Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!ευχομαι να ειστε καλα....κ να περνατε ακομα καλυτερα!

τι να σας πω εχω τρελαθει πια....μου εχουν μεινει 3 εξετασεις να κανω απο ολο το χαμο και μου ζητανε μονο για αυτες 400 ευρω!!!!!!χριστε μου τι αλλο με περιμενει????θα μου πειτε πρεπει αν τις κανω το ξερω αλλα ελεος πια...

φανταστειτε οτι πηρα χθες σε ενα μικροβιολογικο να τους πω να παω να τις δουνε κ να μου πουνε τιμη κ τους ενημερωσα οτι ειναι περιπλοκες κ μολις πηγα μου λεει η κοπελα ...για να δουμε καλε ποσο δυσκολες ειναι???καλα εεεε επαθε τη πλακα της μια ωρα τις εψαχνε κ τις κοιταγε!με πηρε τωρα τηλ.κ μου ανακοινωσε το 400αρι!κ απ οτι μου ειπε το εψαξε γενικα γιατι κο αντρας της ειναι βιοπαθολογος-μικροβιολογος και δε βρισκανε φθηνοτερα!:shock::shock::shock:

τι θα κανω??????????

ακουστε τωρα......με περνει μια αλλη απο αλλο μικροβιολογικο...τωρα μολις και μου λεει για μια απ τις 3 οτι κανει 40 ευρω και συνολικα ολες 310!χριστε μου τι γινεται???μεγαλη διαφορα!!!με βλεπω εννοειται στα φθηνοτερα!

πωπω σας ζαλισα!!!!!!!τι να κανω βρε κοριτσια δεν εχω και πιο ενδιαφεροντα πραγματα κ πιο ευχαριστα!ειπα να μοιραστω κ γω κατι μαζι σας μιας κ εχω μπουχτησει!

φιλια σε ολες!

Καλησπερα πινακι, πω πω τι μπαχαλο ειναι αυτο....και τι εκμεταλλευση....καλα κανεις και ψαχνεις τις τιμες, 90ευρω ειναι μεγαλη διαφορα!!!!!

Και μη λες χαζα, ειμαστε εδω για να λεμε και τα ευχαριστα και τα δυσαρεστα!!!!! Αλλωστε μαζι ξεκινησαμε αυτο το ταξιδι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κουκλιτσες καλησπέρα! Πινακι μου εννοείτε πως καλα κανεις και το ψάχνεις γιατί όπως βλέπεις βρίσκεις ήδη μεγάλες διάφορες! Και όπως σου είπε και η σαντυ είμαστε εδω για ολα οπότε μην ακούω χαζα εντάξει;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε????

εγω ακομα το ψαχνω....δεν εχει αλλαξει κατι!μαζευω προσφορες να δουμε που θα καταληξω..για πειτε τι θα κανετε το πασχα???εγω φευγω κατα πασα πιθανοτητα Μ.Τριτη για το χωριουδακι μου...οικογενειακα οπως καταλαβαινετε!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Σημερα το πρωι καναμε τα πρωτα μας εμβολιακια και ναι ειμαστε δυνατα αγορια και δε κλαψαμε, τωρα ειμαι σε επιφυλακη....ελπιζω να μη κανουμε πυρετουλι......

Πινακι απο πιο χωριο εισαι; Εμενα θα ερθουν οι δικοι μου οποτε πασχα στο σπιτι....θα ψησουμε και τετοια....μακαρι να εχει καλο καιρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα να σας πω μια καληνύχτα!

Πινακι μου καλά κανεις και παίρνεις προσφορές!

Σαντυ μου κάνατε εμβολιακια ε; Ελπίζω να μην κάνει πυρερουλη! Ποια κάνατε;

Καλε η μαυ που είναι;να μας πει πως τα βγάζει πέρα τώρα και με δουλειά και με το μπεμπε!

Κορίτσια ενημερωτικά είδα στην τηλεόραση διαφήμιση για τα μπαμπερς στο βεροπουλο τη μεγάλη συσκευασία 12,9 οποία τα παίρνει να παει να προμηθευτεί είναι ευκαιρία!

Εγώ φέτος το Πάσχα θα κάνω με τους γονείς μου και θα ψησουμε!!!!!! Το περιμένω πως και πως για δυο λόγους! Πρώτον γιατί περισυ το Πάσχα είχα πάθει αποκόλληση και είχε κάνει εξέταση ερυθρας και είχα βγει θετική και ετρεχα στο Παστέρ για συμπληρωματικές και είχα τρομερό άγχος γιατί μπορεί και να αναγκαζομουν να κάνω εκτρωση και καταλαβαίνετε.... Και δεύτερον θα ξεκινήσουμε κρέμα απογευματινη!!!!!!!! Θα είναι το πρώτο μας φαγακι!!!!!!!ουφ αυτά!!!!!!σας ζαλισα πάω να κοιμηθώ τα λέμε αύριο


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια ! Περιμένω να ξυπνήσει ο μικρός , να τον ταισω και να φύγουμε . Πάμε για Πάσχα στους δικούς μου και ανυπομονω ! Έχω να φύγω εκδρομή σχεδόν 6 μήνες τώρα , λόγω της εγκυμοσύνης κ μετα του μωρού κ έχω σκάσει ! Έκανα το απίστευτο πακεταρισμα, πόσα πράγματα χρειάζεται εβα μωρο ! Εύχομαι να περάσετε όλες τέλεια , να ανανεωθειτε και να γεμισετε δυνάμεις για το καλοκαιρακι που πλησιάζει !

Θα προσπαθήσω να μπαίνω να τα λέμε , πολλα φιλιά !

May καλή ξεκούραση !

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου γεια σας!

ειμαι μια ταλαιπωρη εργαζομενη μητερα εδω και 2 εβδομαδες..

η πρωτη εβδομαδα ητανε χαλια...καθε πρωι πριν φυγω για δουλεια,

το δακρυ κορομηλο..ε μετα συνηθισα, αλλα στη δουλεια το μισο μυαλο μου ειναι εκει κ το μισο στο σπιτι..

ευτυχως η πεθερα μου δειχνει να τα καταφερνει, αλλα δε σας κρυβω οτι ωρες ωρες μου τη βιδωνει γιατι το παιζει ξερολας και οτι ξαφνικα καταλαβαινει κ γνωριζει τις αναγκες του μωρου καλυτερα απο εμενα..

αντε μην πω τιποτα..

κατα ταλλα Πασχα,θα ειμαστε εδω εμεις.

Χριστινακι εσεις που πηγατε, δε διαβασα..?

ροξανη μου με το καλο η απογευματινη κρεμουλα, μια χαρα μεγαλωνει η κουκλιτσα σου..

Σαντυ μου ενταξει τα εμβολιακια ε? ελπιζω να γλιτωσετε τον πυρετουλη.

και εμεις την Μ.τριτη θα κανουμε το πρεβεναρ κ θα δουμε.

τι αλλα βρε κοριτσια?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙΑ!ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ...ΕΣΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΚΑΛΑ ΕΕΕΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΚΑΙΡΟΟΟ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ Κ ΦΟΥΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑ Κ ΜΠΑΣΚΕΤ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΑΡΕΑ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΦΑΜΕ..ΟΧΙ ΠΩΣ ΣΚΟΤΩΘΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ..ΧΑΧΑ!ΕΝΑ ΧΟΙΡΙΝΟ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΨΩΜΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΕΡΕΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΧΑΧΑ ΚΑΤΙ Κ ΑΥΤΗ!ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ..!ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΦΡΑΤΕΨΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΑΣΤΑ ΑΚΟΜΑ?


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!!!

Ο μπεμπης μια χαρα απο το εμβολιο, ουτε γκρινια, ουτε πυρετο ουφ παει η πρωτη κρυαδα!!!!!

Πινακι ο δικος μου, μου φαινεται ασηκωτος και που ειμαστε ακομα.....1.5μηνων ηταν 5100 & 57.5ποντους απ΄ οτι ειδα στο βιβλιαρακι του, οποτε τωρα θα χει ανεβει....

Ροξανα τ

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζω το μηνυμα...

Ροξανα τραβηξες μεγαλη αγωνια περσι....αλλα φετος αρχιζετε την πρωτη σας κρεμουλα!!!!! Καλα πατσαλιματα χιχιχι

ΜΑΥ κουραγιο ταλαιπωρη μανουλα!!!!!Πρεπει να ειναι πολυ ζορι και κυριως ψυχολογικο.....

Χριστινα καλα να περασετε!!!!

Πινακι θελω και γω μαμ, αλλα λεω να προσεχω λιγο γιατι πως θ΄ απλωσω τη κορμαρα μου στη παραλια χιχιχι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλες!

Μαυ μου μας ελειψες! Αχ δύσκολα είναι να επιστρεφεις στη δουλειά ε; ΕΣΥ πηγές και νωρίς μωρε! Όσο για την ξερολιαση της πεθερας Ασε μην μιλήσω καμένη είμαι κι εγώ! Προσπάθησε να μην δίνεις σημασία!

Σαντυ σούπερ ο μικρός καλε απο κιλά!!!! Εμείς στους πέντε μήνες είμασταν 6600 και 66 πόντους, θα μας φάτε λαχανο

Πινακι μου καλά να περάσετε απόψε ! Άντε πλησιάζουν και οι μέρες για να φύγετε!

Τζο που χαθηκες;

Οι υπολοιπεσνπου γυρναγανε σήμερα;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Μαυ μου μας ελειψες! Αχ δύσκολα είναι να επιστρεφεις στη δουλειά ε; ΕΣΥ πηγές και νωρίς μωρε! Όσο για την ξερολιαση της πεθερας Ασε μην μιλήσω καμένη είμαι κι εγώ! Προσπάθησε να μην δίνεις σημασία!

Σαντυ σούπερ ο μικρός καλε απο κιλά!!!! Εμείς στους πέντε μήνες είμασταν 6600 και 66 πόντους, θα μας φάτε λαχανο

Πινακι μου καλά να περάσετε απόψε ! Άντε πλησιάζουν και οι μέρες για να φύγετε!

Τζο που χαθηκες;

Οι υπολοιπεσνπου γυρναγανε σήμερα;

Καλημερα!

Φαγαμε το πρωινο μας γαλατακι και η μανουλα απολαμβανει το καφεδακι της, αφου ξανακοιμησε μπαμπα και γιο χαχαχα!

Ροξανα ειμαστε και αγορακια μωρε...να παρουμε λιγο μποι ν΄ αρεσουμε και στα κοριτσακια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κοριτσια!!

Ηπιαμε κιεμεις το γαλα μας κ καφεδακι για μενα τωρα, αν και εχω τη μπεμπα αγκαλια γιατι γκρινιαζε..φοβαμαι να την βαλω στο καλαθι μη μου ξυπνησει..

εμεις κοριτσια ζυγιστηκαμε σημερα κ πηραμε βια 110γρ απο την προηγουμενη βδομαδα..βρε γμτ, υπαρχουν μερες που τα συνολικα μλ γαλατος που πινει,ειναι γενικα λιγα.

εχει φτιαξει απο μονη της η μικρη ενα προγραμμα κ τρωει ανα 4-4.30 ωρες ποσοτητες απο 100-150μλ, σπανια 180..αλλα βλεπω οτι δεν πηρε ιδιαιτερο βαρος. τωρα θα παμε την τριτη στην παιδιατρο κ θα μας πει και εκεινη..

εσεις κοριτσια πως θα περαστε τη σημερινη συννεφιασμενη Κυριακη?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κοριτσια!!

Ηπιαμε κιεμεις το γαλα μας κ καφεδακι για μενα τωρα, αν και εχω τη μπεμπα αγκαλια γιατι γκρινιαζε..φοβαμαι να την βαλω στο καλαθι μη μου ξυπνησει..

εμεις κοριτσια ζυγιστηκαμε σημερα κ πηραμε βια 110γρ απο την προηγουμενη βδομαδα..βρε γμτ, υπαρχουν μερες που τα συνολικα μλ γαλατος που πινει,ειναι γενικα λιγα.

εχει φτιαξει απο μονη της η μικρη ενα προγραμμα κ τρωει ανα 4-4.30 ωρες ποσοτητες απο 100-150μλ, σπανια 180..αλλα βλεπω οτι δεν πηρε ιδιαιτερο βαρος. τωρα θα παμε την τριτη στην παιδιατρο κ θα μας πει και εκεινη..

εσεις κοριτσια πως θα περαστε τη σημερινη συννεφιασμενη Κυριακη?

Καλημερα!!! Λιτοδιαιτη η μπουμπου, θελει να εχει κορμαρα για το καλοκαιρι βρε! Παντως νομιζω οτι καλα ειναι τα γευματα της....

Εμενα παλι ο μπεμπης ειναι φαγανος....τρωει ανα 3:30ωρες 170γρμ, εκτος απο το βραδυ που κοιμαται 5ωρες σερι, καμια φορα ζηταει τη μερα και στις 3ωρες να φαει:shock::shock::shock:

Αλλα εμεις ειμαστε και αντρες, τα κοριτσακια γενικοτερα τρωνε πιο λιγο.....

Σημερα θα τη βγαλουμε σπιτι γιατι θα ερθει η πεθερα μου:mad::mad::mad:.........

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα...δε ξερω για εκει αλλα εδω ν.προαστια αθηνων βρεχει συνεχως!!!εχω τρελαθει στον υπνο...πριν λιγο ξυπνησα και σημερα μιας και κυριακη βαιων εχουμε να φαμε ψαρια στη πεθερα μας χαχα ωραιοτατες κροκετες μπακαλιαρου!τα παιδακια μας θα μεινουν μεσα σημερα ?μα ρε γαμωτο κυριακατικα να βρεχει????:(:(μεχρι Μ τριτη θα κρατησει ακουσα...μετα φευγω κ γω...


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...