Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

α καλα.... εγω βαζω τον Κων/νο μεσα στο αυτοκινητο, βαζουμε και mazoo &the zoo, "γκαζωνουμε" και παμεεεεεεεεεεεεε :tongue:

εστω και με το αυτοκινητο φευγω δεν την παλευω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας :Dτι κανετε????μολις κοιμηθηκε το αστερι μου:D:Dεφαγε μια τσιπουρα και σαλατα και πατατες . τρομαξα να τον χορτασω σημερα....πολυ ευχαριστηθηκα:)καιρο ειχε να φαει με τοση ορεξη!!!

Πωπω ταλαιπωρια βρε Μαρακι....ελπιζω να μην εχει τιποτα ο Κωνσταντινος σου.ολα καλα να πανε :Dπεραστικα να ειναι

οι υπολοιπεσ καλα???

Ο Αναστασης μου λεει δεν θελει στολη για το καρναβαλι:-(του λεω το πρωι <<αγαπη μου τι θα ντυθουμε το καρναβαλι????τιποτα!!!!

δεν θελεισ στολη ??οχι!!!>>

Αντε να καταλαβω τωρα:confused:


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αλοοο !!! Τι κάνετε ?

Σοφιαααα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!

1017362tlfs6qfyz7.gif

Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη !!! Όλα καλά είναι μην αγχώνεσαι άλλωστε όπως σου είπαν κ τα κορίτσια είναι νωρίς για συμπτώματα, άσε που μπορεί κ να μην έχεις και καθόλου κ να τη περάσεις ζάχαρη (χωρίς ανακατωσούρες ,εμετούς, ναυτίες κ όλα τα άλλα τα ωραία ;);) )

Μαράκι, περαστικά σας , ρε συ. Κ εμένα έτσι κάνει, δε τα λέει ρε γμτ κ πρέπει να το ανακαλύψω μόνη μου, χρυσό τον έχω κάνει να μου τα λέει αλλά τζίφος.

Το σποράκι τι κάνει ? Εσύ ?

Ζωηηηηη, μεγάλωσε το Λυδιακι, 4 μηνών το κορίτσι σου !!! Ρε συ δεν την έχω δει τη Λυδία , φωτο

Άντε ρε που τους δημιουργείς ψυχολογικά… Άμα φοβάσαι να βγάλεις τη Λυδία, άστη με το Κ. για 1-2 ώρες κ φύγε με τον Τεο. Δε μπορείς ?

Σοφακι τι κάνετε ? Τι κάνει το δικό σου σποράκι ? Το Ελισαβετακι ???

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλά ? Τα μικρακια σας ?

Female – Ελευθεριαααα να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου, να σας ζήσει ο κορίτσαρος , όλα τα καλά ! Πω πω 10 ημερών πλασματακι, έχεις αγκαλίτσα , τι καλά !

Να σε ρωτήσω εσύ μου έστειλες αίτημα στο fb ?

Εμείς καλά είμαστε , δουλεύω απογευματινές – βραδινές θα έλεγα, βάρδιες, κ είμαι για άλλη μια φορά φρικαρισμένη. Το Νικακι μου είναι καλά, ατίθασο και πεισματάρικο αγοράκι, ο οποίος όταν τον ρώτησα πως θέλει να τον ντύσω τις απόκριες μου, απάντησε : “ με παντελόνι” :lol::lol:


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites

βρε βρε βρε!!!!Καλως το ΚΑτερινακι!!!!!Καλα διαβαζω οτι ειστε και χαιρομαι!!!!!

τρομερος ο Νικολακης ε?

Κοιτα μην ξεχασεις να του βαλεις παντελονι τις αποκριες!!!!!!

χαχαχαχαχαχα

ΚΑτερινα να τωρα θα ανεβασω μια φωτο στο facebook αν ειναι περνα καμια βολτα να την δεις!!!!

Ελευθερια εγω δεν σε εχω στο facebook!!!!!Θελω και εγω.....:tongue::tongue::tongue:

ΜΑρακι οτι νεα εχεις να με κρατας ενημερη ρε συ....Το εχω πολυ έγνοια!!!

Και για την Ελενιτσα δεν λεει κανεις τι κανει? ειναι καλυτερα τα πραγματα???


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

μαρακι πως ειναι ο κων/νος?βγηκε η καλλιεργεια?ταλαιπωρηθηκε η ψυχουλα...ελπιζω να ναι καλυτερα.

κατερινακι τι κανεις?να μπαινεις πιο συχνα να μας γραφεις νεα σου!

ζωιτσα χρονια πολλα για τη λυδια...μεγαλωσε!!να τη χαιρεσαι!!

εμεις καλα κρυωνουμε:tongue:ειπα να μη τη στειλω παιδικο σημρα με τοσο κρυο αλλα αφου ξυπνησε το πρωι την πηγε ο αντωνης...τωρα ριχνει ψιλο χιονακι εξω...μπρρ κρυο!!

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

κατ'αρχην σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας για τον κωνσταντινο μου και εσενα ειδικα Ντινακι- γειτονισσα που ηρθες να μου ευχηθεις :P. ευτυχως εχει ανεβασμενη διαθεση και κανει πλεον τσισακια χωρις να ποναει. με την αντιβιωση τραβαμε ακομα τον αλοιμονο να την κατεβασει, δεν την θελει με τιποτα και δεν την συνιθιζει με τιποτα, ολο εμετος του ερχεται :-(. ευτυχως που ειναι καθε 12ωρο. σημερα το απογευματακι περιμενουμε τα αποτελεσματα της καλλιεργειας να δουμε τι θα δειξουν. αυτα με τον Κωνσταντινακο.

κατα τα αλλα εχθες ηταν από τις χειροτερες μερες μου οσον αφορα στις αναγουλες και εχω μια φοβερη υποψια ότι και σημερα θα ειμαι ΧΑΛΙΑ! ανακατευομαι συνεχως, θελω να κανω εμετο όλη την ωρα, δεν μπορω να φαω-μυρισω τιποτα.... οψομεθα!

εσεις πως ειστε;

Link to comment
Share on other sites

Bonjour!!!

Ευχαριστω πολύ Κατερινάκι μου!!!!

ευχομαι κι εσυ οποτε το θελήσεις να κάνεις ένα αδερφάκι στο Νικόλα!!!!

σημερα έχω γιατρό....αγωνία!!!!:rolleyes:

Ζωή μου....ειδα τις φωτο!!!!τι να πω για το Λυδιάκι.....φοβερη είναι!!!

πήγε 4 μηνων ρε συ....πωπω....

κουράγιο με τα ξενυχτια....όσο για τις βόλτες, ντυστα καλά τα παιδια και βγάλτα έστω στη γειτονια με το καρότσι!!!

Σοφάκι απο Κέρκυρα του άνοιξε η όρεξη του Αναστάση ε?

δωστε λίγη και σε μας που η Βαλ δεν τρωει τίποτα.....

όσο για τη στολή....πες του 2 εναλλακτικές να διαλέξει πχ ινδιάνος ή σουπερμαν!

εμένα η Βαλ έρχεται στον υπολογιστη και μου λέει να ψάξουμε για στολή!!!

αχ Σοφάκι αθηναικο σας ρίχνει χιονάκι??????

εδω έχει λιακάδα ρε γμτ αλλά ήλιο με δόντια!!!!

συμπι μου τι κάνει ο γαμπρούλης μου???????

σημερα βγαινουν τα αποτελέσματα???

εμας μας τρελανε η Βαλ.....

το βραδυ την έβαλα κατα τις 11 για ύπνο....

μέχρι τις 00:30 μιλούσε!!!!

και δεν είναι αυτό το χειρότερο.....ξύπνησε στις 5:30 και ξαναμιλούσε μέχρι τις 7!!!!!

μα τι λογοδιάροια το παιδί μου!!!!

έλεγε έλεγε έλεγε.....και δε σταματούσε!!!!

τη μια έλεγε οτι θα πάρει την τσάντα της και θα πάει στο σχολείο με τη μικρη λουλού....

την άλλη οτι θα γράψει γράμμα στον αγιο Βασίλη που θα έρθει του χρόνου....

τι να σας λέω!!!

χαμός!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

κατ'αρχην σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας για τον κωνσταντινο μου και εσενα ειδικα Ντινακι- γειτονισσα που ηρθες να μου ευχηθεις :P. ευτυχως εχει ανεβασμενη διαθεση και κανει πλεον τσισακια χωρις να ποναει. με την αντιβιωση τραβαμε ακομα τον αλοιμονο να την κατεβασει, δεν την θελει με τιποτα και δεν την συνιθιζει με τιποτα, ολο εμετος του ερχεται :-(. ευτυχως που ειναι καθε 12ωρο. σημερα το απογευματακι περιμενουμε τα αποτελεσματα της καλλιεργειας να δουμε τι θα δειξουν. αυτα με τον Κωνσταντινακο.

κατα τα αλλα εχθες ηταν από τις χειροτερες μερες μου οσον αφορα στις αναγουλες και εχω μια φοβερη υποψια ότι και σημερα θα ειμαι ΧΑΛΙΑ! ανακατευομαι συνεχως, θελω να κανω εμετο όλη την ωρα, δεν μπορω να φαω-μυρισω τιποτα.... οψομεθα!

εσεις πως ειστε;

ευτυχως που κανει τσισακια χωρις να ποναει!!!

ενταξει η αντιβιωση ζόρι αλλά τουλάχιστον την πίνει....

εγω ζηλεύω!!!

θέλω κι εγω λίγη ανακατωσούρα!!!!!

ο Άρης ειναι εκει ή Αθήνα?


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο Αρης εδω ειναι ευτυχως αλλα ο μικρος τσαντιζεται πολύ μαζι του. ο Αρης ειναι και λιγο της απαγορευσης , ειναι ο κακος της παρεας :tongue: και ο Κων/νος δεν τον θελει καθολου χα χα χαχα.

γιατρο τι ωρα εχουμε συμπι;

Link to comment
Share on other sites

ο Αρης εδω ειναι ευτυχως αλλα ο μικρος τσαντιζεται πολύ μαζι του. ο Αρης ειναι και λιγο της απαγορευσης , ειναι ο κακος της παρεας :tongue: και ο Κων/νος δεν τον θελει καθολου χα χα χαχα.

γιατρο τι ωρα εχουμε συμπι;

α σε εσάς ο κακός μπάτσος είνααι ο Άρης ε?

σε εμάς εγω είμαι....ωστοσο απο πίσω μου τρεχει η Βαλ!!!

γιατρο έχω στις 7 και μετα θα πάω για καφεδάκι γιατί θα έρθουν βολτίτσα η αδερφη μου!!!

ελπίζω να είναι καλά τα νέα βέβαια αλλιώς σπιτάκι μου....

απο την άλλη σκέφτομαι οτι αν συνέβαινε κάτι κακό, δε θα είχα κι απο εκεί κανένα σύμπτωμα????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

οσο για τις ανακατωσουρες εισαι τρελη!

ρωτα και εμενα που δεν μπορω ουτε να μυρισω πια! χειροτερα από τον Κων/νο ειμαι με αυτο.

αχ εχω και ενα αγχος με μια φιλη μου.... ειναι 2 1/2 χρονια παντρεμενη ανευ τεκνου. τους τελευταιους μηνες το προσπαθει πολύ για παιδι . αυτο το μηνα εκανε τεστ ωορρηξιας (ειχαμε παραγγειλει μαζι από αμαζον) εκανε και υπερηχο εντοπισε και το αυγουλακι, εκανε σεχ τις σωστες μερες.... ηταν να αδιαθετησει 28-29/1. σημερα εχουμε 31 και ακομα τιποτα αλλα εχει κανει 2 τεστ και ειναι αρνητικα. ωορρηξια εκανε 16-17 ημερα. ελπιζω να εχουμε καθυστερημενη συλληψη και οχι καθυστερηση από το αγχος της....

Link to comment
Share on other sites

α σε εσάς ο κακός μπάτσος είνααι ο Άρης ε?

σε εμάς εγω είμαι....ωστοσο απο πίσω μου τρεχει η Βαλ!!!

γιατρο έχω στις 7 και μετα θα πάω για καφεδάκι γιατί θα έρθουν βολτίτσα η αδερφη μου!!!

ελπίζω να είναι καλά τα νέα βέβαια αλλιώς σπιτάκι μου....

απο την άλλη σκέφτομαι οτι αν συνέβαινε κάτι κακό, δε θα είχα κι απο εκεί κανένα σύμπτωμα????

εισαι μια χαρα σου λεω! μακαρι να δειτε σακο σημερα και κουκιδιτσα (ή και σκετος ο σακος δεν μας χαλαει, εγω σκετο ειδα στην αρχη) να ηρεμησεις!

Link to comment
Share on other sites

οσο για τις ανακατωσουρες εισαι τρελη!

ρωτα και εμενα που δεν μπορω ουτε να μυρισω πια! χειροτερα από τον Κων/νο ειμαι με αυτο.

αχ εχω και ενα αγχος με μια φιλη μου.... ειναι 2 1/2 χρονια παντρεμενη ανευ τεκνου. τους τελευταιους μηνες το προσπαθει πολύ για παιδι . αυτο το μηνα εκανε τεστ ωορρηξιας (ειχαμε παραγγειλει μαζι από αμαζον) εκανε και υπερηχο εντοπισε και το αυγουλακι, εκανε σεχ τις σωστες μερες.... ηταν να αδιαθετησει 28-29/1. σημερα εχουμε 31 και ακομα τιποτα αλλα εχει κανει 2 τεστ και ειναι αρνητικα. ωορρηξια εκανε 16-17 ημερα. ελπιζω να εχουμε καθυστερημενη συλληψη και οχι καθυστερηση από το αγχος της....

μωρε λιγη ανακατωσουρίτσα θέλω....λίγουλάκι!!!!

ξερεις τι έφαγα χθες για βραδυνο??????

χοιρινό με σέλινο αυγοκομμένο!!!!

μα είναι δυνατόν????????? κανονικά ούτε να το μυρισω δε θα μπορουσα!!!

ευχομαι η φιλη σου να δει το πολυπόθητο συν!!!!!

εισαι μια χαρα σου λεω! μακαρι να δειτε σακο σημερα και κουκιδιτσα (ή και σκετος ο σακος δεν μας χαλαει, εγω σκετο ειδα στην αρχη) να ηρεμησεις!

προσπαθω να είμαι αισιόδοξη αλλά με καταβάλλει το άγχος βρε παιδί μου...

τι να πω...έχω περάσει διάφορα και δεν έχει ιδρωσει το αυτί μου και τωρα δε μου έχει μείνει νυχι απο την αγωνία!!!!:tongue::tongue::tongue:

λοιπόν εχω ερωτηση:

ειναι ένα κοντινό μου πρόσωπο....η οποία κάνει παρέα πλέον κολλητη με μια κοπέλα της οποίας η ηθική για μένα τίθεται προς αμφισβητηση....

το κοντινό μου πρόσωπο είναι λίγο αγαθό και την αντιμετωπίζει ως αρχηγό....τουτεστιν ακούω λόγια απο το κοντινό μου πρόσωπο που δεν πίστευα ποτε οτι θα ακούσω....

τι λέτε???

να την πιάσω να της πω 2 κουβέντες ή τσαμπα θα χαλαστούμε???


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...