Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

      Αν τα γλυκούλια ❤️ Πως μεγάλωσαν τόσο γρήγορα ρε συ,ούτε που το κατάλαβα! 

      Άσε,θέλω τόσο πολύ ένα ακόμη παιδάκι,θέλω να ξαναζήσω την εγκυμοσύνη,τη βρεφική ηλικία,τα πάντα από την αρχή!Και ειλικρινά ας περάσω πάλι τις ίδιες δυσκολίες,δε με πειράζει καθόλου,αρκεί να κάνω ένα ακόμη μωρουδακι ❤️Εσύ το σκέφτεσαι? Έχεις άλλα έμβρυα ?

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

α πα πααααα..... τραβεστι μου θυμιζει αυτο που μου λες τωρα .....:confused:

άντε καλέ!!!

ακου εκει τραβεστι!!!

ε αν βγει 1,95, τι νούμερο παπουτσι θα φοράει???

ένα 43αρι τουλάχιστον!!!

εσυ τι φοράς???

πωπω βγηκα να απλωσω και ξεπάγιασα!!!!

μπρρρρ.......

πάντως θελω να βγω μια βόλτα να πάω να αγοράσω κανένα παζλ στη Βαλ!

βρηκα κατι ωραια του Δεσύλλα!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!!

ζωιτσα στο κεντρο μανας και παιδιου πηγα...απ οτι μου ειπε ο αντωνης τη παρασκευη ειναι αλλος γιατρος...για να δουμε.ισως παρω πιο μετα παλι αδεια.

σοφακι ποτε εχεις ραντεβου στο γιατρο?αντε με το καλο ν ακουσετε καρδουλα!ουτροζεσταν ειχα παρει κ εγω στην ελλη για καμια βδομαδα...να τρως καλα ειναι βαρια για το στομαχι απ οτι θυμαμαι..

εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εκανα λιγα δεκατα το βραδυ αλλα τωρα που σηκωθηκα νιωθω καλυτερα...μου περασαν και οι πονοι στα ποδια ευτυχως...απ την ιωση θα ταν...μ εχει θερισει βεβαια η αντιβιωση αλλα τι να κανω?θα το υποστω κ αυτο!

να εχετε ολες μια ομορφη μερα!φιλια πολλα!

Αααααα οκ δεν το ηξερα!!!!

Ε τοτε αν πατε σε εναν γυναικολογο εκτος?Σε καποιο ικα.... ή δεν υπαρχει?

Τωρα εντωμεταξυ εχουν κανει και γιατρους εξωτερικους συμβεβλημενους με το ικα....Βεβαια Σοφακι δεν τα εχω ψαξει ολα αυτα....Απλα λεω μπας και γλιτωσεις απο τον μ@#$&

Περαστικα σου παντως ελπιζω συντομα να νιωσεις καλυτερα


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααααα οκ δεν το ηξερα!!!!

Ε τοτε αν πατε σε εναν γυναικολογο εκτος?Σε καποιο ικα.... ή δεν υπαρχει?

Τωρα εντωμεταξυ εχουν κανει και γιατρους εξωτερικους συμβεβλημενους με το ικα....Βεβαια Σοφακι δεν τα εχω ψαξει ολα αυτα....Απλα λεω μπας και γλιτωσεις απο τον μ@#$&

Περαστικα σου παντως ελπιζω συντομα να νιωσεις καλυτερα

ζωιτσα σ ευχαριστω πολυ!νομιζω μονο γυν του ικα γραφει αδειες!θα δοκιμασω να παω και σε αλλον...εντωμεταξυ πηγε τωρα ο αντωνης στη δουλεια μου ν αδωσει το χαρτι της αδειας και του ειπαν οτι δικαιουμαι 30 μερες το χρονο αναρρωτικη...μεχρι 5/3 δικαιουμαι αλλες 20(καθε μαρτη κλεινω χρονο) και μετα τις 5 αλλες 30 μερες!!και τωρα θα πληρωθω και απο τον εργοδοτη και απο το ικα αυτες τις 10 μερες που πηρα...αυτο δε το πολυκαταλαβα...νομιζα οτι τις πρωτες 15 μερες τις πληρωνει κανονικα ο εργοδοτης...τεσπα λεφτα να παρω και δε με νοιαζει απο που θα ναι:tongue:

α ρωτησε και για την αδεια μετα τη γεννα...ισχυει το 9μηνο συν οι 2 μηνες της λοχειας συν 1 μηνας που δινει ο οργανισμος συν η κανονικη μου αδεια καλα ειναι...θα γυρισω παλι οταν το δευτερο φτασει 13-14 μηνων.ασε που λεει η μανα μου θα βγει στη συνταξη τον ιουλιο οποτε θα βοηθησει πιστευω...(αν και δε το πιστευω αν δε το δω...η μανα μου χωρις τη δουλεια της δε ζει!)

μεγια και το αβαταρ!τα παιδακια σου ειναι κουκλια!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι καλε αυτα?

Πες και σε μενα την ασχετη.....

ρίξε μια ματια εδω:

http://www.desyllasgames.gr/homepage.asp?ITMID=2

εχω διαλέξει μερικά....θα πάρω 1-2 για αρχη και αν δω οτι ασχολείται θα της πάρω κι άλλα!

εχει η αδερφη μου κάποια και ειναι πολύ ωραία!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα

και ποια σκεφταισε να παρεις?

Εμεις παντως που εχουμε παρει κυβακια θα ελεγα οτι ειναι πολυ δυσκολα....εχουν ζωγραφιες και απο ολες τις πλευρες και μπερδευεται....

Με τα απλα τα καταφερνει καλυτερα παντως......

Τρωει τωρα εντωμεταξυ φρουτοκρεμα και χει παρει ενα πιρουνι στο ενα χερι και ενα κουταλι στο αλλο και τρωει και με τα 2!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχχαχαχα


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

εμεις φρουτα και λαχανικα γιοκ εδω και κανενα 6μηνο στανταρντ! δεν θελει να βλεπει τιποτα με μορφη πολτου. καλα όχι οτι τρωει και τα φρουτα ολοκληρα. ουτε να τα φτυσει! ευελπιστω το καλοκαιρι με τα ροδακινα και τα καρπουζια να ειναι καλυτερα :) αααχχχχχχχχχ να'χαμε ενα καρπουζακι!!!!!!!!!!!!!!!!! παω να παρω και κομποστα ροδακινο σημερα. μου εχει κατσει από προχθες! καλα σας ειπα; εχθες το βραδυ εφτιαξα πιτσα (ετοιμη ζυμη) και την εφαγα μονη μου η γουρουνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις φρουτα και λαχανικα γιοκ εδω και κανενα 6μηνο στανταρντ! δεν θελει να βλεπει τιποτα με μορφη πολτου. καλα όχι οτι τρωει και τα φρουτα ολοκληρα. ουτε να τα φτυσει! ευελπιστω το καλοκαιρι με τα ροδακινα και τα καρπουζια να ειναι καλυτερα :) αααχχχχχχχχχ να'χαμε ενα καρπουζακι!!!!!!!!!!!!!!!!! παω να παρω και κομποστα ροδακινο σημερα. μου εχει κατσει από προχθες! καλα σας ειπα; εχθες το βραδυ εφτιαξα πιτσα (ετοιμη ζυμη) και την εφαγα μονη μου η γουρουνα!

Πωπωωωωωω μιλας στο σπιτι του κρεμασμενου για σχοινι τωρα μαρακι!!!

Εχω επιθυμήσει μια πιτσα και μια καρμποναρα!!!!!Μιλαμε μολις κοψω τον θηλασμο θα τα τσακισω στανταρ!!!!!!

ΚΑι εμεις τρωγαμε φρουτα αλλα εβλεπα οτι σιγα σιγα τα εκοβε και καταληξαμε να τρωμε μονο μπανανα ενα φεγγαρι....Ετσι το γυρισα ξανα στην φρουτοκρεμα!!!!Την οποια οπως βλεπεις βρισκει διαφορους τροπους για ν α την τρωει.....

Και εμεις τον τελευταιο καιρο δεν ειμαστε φαν των λαχανικων......Αυτο ομως που αποδεδειγμενα πια εν μας αρεσει ξερετε πιο ειναι???

Τα ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απιστευτο?Ουτε να τα φτυσει....

Πατατες και παλι πατατες ΜΑρακι....Ευτυχως βαζουμε και κανενα καροτο για να λεμε οτι παιρνει και καμια βιταμινη.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρεεεεεεεεεεεεε... Μόνο χθες δεν μπήκα να διαβάσω και έγιναν όλα αυτά;;;;;;;

Σοφάκι μας συγχαρητηριααααααα!!!

Όλα να πανε καλά μέχρι το τέλος!!

Να έχεις μια όμορφη και τέλειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Μπαίνω κ εγώ στην τελευταία σελίδα, βλέπω λίγα μηνυματα πάω μια πίσω βλέπω να εύχονται.. Πάω στην 639 και άρχισα να καταλαβαίνω τι γίνεται ΧαχαχαχΑ ! Μπράβο Σοφάκι με την πρώτη το πιάσαμε ρε το σπορι;;;

Κορίτσια σήμερα ήταν τραγικά.. Πολυ κλαμΑ η χρυσοβαλαντω.. Επι 40 λεπτα έκλαιγε κ σφιγγοταν να μην βγουν τα κακά της !! Έκλαιγα μαζί της, υπέφερε το κοριτσάκι μου.. Δεν μας αφήνει πλέον ούτε με μαντίλακι να την καθαρίσουμε,, αναγκάζονται να την κάνω ντουζακι... Ίσως έχει τραυματιστεί κ πονάει.. Δεν βγαίνουν σκληρά... Δεν μπορώ να το βλέπω έτσι.. Αν έρθει κ η παιδιάτροσ να την δει θα Λιωσει στο κλαμΑ μέχρι να την εξετάσει!φρουτα δεν τρώει.. Μόνο χυμούς .. Λαχανικά μόνο αυτές τις μπάρες τις κατεψυγμένες.. Νερό πίνει πολυ.. Τι να πω.. Τώρα κοιμάται, πρώτη φορά τόσο νωρίς, κουράστηκε απο το κλαμΑ!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η δικια μου πάλι πολυ μακαρόνια και με πεστο παρακαλώ, για τραχανα τρελενεται, πατάτες φούρνου οπότε της έρθει, πατάτες τηγάνι τέως δεν της δίνω πολυ σπάνια,αλλά τις τρώει!! Ρύζι και αυτο το τρώει, μπανάνα μόνο απο φρουτα.. Δηλαδή ότι κάνει κακό στο πρόβλημα της!!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα

και ποια σκεφταισε να παρεις?

Εμεις παντως που εχουμε παρει κυβακια θα ελεγα οτι ειναι πολυ δυσκολα....εχουν ζωγραφιες και απο ολες τις πλευρες και μπερδευεται....

Με τα απλα τα καταφερνει καλυτερα παντως......

Τρωει τωρα εντωμεταξυ φρουτοκρεμα και χει παρει ενα πιρουνι στο ενα χερι και ενα κουταλι στο αλλο και τρωει και με τα 2!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχχαχαχα

θα τα βρω καποια στιγμη και θα στα βάλω Ζωίτσα αυτά που λέω να πάρω γιατι δεν τα 'έχω κρατησει....

βασικά εγω ευκολάκια θα της πάρω γιατι κληρονόμησε το "ταλέντο" μου στα παζλ μάλλον η Βαλ και δεν το'χει ακόμα για να φτιάξει με πολλα κομματια....

τα κυβάκια είναι δυσκολα ρε συ....

τη φρουτόκρεμα πως την τρωει με το πιρούνι???

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

εμεις φρουτα και λαχανικα γιοκ εδω και κανενα 6μηνο στανταρντ! δεν θελει να βλεπει τιποτα με μορφη πολτου. καλα όχι οτι τρωει και τα φρουτα ολοκληρα. ουτε να τα φτυσει! ευελπιστω το καλοκαιρι με τα ροδακινα και τα καρπουζια να ειναι καλυτερα :) αααχχχχχχχχχ να'χαμε ενα καρπουζακι!!!!!!!!!!!!!!!!! παω να παρω και κομποστα ροδακινο σημερα. μου εχει κατσει από προχθες! καλα σας ειπα; εχθες το βραδυ εφτιαξα πιτσα (ετοιμη ζυμη) και την εφαγα μονη μου η γουρουνα!

συμπι όταν λες λαχανικα γιοκ, εννοείς τίποτα?

αρακά, φασολάκια???

και μένα έχει θέμα με τα φρούτα....

αν της φτιάξω φρουτόκρεμα πρέπει να μιλάω και να λέω ιστορίες για αγρίους και πάλι παίζει αν θα τη φάει!!!!

αν και τελευταια γενικά έχει θέμα με το φαί....δεν τρωει....

πωπω πίτσα εεε???

καλά έκανες και την έφαγες!

εμένα μου τρεχουν τα σάλια για το εξης:

πιτούλες απο αυτες που βάζουν στο πιτόγυρο, με ψιλοκομμένη ντοματούλα,κρεμμυδάκι, πιπερίτσα, λαδάκι και φέτα απο πάνω και ψημένη στο φούρνο!!!!

κόλαση!!!!

φτιάξτο και θα με θυμηθεις!!!

και αν έχεις κόψει τα λαχανικά απο το μεσημέρι και τα έχεις στο λαδάκι να πάρει τη γευση τους μέχρι το βραδυ......γιαμι γιαμι!!!!!!!!

κομπόστα ροδάκινο....τι είπες τωρα!!!!

θα στειλω τον αντρα μου να πάρει!!! τρελαίνομαι!!!!:D:D:D

Έλα ρεεεεεεεεεεεεε... Μόνο χθες δεν μπήκα να διαβάσω και έγιναν όλα αυτά;;;;;;;

Σοφάκι μας συγχαρητηριααααααα!!!

Όλα να πανε καλά μέχρι το τέλος!!

Να έχεις μια όμορφη και τέλειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Μπαίνω κ εγώ στην τελευταία σελίδα, βλέπω λίγα μηνυματα πάω μια πίσω βλέπω να εύχονται.. Πάω στην 639 και άρχισα να καταλαβαίνω τι γίνεται ΧαχαχαχΑ ! Μπράβο Σοφάκι με την πρώτη το πιάσαμε ρε το σπορι;;;

Κορίτσια σήμερα ήταν τραγικά.. Πολυ κλαμΑ η χρυσοβαλαντω.. Επι 40 λεπτα έκλαιγε κ σφιγγοταν να μην βγουν τα κακά της !! Έκλαιγα μαζί της, υπέφερε το κοριτσάκι μου.. Δεν μας αφήνει πλέον ούτε με μαντίλακι να την καθαρίσουμε,, αναγκάζονται να την κάνω ντουζακι... Ίσως έχει τραυματιστεί κ πονάει.. Δεν βγαίνουν σκληρά... Δεν μπορώ να το βλέπω έτσι.. Αν έρθει κ η παιδιάτροσ να την δει θα Λιωσει στο κλαμΑ μέχρι να την εξετάσει!φρουτα δεν τρώει.. Μόνο χυμούς .. Λαχανικά μόνο αυτές τις μπάρες τις κατεψυγμένες.. Νερό πίνει πολυ.. Τι να πω.. Τώρα κοιμάται, πρώτη φορά τόσο νωρίς, κουράστηκε απο το κλαμΑ!!

ευχαριστω πολύ Λιάκι μου!!!!

ναι ηρθε γρηγορα το σπορί!!!!

αφού εκανα το τεστ εγκυμοσύνης πεπεισμένη οτι δεν ειμαι!!!!

πάντως θέλει πολύ μπλα μπλα η μικρη σου για να το ξεπέρασει....

μεχρι και να την πάρεις μαζί σου στο μπάνιο όταν πας για να της δείξεις πόσο ανακουφίζεσαι....δεν κάνω πλάκα....

δωστης και λίγο μέλι αν το τρωει....βοηθάει κι αυτό...

αλλά μιλα της πολύ....

πες της οτι τα κακάκια πρέπει να βγαίνουν απο την κοιλίτσα μας για να μην πονάμε,κλπ.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω .....θυμιτικα απο τωρα ??????στον 6-7 τι θα λετε?????καλα και εγω που δεν ειμαι εγκυος λιγωσα ετσι που τα περιγραφεται:D

αχ βρε Λια ....ταλαιπωρειται πολυ η μικρη σου:-(ουτε εμενα τρωει λαχανικα και φρουτα εδω και 2 μηνες:-(αντικατεστησα την φρουτοκρεμα με χυμο απο πορτοκαλι και μανταρινι.τρωει και μια φρυγανια σικαλεως με μελι και ετσι γινεται..η δουλεια.διαφορετικα μπορει να περασουν 3-4 μερες μεχρι να τα κανει....

αυτο το πραγμα τι θα μαγειρεψουμε καθε μερα ειναι απιστευτο!!!:mad:

Ζωη τα παιδια σου ειναι κουκλια:Dη Λυδια φοεβερη!!!τι ωραια φωτογραφια !!!!φτου σας:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...