Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

      Ρε συ εαν πάρεις inofert θα πρέπει να κόψεις οπωσδήποτε το φιλισιν. Εάν περνεις μεγάλη ποσότητα από κάποια βιταμίνη γίνετε τοξική Κ κάνεις Κ κακό σε εσένα Κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης υπάρχει πρόβλημα για το μωρό . 

      Καλό είναι εάν θέλεις να πάρεις κάτι οικονομικό να πάρεις χωριστά βιταμίνες όπως q10 Κ βιταμίνη d που είναι πολύ βοηθητικές Κ ω3 χωριστά χωρίς άλλα πρόσθετα Κ τα ινοφερτ . Πρέπει να διαβάσεις τι περιέχει το κάθε ένα Κ να μην περνεις τα ίδια . 

Cafe Μάϊος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερούδιααααα!!

πωπωπω βρήκε η καληνυχτάκιας παρέα κ μιλούσε χθες!!!!:;;;!!! κ να λείπω γμτ!! κ είχα τόσα να της πω!!! χαχαχαχα!!!

Είμαι πολύ ηλίθια!!!!είμαι πολύ ηλίθια!!!είμαι πολύ ηλίθια!!!

εξηγούμαι:

η μαμά κ ο μπαμπάς μας ετοίμασαν χθες μεγάλο πάρτυ στο σπίτι τους έκπληξη για εμάς...

μεχρι κ τον παππού κ την γιαγιά μου έφεραν από καβάλα..

τα ξαδέρφια μας...φίλους μας...περίπου 60 άτομα..

κ ναι όλο αυτό ήταν έκπληξη...

γι αυτό δεν μπορούσε να κρατήσει το παιδί...γι αυτό η αρετή είχε έκτακτη γέννα...

ω ναι...βρίστε με....

περάσαμε καταπληκτικάαααααααααααα

κ γυρνάει κ μου λέει...."καλά βρε...έτσι θα σ'αφηνε η μανούλα στα 10 χρόνια...;"

τύψεις....; πολλές...κ εγώ της έσουρα τα χίλια μύρια...

και μας πήραν κ δώρο...μ'αστραψε το μάτι...αφήστε....

αυτάαααααααααααα

μουντζώστε ελεύθερα!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    2501

  • DEL

    2352

  • mirtoula

    2002

  • nathael

    1354

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • eleni_k

    eleni_k 2.501 δημοσιεύσεις

  • DEL

    DEL 2.352 δημοσιεύσεις

  • mirtoula

    mirtoula 2.002 δημοσιεύσεις

  • nathael

    nathael 1.354 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερααααα!!!

Ρε Μαρινα.....θεα η μαμα, θεος ο μπαμπας!!

ρε ωραια στη φερανε!!

μουντζααααααα!!!

τα συγχαρητηρια μου στους γονεις, απο τα 2 σκηνικα με το δικο σας παρτυ εκπληξη και το ταξιδι δωρο στην αδερφη σου φαινεται οτι σας λατρευουν!!

να τους χαιρεστε!!

αντε χαζο συγκινηθηκα πρωι πρωι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Μαρινα μπορεις να πεις στην μαμα κ τον μπαμπα σου να με υιοθετησουν για λιγο καιρο?

Μ΄αρεσει που της τα ειχαμε σουρει κιολας της γυναικας....χαχαχαχα

Πως σας "εσουραν" σπιτι τους ομως???

Τα συγχαρητηρια μου κ απο εμενα στην μαμα κ τον μπαμπα να μεταφερεις!

Εμας εχτες ηρθε η κουμπαρα μας κ κατσαμε σπιτι, ειχαμε καιρο να βρεθουμε κ ηταν ωραια - μου εφερε κ ενα καταπληκτικο μπολερο δωρο για την γιορτη μου (δεν ειχε καταφερι να ερθει) κ ηδη το φοραω...

εγω τελευταια νιωθω πως ο χρονος περναει πολυ γρηγορα κι εγω δεν προλαβαινω να κανω τιποτα.

κι επισης εχω πραγματα στο μυαλο μου που "με τρωνε" και δεν καταφερνω να υλοποιησω. μενω παντα στη σκεψη. δεν μπορω να κινητοποιηθω,

και με εκνευριζω.

Μια απο τα ιδια, ολο βαζω προγραμμα κ απλα καθε μερα το μεταθετω για την επομενη....οπως πχ το σιδερο που τελικα απο αυριο σε αυριο κατεληξα να το φορτωσω στην καλη κυρια.....η οποια επειδη τα ρουχα ηταν πολλαααααα τα ειχα κ σε αλλο ράφι απο το συνηθισμενο κ δεν τα ειδε (αυτο θελω ν απιστευω κ οχι τα ειδε κ τα αγνοησε) κ μου εμειναν εμενα....κ εχει κ σεντονια μεσα γμτ....

Ρε σεις παει 6 να γυρισω σπιτι, αμεσως σχεδον ταιζω την μικρη, μετα παιζουμε σε συνδυασμο με κανα μαγειρεμα ή μαζεμα εκτος αν βγουμε για καμια βολτα η δουλεια, μπανιο - γαλα - υπνος παει 10 παρα να κατσουμε (κ ισως να πρεπει εκεινη την ωρα να φαμε αν δεν εχουμε καταφερει να φαμε νωριτερα) εεε τι κουραγια να εχω εκεινη την ωρα - ευτυχως βοηθαει καπως κ ο Χρηστος - οχι οσο θα ηθελα βεβαια αλλα οκ αδιαφορο δεν τον λες σε καμια μα καμια περιπτωση


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!! Επιτελους βρηκε η Ελενη εναν ανθρωπο να μιλησει!!! Κι εμεις κατι να διαβασουμε!!!!!!

Ελεν, σου το εχω ξαναπει, αυτη σου η τρελα με το προγραμμα δεν ειναι φυσιολογικη!!!

Οκ, να υπαρχει ενα πλανο της ημερας, αλλα εσυ, ειμαι σιγουρη, οτι δεν περιοριζεσαι μονο στα βασικα, βαζεις και κατι παραπανω, οποτε δεν τα καταφερνεις!!!

Καναμε εχτες το εμβολιο μας, η παιδιατρος μου ειπε οτι στις 8-10 μερες να περιμενω πυρετο - μπορει και να μην κανει - υπαρχει περιπτωση να ειναι μεχρι 39, αλλα θα κατεβαινει ευκολα.

Μαρινακι, αν και δεν ξερω τι εσουρες της μανουλας, ηταν απαιχτο το δωρακι τους!!!!!

Δωστης πολλα πολλλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!

Και μην σε ακουσω να πεις τπτ κακο για αυτην , νταξξξξξξξ??????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρινακι, αν και δεν ξερω τι εσουρες της μανουλας, ηταν απαιχτο το δωρακι τους!!!!!

Δωστης πολλα πολλλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!

Και μην σε ακουσω να πεις τπτ κακο για αυτην , νταξξξξξξξ??????????

ρε εδω τα ελεγες δεν τα πηρες χαμπαρι??? πριν 3-4 μερες

που τοτε βρηκε να παει θεατρο - το ξεχασε λεει

κ ποτε δεν εχω ζητησει να την κρατησουν βραδυ την εβελινα κ μια φορα το ζητησα κ το ξεχασε κ σουξου μουξου κ δωστου παλι απο την αρχη

κ φυσικα εγω κ η λιτσα λυναμε κ δεναμε...χαχαχαχα


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites

ήρθα!! πωπωπω πολύ δουλειά έπεσε σήμερα...

ρε δεν ήθελε κ κανένα δράμμα για να πάμε εκεί...

απλά μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του αντώνη, κ μετά πήγαμε μαζί να πάρουμε τη μικρή απ'τη μαμά...ό,τι δλδ κάνουμε κάθε μέρα .. εε εκεί είδαμε γιαγια κ παππού..ενημερωθήκαμε για το βράδυ, πήγαμε σπίτι μας καναμε ένα μπανάκι ντυθήκαμε κ ξαναπήγαμε πίσω...τόσο απλά!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

αααα εγω νομιζα οτι ηταν εκπληξη του στυλ ανοιγω την πορτα κ βλεπω 60 ανθρωπους να φωναζουν SURPRISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλές ταινίες βλέπω μάλλον χαχαχα


eNortjK1UrIwNDIwVLIGXDASlAKY26.png

Ένα σου χαμόγελο φτάνει για κάνει τον κόσμο καταπληκτικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρε εδω τα ελεγες δεν τα πηρες χαμπαρι??? πριν 3-4 μερες

που τοτε βρηκε να παει θεατρο - το ξεχασε λεει

κ ποτε δεν εχω ζητησει να την κρατησουν βραδυ την εβελινα κ μια φορα το ζητησα κ το ξεχασε κ σουξου μουξου κ δωστου παλι απο την αρχη

κ φυσικα εγω κ η λιτσα λυναμε κ δεναμε...χαχαχαχα

Οχι παιδι μου, ιδεαν δεν ειχα!!

Σε λιγο την κανω απο το μαγαζι!!!! Καλο μεσημερι κορες!

Το τι δουλειες εχω το σκ, δεν περιγραφονται!

Link to comment
Share on other sites

αααα εγω νομιζα οτι ηταν εκπληξη του στυλ ανοιγω την πορτα κ βλεπω 60 ανθρωπους να φωναζουν SURPRISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλές ταινίες βλέπω μάλλον χαχαχα

εεεε κι εγω καπως ετσι το φανταστηκα!!

αλλα καλυτερα που πηγατε κι ετοιμαστηκατε με την ησυχια σας!!

γινατε grande και πηγατε να γιορτασετε!

Link to comment
Share on other sites

χεσμ@νη μ'εχεις αννούλα!!!!!!!!!!!καλάααααααααααααα εγώ φτάίω που ακόμη δε σουκανα καταγγελία για το τσιγάρο!!

αύριο πρωί που θα δεις τη δημοτική έξω απτο μαγαζί θα καταλάβεις!!!!!

σήμερα θα κάνουμε μμρ...γμτ!!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

να γράψουμε κ ένα μνμ συμπαράστασης στο λιτσάκι που άρχισε γενική έτσι;;;

άντε λιτσάκι καλό κουράγιο!!!

παλι γενικη κανει αυτο το κοριτσι;;;;

κι εχτες παραπονιοταν για τον αυχενα της!!

μαρη Λιτσαααα ξεκουραση ηθελε σημερα, να στρωσει λιγο το θεμα σου και μετα να κανεις δουλιτσες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...