Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι ρε Εφη...ειπαμε ψαχνουμε, διαβαζουμε, δεν τα τρωμε αμασητα αλλα μην αμφισβητουμε κ τα παντα πια.....

ΜΕΛΙ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ κ τελος.....:P


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

το παιδι μου κοιμαται απο τις 10 .10:shock:

του κατσανε βαρια τα φρουτα:mrgreen:

για να μη μαφησει και χαλαρη απλωσεσε και το χαρτι υγειας σε οοολο το μπανιο και σε οοολο το χωλ..

πρεπει να ξυπνησε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πας.....κ θα αφησεις το παιδι μονο του να κοιμαται???

Τα παντζαρια πως τα κανεις?

το σκορδο το αφηνω ασχολιαστο....

πειτα καμια αλλη ιδεα για φαγητο...

εχω βαρεθει να της δινω τα ιδια κ τα ιδια...σημερα της εκανα μοσχαρακι με μπαμιες....αλλα δεν ειπα στην θεια της οτι δεν εχει ξαναφαει για να μην την αγχωσω....


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

μπαμιες του ειχα δωσει και εγω ...ο κακομοιρης το ετρωγε και τον ετρωγε:?. ηταν πολυ γλοιωδες...καλα που το ειχα φτιαξει με μοσχαρι που λατρευει αλλιως θα μου το εφτυνε στα μουτρα:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γκουντ μορνινγκ!!!!!!

Ενα θεμα με την μεση παντα το ειχα, μετα την γεννα χειροτερεψε και τωρα πια ποναω παντου!!

Τα χερια μου(ειχα μια τενοντιδα), τα γονατα μου(εχω χονδρομαλακια, μην γελατε επιστημονικος ορος ειναι)

Για τα μπαζα!!!!!!!

χαχαχαχα, αυτός ο επιστημονικός όρος πολύ μου αρέσει... Θα τον χρησιμοποιώ Αννούλα...

Ελενη ειχα μπει και εγω στο παρεντς για την βαφτιση.

Τσο-ντι-ντο.

Πως ηταν ηΜυρτω με τον συνεργιατζη?

Ε!!Ετσι!!!!

Μίλα ρε κοπέλα μου και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι τόοοοσο πολύ πίσω... Η αλήθεια είναι ότι η τελευταία βάφτιση που πήγα ήταν της κόρης μου, όμως όοοολα αυτά που ακούω μου φαίνονται κινέζικα...

Ρε Έφη, έλεος με το μέλι, δεν είπαμε ότι σώνει και ντε θα πάθει κάτι το παιδί, γιατί όμως να το ρισκάρεις?

Ακόμα δεν έχουμε νερό! Μου έχει έρθει ο θάνατος μιλάμε! Δεν είχα και πολλά εμφιαλωμένα, σε λίγο δεν θα μπορώ να πλύνω το μιξεράκι για να του αλέσω το φαγητό... Πότε θα τελειώσει αυτή η βδομάδα????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μυρτούλα ούτε εγώ τρελαίνομαι για λεβάντα. Βέβαια χρησιμοποιούσα χρόνια το Σουπλίν Μιστράλ και κάποια στιγμή που ήθελα αλλαγή γιατί το είχα συνηθίσει τελείως μου έφερε ο καλός μου Λεβάντα! (που να μην του έλεγα όχι λεβάντα και μωβ μπουκάλια)... Την βάζω που και που και τελικά δεν είναι τόοοσο χάλια όσο νόμιζα!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα, να σαι καλά βρε Αννούλα, πως δεν το είχα σκεφτεί? Θα μπορούσα τώρα που το λες, να βγάλω σκάφη στο μπαλκόνι και να πλύνω με βρόχινο νερό (ελπίζω μόνο να μην έχει λάσπη) την μπουγάδα μου!!! Εφούλα είμαι σίγουρη ότι έχεις πράσινο χειροποίητο σαπουνάκι να μου στείλεις ναι???

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι μου λίγο υπερβολικός ο ντόκτορ?Εγώ στη θέση σου θα του έδινα και μπισκοτάκια και ψωμί αλλά θα τον παρακολουθούσα όπως κάνω και στον δικό μου.
Kαλημέραααα!

Και την προηγούμενη φορά τα ίδια μου έλεγε. Εγώ του δίνω και τον παρακολουθώ όπως λες, αλλά δεν αφήνω γονείς μου να του δώσουν όταν δεν είμαι παρούσα γιατί δεν ξέρω αν θα καταφέρουν να βγάλουν άκρη άμα το παιδί πνίγεται. Όντως πριν λίγο καιρό δεν μπορούσε να το διαχειριστεί καλά, τώρα, παρότι δεν έχει δόντια, τα καταφέρνει με τα ούλα.

ωρες ωρες μου φαινεται πως οι γιατροι τραβανε τα παιδια μας πισω:rolleyes:.

στα οσπρια θα σου πω οτι συμφωνω.(κραξε με λιτσα!)

Έχεις δίκιο, αλλά πιστεύω ότι επειδή έχει την ευθύνη γι'αυτό επιμένει. Φαντάζεσαι έξω και μακριά να έλεγε οκ και να μου πνιγόταν; Σ'αυτόν δεν θα ζήταγα ευθύνες; Όσο για τα όσπρια, κι εγώ συμφωνώ, μου φαίνονται βαριά για μωρό. Εδώ εγώ και δεν τα ευκολοχωνεύω. Έχει κι ένα ιστορικό παλλινδρόμησης, μην το χέσουμε. Τυρί μου είπε όχι, γιατί αφού για ανάλατο (ανθότυρο) του έλεγα, είπε ότι δεν του προσθέτει κιλά (θέλει να πάρει βάρος), όπως και το γιαούρτι (προς το παρόν).
Τα χερια μου(ειχα μια τενοντιδα), τα γονατα μου(εχω χονδρομαλακια, μην γελατε επιστημονικος ορος ειναι)

Για τα μπαζα!!!!!!!

Εχω ότι κι η Ελένη, ότι κι εσύ κι όλες σας μαζί, συν την μαλακοπιτουρίαση στα γόνατα!
Χριστινα, πολυ τρελος ο δρ μου ακουγεται!!

Μα αν δεν δωσεις σιγα σιγα λιγο ψωμακι, λιγο μπισκοτακι, πως θα μαθει το παιδι να μασαει?

Θα του ερθει επιφωτιση απο το Αγ.Πνευμα?

Εννοειται οτι εισαι απο πανω απτο παιδι συνεχεια!!!

Συμφωνώ, βλέπω ότι τα ούλα του πλέον μασάνε ικανοποιητικά. Οπότε θα κάνω παρασπονδιούλες με προσοχή
δεν ξυπνησε...

θα παω να παρω παντζαρια να του φτιαξω πουρε με πατατα ,λαδι και σκορδο:D

Και μετά θα του λες "μην κάνεις κακά παιδί μου στον πάγκο της κουζίνας" και θα απαντάει "σκορδοκαϊλα μου" :mrgreen:

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...