Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Α να σου πω την αλήθεια τζο μου δεν θυμάμαι που μένεις!αχαχαχαχαχ την άλλη φορά θα σου πω!τι ψωνισαμε; Και τι δεν ψωνισαμε να λες.όπου έβλεπε μαγαζί με παιδικά ο αντρας μου έμπαινε και έπαιρνε ενα σύνολο και ξερεις ποσά μαγαζιά με παιδικά έχει!!!τα καλύτερα ήταν μια φόρμα Nike ενα μπλουζοφορεμα μαλλινο ενα τζιν ξεβαμενο και ενα παντελόνι τύπου σκωτσεζικο !!!!ήταν τέλεια!!!ξεπεραδιασηκαμε αλλά το ευχαριστηθηκαμε! Και να δεις την μπουμπου ήταν ξυπνια και κοιταγε γύρω γύρω τον κόσμο!!!

ΕΣΥ για πες η μικρή τι κάνει; Οι κρεμες τις αρέσουν ε; Αντε όταν έρθει η ωρα να μου πεις ποιες πηρες

roxy μου η μπουμπου με τις κρεμες μαλλον ξενερωσε! τουλαχιστον η νουνου δεν της αρεσει καθολου.... τωρα εχω παρει απλο ριζαλευρο βιολογικο και το φτιαχνω με δικο μου γαλα και το ψιλοτρωει! ελπιζω να αρχισει να συνηθιζει και να μην εχουμε προβλημα!

ωραια πραγματακια!!!!! εγω δεν της αγοραζω αλλα γιατι εχω παρα πολλα! εχω μεγαλη εκπτωση στα ορκεστρα (μεχρι και 40%) και εκτος των εκπτωσεων και ετσι της ψωνιζα ανεξαρτητα!

στο μαρουσι μενω γλυκια μου! στο ολυμπιακο σταδιο διπλα... ειμαι 15 λεπτα με τα ποδια απο το mall και 10 λεπτα με τα ποδια απο το golden!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια...μη βαρατε....

δεν εχω γεννησει ακομα...χαχαχαχα. τραγικο βεβαια!!!

δεν ξερω τι περιμενει αυτο το μωρο για να δωσει σημα,

μαλλον την προκληση!

αποψε θα παμε στο γιατρο και θα κανονισουμε για αυριο-90%

αλλιως τεταρτη!

μολις γυρισω θα σας πω σιγουρα!!

καλημερα κ καλη εβδομαδα!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!

ΜΑΥ ερχεται η μερα που θα κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!!!

Και γω ακομα εδω!!!!! Βεβαια οταν περπαταω αρχιζει και κατεβαινει η κοιλια και με πιανουν πονοι και νιωθω και πιεση χαμηλα αλλα μπα.... Μολις γυρναω σπιτι ολα περνανε χαχαχαχα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

sandy μου ξερεις τι επαθα?

οταν ημουν και εγω 37η 38η εβδομαδα,

ανυπομονουσα να γεννησω και ολα αυτα τα πονακια που περιγραφεις,

ελεγα τωρα θα σπασουν τα νερα, τωρα θα γινει αυτο, τωρα το αλλο κτλ

εφτασα ομως τωρα στο τελος,

και δεν εχω γενννησει ακομα και η ιδεα του ραντεβου μπυ προκαλει τοσο αγχος

που τρελαινομαι..ελεγα θελω να γεννησω και να με βρει στον υπνο,

και τελικα αυτο δεν εγινε..δεν πειραζει, εννοειται,

απλα μονο οτι ψυχολογικα εχω στρεσαριστει πολυ!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

may έφτασε η σειρά σου! περιμένουμε να μας πεις τα νέα από το γιατρό. Sandy κι εγώ άρχισα να νιώθω κάποια πονάκια χαμηλά, και γενικώς έχει αρχίσει να κατεβαίνει σιγά σιγά. Αλλά νομίζω πως δεν θα έρθει πριν την πητ. τεσπα, ότι θέλει ας κάνει! αυτό αποφασίζει! 10 + σημερα! έχει πλάκα που όποιος με παίρνει τηλ και δεν το σηκώνω νομίζει οτι γεννησα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Έτσι μπράβο εγκυουλες να δίνετε το παρόν!

May μου μόλις συνηδητοποιησα ότι είσαι τόσο πολύ έγκυος!!!!!αχαχαχαχ!καλε ΕΣΥ περασες κι εμένα !!!!γεννησα στην μέρα που είσαι ΕΣΥ σήμερα!!!πω πω έφτασε ο καιρός!!!!αντε μια το πολύ δυο μέρες σε χωριζουν απο το να πάρεις αγκαλια το Αγγελουδι σου!!!μην μας ξεχάσεις περιμενουμε νεα απο το γιατρο!

Σαντυ μου εχεος καιρό ακομα αφού βλέπεις ότι με το περπάτημα κάτι γίνεται συνέχισε εγω που εκανα 2 χλμ τη μερα χαμπάρι δεν έπαιρνα ουτε πόνο ούτε κατεβαινε η κοιλιά τίποτα!

Τζο μου δεν ήξερα ότι ήσουν τόσο κοντα ! Την άλλη φορά θα ειδοποιησω να συναντηθούμε!με τις κρεμες σου κάνει κόλπα η μικρή ε; Υπομονή μωρε θα τις συνηθίσει


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου συνηθως στο πρωτο παιδι την πιανουμε την πητ, απλα εμενα μ΄ εχουν κουρασει οι πονοι.....ιδιως τη νυχτα που διπλωνομαι τουλαχιστον 4 φορες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έτσι μπράβο εγκυουλες να δίνετε το παρόν!

May μου μόλις συνηδητοποιησα ότι είσαι τόσο πολύ έγκυος!!!!!αχαχαχαχ!καλε ΕΣΥ περασες κι εμένα !!!!γεννησα στην μέρα που είσαι ΕΣΥ σήμερα!!!πω πω έφτασε ο καιρός!!!!αντε μια το πολύ δυο μέρες σε χωριζουν απο το να πάρεις αγκαλια το Αγγελουδι σου!!!μην μας ξεχάσεις περιμενουμε νεα απο το γιατρο!

Σαντυ μου εχεος καιρό ακομα αφού βλέπεις ότι με το περπάτημα κάτι γίνεται συνέχισε εγω που εκανα 2 χλμ τη μερα χαμπάρι δεν έπαιρνα ουτε πόνο ούτε κατεβαινε η κοιλιά τίποτα!

Τζο μου δεν ήξερα ότι ήσουν τόσο κοντα ! Την άλλη φορά θα ειδοποιησω να συναντηθούμε!με τις κρεμες σου κάνει κόλπα η μικρή ε; Υπομονή μωρε θα τις συνηθίσει

"τοσο πολυ εγκυος"...χαχαχαχαχαχαχαχα,

πολυ αστειος χαρακτηρισμος!!!!:D:D

και ομως, ειμαι τοσο πολυ και η μπεμπα το αγνοει!!:-P

θα ενημερωσω για τα νεα μου, οπωσδηποτε!

χριστινακι,οντως το τικερακι λεει 18 ημερες..

κοντος ψαλμος για ολες,οπως και ναχει..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι, το τικεράκι μου είναι 1 εβδομάδα πίσω! το είχα φτιάξει με βάση την τεπ, αλλά η κανονική μου πητ ειναι 4/02 βάσει των υπερήχων (όχι 11/02). Ο γιατρός είπε 4/2 θα είναι η τελευταία προθεσμία, το αργότερο 5/2 θα έχουμε το νινι! θα προσπαθήσω να το αλλάξω (το τικεράκι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι καλά κοντευετε κοριτσαρες μου!!! Καλε τι κοντευετε η μια μετράει 2 το πολύ κι αποψε και η αλλά στα δάκτυλα!!!!! Φαντάζεστε να γεννησετε μαζί;ωραία θα είναι!!!! ΜΑΥ μου κι εγω έτσι έλεγα ότι θα αγχωθω και φοβόμουν μην ανεβασω πίεση και δεν με παίρνουν για χειρουργείο αλλά τελικα νιώθεις τέτοια λαχτάρα που ολα σπυ φαίνονται απλά


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε μην αγωνεστε!!!!!! mαy ολα καλα θα παμε κουκλα μου! κι εγω ειχα τρομερο αγχος οταν δεν ηξερα τι και πως,,,μονο οτανμου ειπε ο γιατρος οτι γεναω ηρεμησα.... δεν ξερω πως εγινε αλλα ολα μπηκαν στην θεση του! ακομα και τα πραγματα στην βαλιτσα! περασαν σχεδον 6 μηνες που γεννησα...και ειναι σαν να γεννησα χτες!!!!!!!

αντε να μας πεις τι εγινε!

ναι καλη μου ροξανα...τωρα που το ξερεις που μενω θα ηθελα πολυ να συναντηθουμε!

και αν μενει και καμια αλλη κοντα στο ολυμπιακο σταδιο ή στο χαλανδρι και θελει βρισκομαστε!!!!!!! αλλα να ξερετε οτι δεν θα ειμαι και πολυ ψυχραιμη στην προταση : νομιζω οτι σπασαν τα νερααααα:P:p

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου,

αυριο 7 η ωρα το πρωι,

ερχεται και η δικη μας η σειρα!!

σας ευχαριστω για τις ευχες,

εχω αγωνια αλλα κ ανυπομονησια,

επιφυλασσομαι να σας τα διηγηθω ολα με το καλο!

φιλακια σε ολες!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΥ μου με το καλό να γεννήσεις το μωρακι σο αγκαλιά !!!!ολα καλά θα πανε μην αγχωνεσει θα δεις ολα θα σου φανούν τόσο φυσιολογικά σαν να τα έχεις ξανακάνει!!!Θα περιμενουμε να γυρίσεις σπιτάκι με το νέο μέλος της οικογένειας και να μας πεις την εμπειρία σου


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...