Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

roxana μου εγω δινω αναμεικτα τωρα λογω δουλειας.

ωστοσο και το δικο μου το βγαζω με θηλαστρο κ βλεπω την ποσοτητα.

γενικα τρωει μεταξυ 120-150 μλ κ καμια φορα 180, αλλα εδω κ λιγες μερες πεσαμε στα 100-110 το γευμα,δεν ξερω γιατι.

να δειτε που αυριο που θα παω στην παιδιατρο, θα μου πει οτι δεν πηραμε το απαραιτητ βαρος..αλλα με το ζορι τι να κανω??


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου και παιδακια δε ξερω αν θα καταφερω να μπω τιε επομενες μερες αλλα σας ευχομαι εκ των προτερων ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!

να περασετε ομορφα...και να επιστρεψετε με καινουργια νεα!

ροξανακι μου ευχομαι να περασετε τελεια..και καλη αρχη με τις κρεμουλες!

jojo μου εκει που εισαι να περνας κ συ ομορφα να ξεκουραστεις..

ολες οι υπολοιπες οτι κ αν κανετε οπου κ αν πατε να διασκεδασετε κ θα τα πουμε μολις επιστρεψω κ γω..

φιλια σε ολες!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου,

και απο εμενα ευχες για ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ,

να περασουμε ολες καλα!!

εμεις θα ειμαστε εδω στην Αθηνα, θα μεινουμε να τη φυλαμε,

οπου και να πατε, καλη διασκεδαση!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλη Ανασταση να εχουμε!!!!

Σημερα ηρθαν οι δικοι μου και ειμαι πολυ χαρουμενη!!!

Αυριο παω κομμωτηριο, λεω απο ξανθια να γινω κοκκινομαλα, οχι εντονα χαλκινα..... Τα ειχα παλια και νομιζω μου πανε....περιμενω να δω αντιδραση του συζηξ χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες και μπεμπακια! Καλή Ανάσταση να έχουμε να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας ! Καλα τι χάλια καιρός είναι αυτός; Έχουμε κλειστεί μέσα για τα καλα! Γκρρρρρρ


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!

τι καμετε? εμεις εχουμε ερθει στο χωριο και κανει τελειο καιρο για βολτες και η Ασπα εχει γινει μπαλακι στους δρομους και στις αγκαλιες!!

Σήμερα περιμενουμε να ερθει και ο χαζμπ ..ο οποιος τελειωσε με την μετακομισή μας! θα γυρισουμε στο καινουριο σπιτι τωρα πια... στεναχωριεμαι καπως...το ειχα αγαπησει το παλιο μας το σπιτι...εκει εζησα την εγκυμοσυνη μου..την Ασπα νεογεννητο....μαλλον πρεπει να κανω ενα μεγαλο παρτι στο παλιο σπιτι ! ετσι για να γιορτασω τον αποχωρισμο!

Διαβασα στα γρηγορα τα νεα σας! καλα σας βρισκω ε??

μονο εσυ πινακι μου με τα τρεξιματα σου...αλλα θα τελειωσουν συντομα! να ποσος καιρός έμεινε?? 2 μήνες??? τίποτα!!!!!

Λοιπόν... για να ξεκουβαλισω μπεμπαρα να ερθουμε στην μαμα μου..ειδε και επαθα! μια βαλιτσα τεραστια για τα ρουχα της...και ενα σακο μικουλη για τα δικα μου!!! τεσπα...ειναι και χοντρα τα ρουχα τωρα ακομα..ειναι και που στεγνωνουν δυσκολα... σε λιγους μηνες θα ειναι πολυ λιγοτερος ο ογκος που θα κουβαλαμε στις εξορμησεις μας!

Αχ ροξανα μου..κι εσυ θεματα με την εγκυμοσυνη ε?? εγω ειχα τετοια ψυχολογια τα χριστουγεννα..που ειχα τις αιμοραγίες...

may μου! κι εγω ειχα ξεκινησει δουλεια οταν η Ασπα ηταν 3 μηνων... και μου ειχε κακοφανει παρα πολυ! εκλαιγα το πρωι πριν φυγω για την δουλεια..μετα ξαναεκλεγα οταν εβγαζα γαλα στην τουαλετα...και μετα ξανακλαιγα αλλη μια το βραδυ που την εβαζα για υπνο ! χαχαχαχα γενικα εκλαιγααααα!!!! τωρα δεν κλαιω βεβαια! αλλα το μυαλο μου ειναι χωρισμενο στα δυο μεχρι να γυρισω σπιτι! οσο για την πεθερα σου που τα ξερει ολα.... αστην αν κανει οπως ξερει..και με καλο τροπο βαλε τον αντρα σου να της πει για οτι δεν σου αρεσει! και κανε υπομονη γιατι εγω δινω 600? το μηνα στην γυναικα που μου κραταει την Ασπα, τωρα το πασχα (με 1 δωρο να μπαινει στο σπιτι καθως ο ανασταση ειναι δημ υπαλ και οπως καταλαβαινετε δεν παιρνει δωρο!) η γυναικα πηρε ομως κανονικα το δωρο της...θα παρει και τις υπερωριες της και ολα! και το κορυφαιο ειναι οτι εχω και την πεθερα μου ολη την ημερα μεσα στο σπιτι! καθως μενει διπλα...και δεν μου την κραταει...βεβαια ειναι ξερολας...οπως ξερολας ειναι και η γυναικα που την κραταει! χαχαχα και εγω το πρωι ακου τα παραπονα της γυναικας για την πεθερα μου και το απογευμα τα παραπονα της πεθερας μου για την γυναικα... και το βραδυ που ερχεται ο χαζμπ γινομαστε τσιρκο γιατι ειμαι σκασμενη ! χαχαχα ωραια ζωη! οποτε ασε την πεθερα σου ... να κανει οπως ξερει...αρκει να μην κανει ακροτητες τυπου φασκιωμα!

οπω ς καταλαβαινετε....ειμαι ετοιμη να την διαολοστειλω την πεθερα μου...καθε φοτα που την βλεπω να καθεται με τα χερια σταυρωμενα και να ειναι ετοιμη να επεμβει στο οτιδηποτε θεωρει στραβο....ειμαι οριακα...γι'αυτο θα παω να δω εναν ψυχιατρο ..θα στειλω και τον χαζμπ γιατι θαμε σκασουν ολοι μαζι εκει μεσα....και δεν μπορει να ειμαι εγω ο τοσο στραβος ανθρωπος!

αυτα...τα λιγα ....

ευχες δεν δινω τωρα...θα ξαναμπω μονο για ευχες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τζο μου σε χάσαμε! Μετακομισατε ε;άντε κατι είναι κι αυτό το καταλαβαίνω ότι στεναχωριεσαι γιατί έχεις πολλές κακές αναμνήσεις απο αυτό το ΣΠΙΤΙ αλλα σκέψου πόσες ακόμα θα σου χαρίσει η οικογένεια σου και κυρίως η ΑΣΠΑ στο καινούριο!

Όσο για το μην σου που λες για την πεθερά απλά ασχολίαστο χρονιαρα μέρα γιατί θα βρισω και δεν κάνει! Τουλάχιστον τώρα πήγατε πιο μακριά της;;;;;αχαχαχαχς


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ! Χρόνια πολλα ! Γυρίσαμε χθες το μεσημέρι , πολυ ωραία τα περάσαμε ! Ο μικρός είναι πολυ καλα προγραμματισμένος με το βραδυνο ύπνο, οπότε μόλις κοιμόταν έβγαινα έξω άνετα.

Κουβαλησαμε το μισό νοικοκυριό μας για το ταξίδι, αλλα τώρα ξέρω για την επόμενη φορα . Τουλάχιστον να σταματήσουμε την αποστειρωση , κάπως πιο εύκολα θα είναι . Πάντως σχεδόν σε όλη τη διαδρομή κοιμόταν.

Κορίτσια απο ξερολες πεθερές άλλο τίποτα ! Εγω έχω κ την αδερφή της , μεγαλύτερο ξερολα ! Αλλα έχω να προσθέσω ότι και οι μαμάδες είναι πολλές φορές έτσι , απλώς δεν κοντραρουν στα ίσα . Εγω ευτυχώς είμαι μακριά !!!!

Jo-Jo ελπίζω να μετακομισες κάπως μακριά της, μακριά κι αγαπημένοι που Λένε. Καλοριζικο το καινούριο σπίτι !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...