Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα ΣΟφιες!!!!

Σοφακι απο Κερκυρα τι να πω κοριτσι μου περαστικα!!!!

Νομιζω οτι ειναι καιρος να φυγει αυτος ο Χειμωνας!!! Αντε πολυ μας ταλαιπωρησε πια!!!!

Σοφακι δεν ξερω αν η υπνηλια ειναι απο τα ουτροτζεσταν.....ΜΑλλον απο την εγκυμοσυνη ειναι.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΘΑ ερθει η μαμα σου? Αντε τυχερουλα!!!Θα εχεις καποιον να σε βοηθαει....Ποσο θα κατσει?

Εμενα παντως οταν έρχεται αραια και που ποτε δεν μου σιδερωνει :confused::confused::confused:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα!

ζοριζει το μικρο μου εδω και κανα διημερο οποτε τον πρωινο εμετο τον εχουμε στανταρακι μαλλον! κουραστηκε το παιδακι μου να το αγνοω και θελει να κανει αισθητη την παρουσια του!

Σοφακι μου κατι η υπνηλια από την εγκυμοσυνη, κατι το χαπακι....φραπα θα μου γινεις!:P αληθεια αυτα τα χαπια γιατι στα εδωσε; ειχα την εντυπωση οτι τα δινουν στις αποκολλησεις (μπορει να λεω και βλακειες τωρα) :confused:.

Σοφακι από Κερκυρα μην καθεσαι καθολου. κυκλοφορει ιωση- εγκυμοσυνης σε βλεπω να κολλας αν τριγυριζεις στο καφέ μας! το μονο που εχεις να κανεις ειναι...... ξερεις εσυ :tongue::tongue:

Εγω οταν τα πηρα δεν ειχα αποκολλησει απλα δεν ηταν και στα καλυτερα της η προγεστερονη μου.....Και λιγο βεβαια φταιει που ηταν μαπα και ο γιατρος.....:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ΣΟφιες!!!!

Σοφακι απο Κερκυρα τι να πω κοριτσι μου περαστικα!!!!

Νομιζω οτι ειναι καιρος να φυγει αυτος ο Χειμωνας!!! Αντε πολυ μας ταλαιπωρησε πια!!!!

Σοφακι δεν ξερω αν η υπνηλια ειναι απο τα ουτροτζεσταν.....ΜΑλλον απο την εγκυμοσυνη ειναι.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΘΑ ερθει η μαμα σου? Αντε τυχερουλα!!!Θα εχεις καποιον να σε βοηθαει....Ποσο θα κατσει?

Εμενα παντως οταν έρχεται αραια και που ποτε δεν μου σιδερωνει :confused::confused::confused:

Μαρηηηηηηηηηηηηηη εμενα δεν με βλεπεις; φτου σου! τεσπα, καλη σου μερα!

εμενα η μαμα μου (βεβαια μενουμε στο 1χλμ αποσταση) μου σιδερωνει από τοτε που ημουν στον 9ο μηνα στον Κων/νο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν τα πηρα δεν ειχα αποκολλησει απλα δεν ηταν και στα καλυτερα της η προγεστερονη μου.....Και λιγο βεβαια φταιει που ηταν μαπα και ο γιατρος.....:tongue::tongue::tongue:

τελικα με αντιληφθηκες!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ζοριζει το μικρο μου εδω και κανα διημερο οποτε τον πρωινο εμετο τον εχουμε στανταρακι μαλλον! κουραστηκε το παιδακι μου να το αγνοω και θελει να κανει αισθητη την παρουσια του!

Σοφακι μου κατι η υπνηλια από την εγκυμοσυνη, κατι το χαπακι....φραπα θα μου γινεις!:P αληθεια αυτα τα χαπια γιατι στα εδωσε; ειχα την εντυπωση οτι τα δινουν στις αποκολλησεις (μπορει να λεω και βλακειες τωρα) :confused:.

Σοφακι από Κερκυρα μην καθεσαι καθολου. κυκλοφορει ιωση- εγκυμοσυνης σε βλεπω να κολλας αν τριγυριζεις στο καφέ μας! το μονο που εχεις να κανεις ειναι...... ξερεις εσυ :tongue::tongue:

τα χάπια μου τα έδωσε γιατί του είπα οτι έχω πόνους στην κοιλιά που με "χτυπάνε" μέχρι τη μέση....

μωρε φράπα να γινω αλλά σα ναρκωμένη αισθάνομαι!

συν του οτι ανησυχω γιατι δεν έχω ούτε ένα σύμπτωμα!!!!

ούτε ένα φουσκωματάκι στην κοιλιά, στο στήθος, μια αναγούλα βρε παιδί μου....

Καλημερα ΣΟφιες!!!!

Σοφακι απο Κερκυρα τι να πω κοριτσι μου περαστικα!!!!

Νομιζω οτι ειναι καιρος να φυγει αυτος ο Χειμωνας!!! Αντε πολυ μας ταλαιπωρησε πια!!!!

Σοφακι δεν ξερω αν η υπνηλια ειναι απο τα ουτροτζεσταν.....ΜΑλλον απο την εγκυμοσυνη ειναι.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΘΑ ερθει η μαμα σου? Αντε τυχερουλα!!!Θα εχεις καποιον να σε βοηθαει....Ποσο θα κατσει?

Εμενα παντως οταν έρχεται αραια και που ποτε δεν μου σιδερωνει :confused::confused::confused:

στανταρ ειναι απο τα ουτροτζεσταν η υπνηλία Ζωίτσα!!!

όλες τις προηγούμενες μέρες είχα τρελές αυπνίες....ήμουν με 3-4 ωρες ύπνο την ημέρα...

η μαμά μου για λίγο θα έρθει, 1-2 μέρες...

δεν της έχω πει για την εγκυμοσύνη...και ούτε πρόκειται....μόλις ακούσουμε καρδούλα θα το πω....

οσο για το σιδερο, τς το είπα στο τηλ και απόρησε γιατί ποτέ δεν της έχω ζητησει βοηθεια σε τίποτα και χάρηκε που την έχω ανάγκη!!!!

μαζόχα η μαμά μου εεε?????????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η μαμά μου για λίγο θα έρθει, 1-2 μέρες...

δεν της έχω πει για την εγκυμοσύνη...και ούτε πρόκειται....μόλις ακούσουμε καρδούλα θα το πω....

οσο για το σιδερο, τς το είπα στο τηλ και απόρησε γιατί ποτέ δεν της έχω ζητησει βοηθεια σε τίποτα και χάρηκε που την έχω ανάγκη!!!!

μαζόχα η μαμά μου εεε?????????

ΚΑλε εγω της λεω να μου σιδερωσει και μου λεει οτι δεν μπορει!!!!!!!!

Μονο το σπιτι καθαριζει (τα βασικα παντα) να λεω και την αληθεια....ΑΝτε και θα μαγειρεψει.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

ολες οι μαμαδες θελουν να αισθανονται χρησιμες στα παιδια τους Σοφακι μου! να δεις και εσυ τι χαρα θα κανεις όταν το αναρχο-αυτονομο κοριτσι σου θα σου λεει "μαμα σε χρειαζομαι"!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!!

ζωιτσα στο κεντρο μανας και παιδιου πηγα...απ οτι μου ειπε ο αντωνης τη παρασκευη ειναι αλλος γιατρος...για να δουμε.ισως παρω πιο μετα παλι αδεια.

σοφακι ποτε εχεις ραντεβου στο γιατρο?αντε με το καλο ν ακουσετε καρδουλα!ουτροζεσταν ειχα παρει κ εγω στην ελλη για καμια βδομαδα...να τρως καλα ειναι βαρια για το στομαχι απ οτι θυμαμαι..

εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εκανα λιγα δεκατα το βραδυ αλλα τωρα που σηκωθηκα νιωθω καλυτερα...μου περασαν και οι πονοι στα ποδια ευτυχως...απ την ιωση θα ταν...μ εχει θερισει βεβαια η αντιβιωση αλλα τι να κανω?θα το υποστω κ αυτο!

να εχετε ολες μια ομορφη μερα!φιλια πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

οσο για τις αναγουλες υπομονη! σε κανα μηνα τα λεμε (αν και εμενα αυτη τη φορα ξεκινησαν την 6η εβδομαδα!)

το στηθος στον Κων/νο πρηστηκε στον 5ο μηνα σχεδον ενω σε αυτο 7-8η εβδομαδα!

Ζωιτσα το ξερω οτι μαζι γραφαμε, σε πειραζω ετσι;:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κ απο μενα!!

ζωιτσα στο κεντρο μανας και παιδιου πηγα...απ οτι μου ειπε ο αντωνης τη παρασκευη ειναι αλλος γιατρος...για να δουμε.ισως παρω πιο μετα παλι αδεια.

σοφακι ποτε εχεις ραντεβου στο γιατρο?αντε με το καλο ν ακουσετε καρδουλα!ουτροζεσταν ειχα παρει κ εγω στην ελλη για καμια βδομαδα...να τρως καλα ειναι βαρια για το στομαχι απ οτι θυμαμαι..

εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εκανα λιγα δεκατα το βραδυ αλλα τωρα που σηκωθηκα νιωθω καλυτερα...μου περασαν και οι πονοι στα ποδια ευτυχως...απ την ιωση θα ταν...μ εχει θερισει βεβαια η αντιβιωση αλλα τι να κανω?θα το υποστω κ αυτο!

να εχετε ολες μια ομορφη μερα!φιλια πολλα!

καλημερα κοριτσακι! αντε να περασει η ιωση να σταθεις και παλι στα ποδια σου! ξεκουραση και καλο φαγητο!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλε εγω της λεω να μου σιδερωσει και μου λεει οτι δεν μπορει!!!!!!!!

Μονο το σπιτι καθαριζει (τα βασικα παντα) να λεω και την αληθεια....ΑΝτε και θα μαγειρεψει.....

ε ενταξει ρε συ!!!

μαγειρευει, καθαρίζει....

αν αντιπαθει και το σιδέρωμα λογικό το βρισκω να μην το κάνει!!!!;)

ολες οι μαμαδες θελουν να αισθανονται χρησιμες στα παιδια τους Σοφακι μου! να δεις και εσυ τι χαρα θα κανεις όταν το αναρχο-αυτονομο κοριτσι σου θα σου λεει "μαμα σε χρειαζομαι"!

το αναρχοαυτόνομο κοριτσι μου μάλλον θα μου μοιάζει και δε θα μου ζητάει βοήθεια!!!

απαξ και πει όμως οτι με χρειάζεται.....θα τρέξω!!!!:D:D:D

Σοφάκι την Τρίτη έχω γιατρό αλλά δε θα ακούσουμε καρδούλα μάλλον...είναι λίγο νωρίς....

ας δούμε το σάκο με την κουκίδα να μου φύγει το πρωτο άγχος!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

οσο για τις αναγουλες υπομονη! σε κανα μηνα τα λεμε (αν και εμενα αυτη τη φορα ξεκινησαν την 6η εβδομαδα!)

το στηθος στον Κων/νο πρηστηκε στον 5ο μηνα σχεδον ενω σε αυτο 7-8η εβδομαδα!

Ζωιτσα το ξερω οτι μαζι γραφαμε, σε πειραζω ετσι;:tongue:

αλλαγη συμπτωμάτων=αλλαγη φυλου????

έρχεται η κόρη άραγε??????????????;););););)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλαγη συμπτωμάτων=αλλαγη φυλου????

έρχεται η κόρη άραγε??????????????;););););)

ναι παιδι μου ερχεται!

και που λεει να ειναι οντως κοριτσι και στην πορεια να μαλλιοτραβιομαστε συνεχεια! χα χα χα χα

σας το εχω ξαναπει... ντρεπομαι τοσο που εχω προτιμηση ομως εννοειται ότι πανω από ολα θελω να ειναι γερο γιατι και ενας διμετρος παιδαρος να μου ερθει θα πω οχι; ωχχχχχχ φαντασου να ειναι κανενα κοριτσι 1.95!!!!! αντε βρες ρουχα χα χα χα χα χα:P

Link to comment
Share on other sites

ναι παιδι μου ερχεται!

και που λεει να ειναι οντως κοριτσι και στην πορεια να μαλλιοτραβιομαστε συνεχεια! χα χα χα χα

σας το εχω ξαναπει... ντρεπομαι τοσο που εχω προτιμηση ομως εννοειται ότι πανω από ολα θελω να ειναι γερο γιατι και ενας διμετρος παιδαρος να μου ερθει θα πω οχι; ωχχχχχχ φαντασου να ειναι κανενα κοριτσι 1.95!!!!! αντε βρες ρουχα χα χα χα χα χα:P

οτι κι αν ειναι, πανύψηλο θα ειναι....

άντε το πολύ πολύ αν σου βγει 1,95 η κορη να δυσκολευτειτε να της βρειτε γόβες νούμερο 45!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...