Και το καλοριφέρ στο φουλ!!! Και ο γέρος είπε επίσης ότι με όποιον έχουμε πρόβλημα με τα κοινόχρηστα να κινηθούμε δικαστικώς, αυτός κλαίει τα ενοίκια του, τα κοινόχρηστα είναι δικό μας θέμα!!! Ρε τι γύφτοι υπάρχουν? Έχει δώσει και με το έτσι θέλω χώρο κοινόχρηστο στο πάρκινγκ να βάλει ένας τύπος την μηχανή του (!!!) ο οποίος δεν πληρώνει φυσικά κοινόχρηστα για το υπόγειο!!! Ρε παιδιά ότι θέλει ο καθένας κάνει και αν δεν σου αρέσει να πας εσύ στο δικαστήριο να βγάλεις άκρη για τα αυτονόητα ρε συ!!!!!! Λες και έχεις τον χρόνο ή το χρήμα... Αει σιχτίρ πρωί πρωί, κι ακόμα δεν έκανα την πουστιά που ήθελα...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέραααα!

Και την προηγούμενη φορά τα ίδια μου έλεγε. Εγώ του δίνω και τον παρακολουθώ όπως λες, αλλά δεν αφήνω γονείς μου να του δώσουν όταν δεν είμαι παρούσα γιατί δεν ξέρω αν θα καταφέρουν να βγάλουν άκρη άμα το παιδί πνίγεται. Όντως πριν λίγο καιρό δεν μπορούσε να το διαχειριστεί καλά, τώρα, παρότι δεν έχει δόντια, τα καταφέρνει με τα ούλα.

Έχεις δίκιο, αλλά πιστεύω ότι επειδή έχει την ευθύνη γι'αυτό επιμένει. Φαντάζεσαι έξω και μακριά να έλεγε οκ και να μου πνιγόταν; Σ'αυτόν δεν θα ζήταγα ευθύνες; Όσο για τα όσπρια, κι εγώ συμφωνώ, μου φαίνονται βαριά για μωρό. Εδώ εγώ και δεν τα ευκολοχωνεύω. Έχει κι ένα ιστορικό παλλινδρόμησης, μην το χέσουμε. Τυρί μου είπε όχι, γιατί αφού για ανάλατο (ανθότυρο) του έλεγα, είπε ότι δεν του προσθέτει κιλά (θέλει να πάρει βάρος), όπως και το γιαούρτι (προς το παρόν).

Και δε με λες?

Με τι θα παρει βαρος ?

Με τον αερα?

Αφου εχετε παλλιδρομηση το παιδακι δεν μπορει να φαει πολυ, ετσι δεν ειναι?

Οποτε μικρα και συχνα γευματα.

Απο τι?

Εχω ότι κι η Ελένη, ότι κι εσύ κι όλες σας μαζί, συν την μαλακοπιτουρίαση στα γόνατα!

Καταρακομενες μανες, ενωθειτε!!!!!!!!

Συμφωνώ, βλέπω ότι τα ούλα του πλέον μασάνε ικανοποιητικά. Οπότε θα κάνω παρασπονδιούλες με προσοχή

Συμφωνοι!!!!!!!

Και μετά θα του λες "μην κάνεις κακά παιδί μου στον πάγκο της κουζίνας" και θα απαντάει "σκορδοκαϊλα μου" :mrgreen:

χαχαχαχαχα

Ρε Εφη, ποτε πηγες λαικη, ποτε γυρισες, ποσες ωρες εκανα να απαντησω στην Λαμπουσα, απο που προερχομαστε, ποιος εφτιαξε το συμπαν, θα κερδισει ο Αλκαιος στην eurovision, τωρα που η Μπαστα εκανε μυνηση στην Τζουλια τι θα γινει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και δε με λες?

Με τι θα παρει βαρος ?

Με τον αερα?

Αφου εχετε παλλιδρομηση το παιδακι δεν μπορει να φαει πολυ, ετσι δεν ειναι?

Οποτε μικρα και συχνα γευματα.

Απο τι?

Ρε Εφη, ποτε πηγες λαικη, ποτε γυρισες, ποσες ωρες εκανα να απαντησω στην Λαμπουσα, απο που προερχομαστε, ποιος εφτιαξε το συμπαν, θα κερδισει ο Αλκαιος στην eurovision, τωρα που η Μπαστα εκανε μυνηση στην Τζουλια τι θα γινει....

Δεν έχει πλέον παλλινδρόμηση, αλλά τα όσπρια τα φοβάμαι.

Όσο για τα υπόλοιπα κόμεντς, καλά που έχουμε κι εσένα να μαθαίνουμε τα κουτσομπολιά! :-D


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα παιδες η αυπνη μανα σημερα ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ!!!!!!!!!

καντε στην μπαντα να την απολαυσουμε:D

λενακι καθε φορα που σκεφτομαι να μετακομισω στο κεντρο , αυτα ακουω για τις πολυκατοικιες κ καθομαι στα αυγα μου:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εχω:cool: και εχει και λαδακι ευκαλυπτου...και μαλιστα ειναι φταγμενο απο μαυρες μαροκινες ελιες, χωρις parabens μπουχαχαχαχαχαχχαααααα!!!!!!!!!

χαχαχα, ήμουν σίγουρη καλέ!

Επισης μπορεις να λουστεις!!!!

Μονο προσεχε τον απεναντι που παιρνει ματι!!!!!!!

Εχεις ακουσει το ασμα:

Εγωπαιδι μου ειμαι τρελη

και λουζομαι με την βροχη

οταν οι αλλοι κρυβονται απο μια ψιχαλα!!!!!!

Αχ τι λεω η αυπνη μανα!!!!!!1

Αννούλα εγώ είμαι με αυτούς που κρύβονται από μία ψιχάλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λενακι καθε φορα που σκεφτομαι να μετακομισω στο κεντρο , αυτα ακουω για τις πολυκατοικιες κ καθομαι στα αυγα μου:rolleyes:

Είσαι τρελή!!! Μια χαρά κάθεσαι εκεί που είσαι, μακάρι να είχα την χάρη σου... Ειδικά εσύ είσαι κέντρο, απόκεντρο!

Και σκέψου ότι επίτηδες επιλέξαμε μικρή πολυκατοικία 6 οικογένειες είμαστε γμτ, μία φίλη μου μένει Ζωγράφου με 30 οικογένειες και τέτοια θέματα δεν έχει...

Link to comment
Share on other sites

Κριστιν, δεν λεω για οσπρια βρε, αλλα γενικως τι σας εχει πει για διατροφη?

Αυγο και ψαρι αν θυμαμαι καλα του δινεις.

Δλδ τρωει τα ιδια, απλα πρεπει να αυξησει την δοση?

Ελεν, ωραιους γειτονες εχετε βρε@@@@

ΟΣεσουλας, οΜετζουλας κι ο γιος του σκοτομενου!!!!!!!

Η Μπαστα εκανε μυνηση γιατι η Τζουλια την ειπε ιεροδουλη και οτι πορνη των 100 ευρω!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελεν, ωραιους γειτονες εχετε βρε@@@@

ΟΣεσουλας, οΜετζουλας κι ο γιος του σκοτομενου!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχα

:P:p:p:p

το πόσο το έχω σιχτιρίσει αυτό το σπίτι δεν λέγεται...

Η Μπαστα εκανε μυνηση γιατι η Τζουλια την ειπε ιεροδουλη και οτι πορνη των 100 ευρω!!!!!!!!!!

Α, μάλιστα στο ποσό ήταν το θέμα τελικά!

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα εγώ είμαι με αυτούς που κρύβονται από μία ψιχάλα...

Δεν στο 'χα, με τιποτα!!!!!!!!!

Νομιζα οτι ησουνα δικια μου, με το που βλεπω βροχη, παιρνω τους δρομους.

Εφη, κατσε στα αυγα σου, οπου να 'ναι ερχομαι και εγω!!!

Αποκεντρωση , τωρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...