Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αυτό θα πούμε κάθε 10 μέρες μέχρι την 12 εβδομάδα που θα κάνουμε το nipt test . Να σε ρωτήσω κάτι με βάση τον υπέρηχο είναι σήμερα 5 εβδομάδων και 6 ημερών. Με βάση όμως το πρόγραμμα που υπολογίζει την κύηση με την βλαστοκυστες λέει 6 και 3 λες να υπάρχει θέμα;; Ναι το παιδάκι μασ προσπάθησε από την πρώτη στιγμή άρχισε με χοριακη 27 η ψυχούλα μας

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      πρίν από 43 λεπτά , Nima21 είπε:

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!

ΡΟΞΑΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΚΑΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΡΙΟΕ?ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΔΦΟΡΕΣ ΣΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΤΟΥ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΛΥΣΗ ΚΕΝΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΣΟΔΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΣΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΑ ΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ...ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...!ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ Ε?

ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ!ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΕΚΤΕΙΝΕΙ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΧΑΜΟΣ!

JOJO ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΞΕΙ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ...!!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ουφ τωρα τελειωσα και τις τελευταιες μου απο τις δουλειες!!!παντως κοριτσια για μενα ενα ειναι σιγουρο οτι η βολτα με αναζωογονισε καπως γιατι εχω τρομερη ενεργεια με το που γυρισαμε σπιτι και ας μην μπορουσα να παρω τα ποδια μου...θα το καθιερωσω απλα θα πηγαινω απο αλλο δρομο...ανοιγει και ο καιρος και ολα θα ειναι σουπερ...ωχ ροξανα σε καταλαβαινω με το πλυντηριο και εγω το αλλαξα προσφατα γιατι αρχισε να τρεχει νερα και ηταν πιο συμφερον για μας να παρουμε καινουργιο με την ευκαιρια πηρα και πιο πολλα κιλα αφου θα ερχοταν και η μπεμπα στην οικογενεια..ιχιχιχχιχι σαντυ τι κανεις κουκλα???αντε ξεκινηστε και εσεις τις βολτες δεν λεει αλλο σπιτι!!!πες να ερχονται απογευμα για επισκεψη για να μην αγχωνεσαι..εγω παλι χθες ειχα κοσμο!!!!


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ουφ τωρα τελειωσα και τις τελευταιες μου απο τις δουλειες!!!παντως κοριτσια για μενα ενα ειναι σιγουρο οτι η βολτα με αναζωογονισε καπως γιατι εχω τρομερη ενεργεια με το που γυρισαμε σπιτι και ας μην μπορουσα να παρω τα ποδια μου...θα το καθιερωσω απλα θα πηγαινω απο αλλο δρομο...ανοιγει και ο καιρος και ολα θα ειναι σουπερ...ωχ ροξανα σε καταλαβαινω με το πλυντηριο και εγω το αλλαξα προσφατα γιατι αρχισε να τρεχει νερα και ηταν πιο συμφερον για μας να παρουμε καινουργιο με την ευκαιρια πηρα και πιο πολλα κιλα αφου θα ερχοταν και η μπεμπα στην οικογενεια..ιχιχιχχιχι σαντυ τι κανεις κουκλα???αντε ξεκινηστε και εσεις τις βολτες δεν λεει αλλο σπιτι!!!πες να ερχονται απογευμα για επισκεψη για να μην αγχωνεσαι..εγω παλι χθες ειχα κοσμο!!!!

Καλα ειμαι, αντεχω ακομα και ο μπεμπης κλασικα μας τρελενει... Θελει σιγα σιγα να καθιερωσω πρωινη βολτιτσα, απλα το πρωι τρεχω να προλαβω δουλειες στο σπιτι γιατι καθε απογευμα εχουμε κοσμο, ε μεχρι να δουν ολοι το μικρο και μετα να ησυχασουμε.... Ε μολις αποφασισω να οδηγησω και τ΄ αμαξι που πηραμε και μετα να κατεβαινω βολτιτσα στην παραλια!

Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαινω απολυτα και εμεις με το που σαραντισαμε σχεδον ολο κοσμο εχουμε τα απογευματα και πρεπει να τρεχω σαν την τρελη ολη μερα και με την μπεμπα και με το σπιτι ... αλλα δεν αντεξα αλλο ε στην τελικη και αν δεν ειναι ολα στην τρυχα μια φορα δεν τρεχει και τπτ...θα κοιταξω λιγο και εμενα και την μπεμπα γιατι η βολτα εκανε πραγματικα καλο και στις δυο μας..εγω βεβαια παρα κουραστικα ειμαι και απο καισαρικη δεν εχουμε και ασανσερ στο σπιτι και ηταν λιγο πικρα παντως η μικρη ηταν πιο ησυχη το απογευμα...και εμενα το καλυτερο μου ειναι στην παραλια καροτσαδα περιμενω πως και πως να παμε καμια βολτα αυριο με τον αντρα μου!!!!θυμησε μου σαντυ σε ποια πολη μενεις????


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαινω απολυτα και εμεις με το που σαραντισαμε σχεδον ολο κοσμο εχουμε τα απογευματα και πρεπει να τρεχω σαν την τρελη ολη μερα και με την μπεμπα και με το σπιτι ... αλλα δεν αντεξα αλλο ε στην τελικη και αν δεν ειναι ολα στην τρυχα μια φορα δεν τρεχει και τπτ...θα κοιταξω λιγο και εμενα και την μπεμπα γιατι η βολτα εκανε πραγματικα καλο και στις δυο μας..εγω βεβαια παρα κουραστικα ειμαι και απο καισαρικη δεν εχουμε και ασανσερ στο σπιτι και ηταν λιγο πικρα παντως η μικρη ηταν πιο ησυχη το απογευμα...και εμενα το καλυτερο μου ειναι στην παραλια καροτσαδα περιμενω πως και πως να παμε καμια βολτα αυριο με τον αντρα μου!!!!θυμησε μου σαντυ σε ποια πολη μενεις????

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια!!!

Μπουκι Θεσσαλονικη μενω και περιμενω και γω πως και πως να κατεβω παραλια με τον αντρα μου τον μικρο και τη σκυλιτσα μας...εχουμε δυο μωρα στο σπιτι χαχαχα. Εσυ που μενεις; πω πω χωρις ασανσερ πικρα με το καροτσι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια!!!

Μπουκι Θεσσαλονικη μενω και περιμενω και γω πως και πως να κατεβω παραλια με τον αντρα μου τον μικρο και τη σκυλιτσα μας...εχουμε δυο μωρα στο σπιτι χαχαχα. Εσυ που μενεις; πω πω χωρις ασανσερ πικρα με το καροτσι!!!

ελα ρε κοριτσι συντοπιτισσες ειμαστε???μια χαρα μπορει να σας πετυχουμε καμια φορα κατω...και εμεις εχουμε ενα μωρο και ενα παιδι(ρατσας σαρπει ) στο σπιτι χαχαχα μετεωρα μενω εσυ???


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε κοριτσι συντοπιτισσες ειμαστε???μια χαρα μπορει να σας πετυχουμε καμια φορα κατω...και εμεις εχουμε ενα μωρο και ενα παιδι(ρατσας σαρπει ) στο σπιτι χαχαχα μετεωρα μενω εσυ???

Χαχαχα, εμεις εχουμε ενα μαλτεζακι, ο αντρας μου δε τρελαθηκε οταν τη πηρα γιατι προτιμαει μεγαλα σκυλια, αλλα δεν θα τη παλευα στο σπιτι, ασε που τα μαλτεζ δεν αλλαζουν και τριχωμα οποτε μια χαρα!

Εγω μενω στην αλλη ακρη Πυλαια, καλα αμα παρω τον αερα στο μεγαλο αμαξι που πηραμε, γιατι μεχρι τωρα οδηγουσα μικρα, θα παιρνω τα παιδια μου και θα κατεβαινω μονη μου χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! διαβασα ολα τα νεα σας, βλεπω μια χαρα ολες!

Εγω τον πηγα για εμβολιο, ειναι 60 εκατοστα και 5 κιλα, ολα καλα γενικως.

Παμε βολτα καθε μερα, το εχω καθιερωσει για τουλαχιστον 2-3 ωρες. Πινουμε και καφε και μετα γυρναμε, πολλα χιλιομετρα!

Αχ παιδιά είχα παει εκδρομουλα χτες και γύρισα σήμερα!έκανα και δυο ώρες μασάζ!!! !!!! Τέλεια!!!!!! Μιλάμε ξεπιαστηκα με είχε ξετιναξει το χριστινακι πέντε μήνες!!!!!!
Ροξανα καλα εκανες, το μασαζακι θα ηταν τελειο! και η εκδρομη φυσικα!
Εγω κορίτσια δεν σας γράφω αλλα σας διαβάζω καθημερινά γιατί τρέχω με τα της βαπτισης!μέχρις στιγμής εχω κλείσει εκκλησία κέντρο φωτογράφο εχω χει κάτι ωραίες μπομπονιερες και προσκλήσεις αλλα θέλω να το ψάξω κι άλλο και αυτές τις μέρες ψάχνουμε με την κουκλαρα μου για σταυρο και ρούχα τα οποία σεν μας έχουν ενθουσιάσει!
θα εχεις πολύ κοσμο? εγώ το σκεφτομαι, μαλλον θα προτιμουσα σε κλειστο κυκλο αλλα ολο και μαζευεται κοσμος τελικά.. Για το καλοκαιρι λεω, αλλα δεν εχω κανει καμια ετοιμασια ακομη!:cool:
καλημερα,

η χθεσινη μας μερα ηταν απιστευτη...ειχαμε γκρινια και κλαματα απο το πρωι που πηγα να σας γραψω μεεεχρι και το βραδακι που ηρθαν κατι επισκεψεις...αφου ο αντρας μου μας αφησε το πρωι που εφευγε για την δουλεια στο σαλονι αγκαλια να κοβουμε βολτες και μας βρηκε οταν επεστρεψε αργα το μεσημερι στην ιδια κατασταση...μονο που μαζι με την μπεμπα εκλαιγα και εγω....ειχα και το αγχος να συμμαζεψω το σπιτι που θα ερχοταν κοσμος και καταλαβαινετε μου ηρθε να παρω τα βουνα...σημερα ειμαστε καπως καλυτερα μπορω να πω...ελπιζω να ειναι ηρεμα τα πραγματα...ευτυχως εφτιαξε και λιγο ο καιρος και μας βλεπω καμια βολτα αργοτερα γιατι δεν την παλευωωωωωω λεμε!!!!!!

Boukie να βγαινεις, θα δεις, και η μπεμπα θα ηρεμει και φυσικα κι εσυ μαζι. Εγω οταν εχει γκρινια τον βγαζω εξω και αμεσως μεταμορφωνεται σε αγγελουδι, απο το ασανσερ!
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!

ΡΟΞΑΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??ΚΑΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΡΙΟΕ?ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΔΦΟΡΕΣ ΣΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΤΟΥ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΛΥΣΗ ΚΕΝΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΣΟΔΑ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΣΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΑ ΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ...ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ...!ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ!ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ Ε?

ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ!ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΟΥΖΙΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΕΚΤΕΙΝΕΙ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΧΑΜΟΣ!

JOJO ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΞΕΙ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ...!!!!!

Πινακι ανακαινιζετε το σπιτι?
Link to comment
Share on other sites

τις καλημερες μου!! σαντυ μαλτεζακι ε?μια χαρα σας βρισκω και εμενα ο αντρας μου διαλεξε την ρατσα γιατι δεν του αρεσουν τα μικρα χαχαχαχα πυλαια μενεις μια χαρα εμεις πριν μετακομισουμε εδω στα μετεωρα μεναμε τουμπα και ηταν μια χαρα!!!βεβαια τωρα το σπιτι ειναι 100 φορες καλυτερο απο εκεινο οποτε κομματια να γινει!!!χριστινακι μου και εγω αυτο πιστευω η βολτα βοηθαει πολυ...οσο για το ασανσερ μη μου το θυμιζεις!!! πονεμενη ιστορια!!!!


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοροτσια!

Χαλια ο καιρος σημερα και δε πηγαμε πουθενα......

Μπουκι αν το φροντιζει και το βγαζει βολτες χαλαλι του που διαλεξε αυτη τη ρατσα. Αληθεια πως τα παει με τη μπεμπα; εμας τρελενεται για τον μπεμπη, καθεται διπλα απο τη κουκια του και αμα κλαψει μας φωναζει χιχιχι!

Χριστινα μια χαρα ο μπεμπης!!!!!

Φιλακια και στα υπολοιπα κοριτσια! Χαθηκατε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλησπερα!!!!εδω αθηνα σημερα τρομερη ημερα στο αμαξι εδειξε 28 βαθμους!!!!πηγαμε για καφεδακι κ μετα για ουζακι παραλια!!ηταν σουπερ!!!

τωρα ετοιμαζομαι για γηπεδο θα συννοδευσω στον αντρουλη!!!φιλια σε ολες να περνατε ομορφα!!!!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

καλη εβδομαδα και καλη μας μερα!!!! τι κανετε κοριτσια πως ηταν το σκ ??? εμεις μετα την ατυχια με το αμαξι το σαββατο κυριακη εφοσον ειχε πολυ αερα δεν πηγαμε πουθενα ...το απογευμα μονο πηγαμε για καφεδακι σε ενα φιλικο ζευγαρι κοντα στο σπιτι μας..κατι ειναι και αυτο!!!κατα τ αλλα ηταν ευτυχως ησυχη η μικρη!!! σαντυ μου εννοειται οτι τον βγαζει βολτα πλεον μονο αυτος και τον φροντιζει γιατι τωρα εγω με ασχολουμαι με την μπεμπα βασικα τον εχουμε εξω στο μπαλκονι στο σπιτακι του γιατι αφηνει τριχα με την μπεμπα δεν εχει προβλημα τα αγαπαει τα παιδια απλα δεν πολυ ασχολειται γιατι ειναι απο την ρατσα τους κιολας βαρεμενα!!!χαχαχαχα μαμ κακα και νανι ειναι και αυτος χαχαχαχα!!! Πινακι μια χαρα σας βρισκω καφεδακια ουζακια γηπεδο..σουπερ!! να μην κανω το λαθος να ρωτησω τι ομαδα εισαι γιατι νομιζω θα χαλασουμε τις καρδιες μας χαχαχαχα


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλη εβδομαδα και καλη μας μερα!!!! τι κανετε κοριτσια πως ηταν το σκ ??? εμεις μετα την ατυχια με το αμαξι το σαββατο κυριακη εφοσον ειχε πολυ αερα δεν πηγαμε πουθενα ...το απογευμα μονο πηγαμε για καφεδακι σε ενα φιλικο ζευγαρι κοντα στο σπιτι μας..κατι ειναι και αυτο!!!κατα τ αλλα ηταν ευτυχως ησυχη η μικρη!!! σαντυ μου εννοειται οτι τον βγαζει βολτα πλεον μονο αυτος και τον φροντιζει γιατι τωρα εγω με ασχολουμαι με την μπεμπα βασικα τον εχουμε εξω στο μπαλκονι στο σπιτακι του γιατι αφηνει τριχα με την μπεμπα δεν εχει προβλημα τα αγαπαει τα παιδια απλα δεν πολυ ασχολειται γιατι ειναι απο την ρατσα τους κιολας βαρεμενα!!!χαχαχαχα μαμ κακα και νανι ειναι και αυτος χαχαχαχα!!! Πινακι μια χαρα σας βρισκω καφεδακια ουζακια γηπεδο..σουπερ!! να μην κανω το λαθος να ρωτησω τι ομαδα εισαι γιατι νομιζω θα χαλασουμε τις καρδιες μας χαχαχαχα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΧΑΘΗΚΑΤΕ....ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ??ΒΟΟΚΙΕ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΝΑΩ ΩΡΑΙΑ..!!ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝ.ΘΑ ΕΙΣΑΙ..ΛΟΓΙΚΟ..ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΧΙ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΧΑΘΗΚΑΤΕ....ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ??ΒΟΟΚΙΕ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΝΑΩ ΩΡΑΙΑ..!!ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΕΣΥ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝ.ΘΑ ΕΙΣΑΙ..ΛΟΓΙΚΟ..ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΟΧΙ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ!

και εγω μην φανταστεις οτι ειμαι φανατικη οπαδος!!2 φορες στη ζωη μου να εχω παει γηπεδο!!οντως ειναι τρομερη εκτονωση!!!! κακως δεν μας εχεις επισκεφθει εχουμε και ωραιο φαγητο και ωραια γλυκα χαχαχαχα εγω ;););););););)


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και μπεμπακι!

Πινακι γηπεδο ακουω, πρεπει να εκτονωθηκες για τα καλα!!!!!

Μπουκι αμα ειναι μαθημενος εξω μια χαρα....εμεις την εχουμε μεσα γιατι ειναι μικρουλα, 3κιλα δειγμα σκυλου!!!! Ευτυχως ειναι τετοια ρατσα που δε βγαζει τριχα αλλα εγω για καλο και για κακο τη κουρεψα και ειναι σα ποντικι η καημενη χιχιχι! Της βολτας δεν ειναι πολυ πολυ και την εχω μαθει σε πανα στο μπαλκονι και τα κανει, χτυπαει να βγει και μετα να μπει, η ευτυχια της ειναι να ξαπλωσω στον καναπε και να ξαπλωσει αναμεσα απο τα ποδια μου, οταν δεν εχω τον μπεμπη φυσικα πραγμα σπανιο βεβαια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...