Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

παχυ ενδομητριο αποτυχια εξωσωματικης


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!στις 31/3εκανα την πρωτη μου αποτυχημενη εξωσωματικη!σημερα ο γιατρος μου ειπε οτι ισως φταιει το αυξημενο παχος του ενδομητριου?εχω απογοητευτει και φοβηθει πολυ!εχει τυχει κατι τετιοιο σε καποια?οσο και να το ψαχνω δεν μπορω να βρω κατι!οποια βοηθεια ευπροσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα!στις 31/3εκανα την πρωτη μου αποτυχημενη εξωσωματικη!σημερα ο γιατρος μου ειπε οτι ισως φταιει το αυξημενο παχος του ενδομητριου?εχω απογοητευτει και φοβηθει πολυ!εχει τυχει κατι τετιοιο σε καποια?οσο και να το ψαχνω δεν μπορω να βρω κατι!οποια βοηθεια ευπροσδεκτη!

Καλησπερα κ απο μενα. Εγω εκανα αποτυχημενη προσπαθεια τον Οκτωβρη κ μετα με φυσικο κυκλο πετυχα θετικο αποτελεσμα. Ειχα κ εγω παχυ ενδομητριο αλλα μετα απο τις τοσες ορμονες για τη διεγερση των ωαριων ειναι φυσικο. Εμενα ο εξωσωματ. μου ειχε πει οτι με φυσικο κυκλο θα εχω καλυτερο ενδομητριο. Κ ειχε δικιο. Να κανεις εμβρυομεταφορα των κατεψυγμενων σου σε φυσικο κυκλο χωρις φαρμακα κ θα δεις που θα πετυχεις. Καλη επιτυχια ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...