Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

κοριτσια μου,

αυριο 7 η ωρα το πρωι,

ερχεται και η δικη μας η σειρα!!

σας ευχαριστω για τις ευχες,

εχω αγωνια αλλα κ ανυπομονησια,

επιφυλασσομαι να σας τα διηγηθω ολα με το καλο!

φιλακια σε ολες!!

Με το καλο !!!!!!!!!!!!!!!!! ολα θα εινα καλα!!!!!!!!!!!! περιμενουμε να μαθουμε νεα σου!!!!!! μακαρι να ξεραμε σε ποιο δωματιο εισαι για να σου στελναμε λουλουδια!!!!!!!!!!!!!!

εχεις την σκεψη μου και την θετικη μου ενεργεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το να φερνεις ομως μια ΖΩΗ στον κόσμο είναι κάτι μοναδικό!!!!το να κρατάς ενα πλασματακι που πήρε σάρκα και οστά απο σενα ότι είναι ενας καρπός αληθινής αγάπης,ότι είναι μια ψυχούλα που εξαρτάται αποκλειστικά πλέον απο σένα....και αλλά πολλά δεν μπορούν παρα να σε συγκινούν


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

MAY ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΙΔΙΑ ΠΗΤ...ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΤΑ ΠΑΤΑ ΟΜΩΣ..


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

May μου, με το καλο αυριο να σφιξεις τη μπουμπου σου στην αγκαλιτσα σου, ολα θα πανε τελεια να μην αγχωνεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ο μπεμπης μ΄ εχει ταραξει, ολο σκουνταει προς τα κατω.......για να δουμε ποσο καιρο θα του παρει να βρει το δρομο χιχιχιχι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


May μου, με το καλο αυριο να σφιξεις τη μπουμπου σου στην αγκαλιτσα σου, ολα θα πανε τελεια να μην αγχωνεσαι καθολου!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ο μπεμπης μ΄ εχει ταραξει, ολο σκουνταει προς τα κατω.......για να δουμε ποσο καιρο θα του παρει να βρει το δρομο χιχιχιχι!!!!!!

ειναι ωραιος ο μπεμπης!!!!!!!!! θα βγει χαρουμενος!

μια χαρα θα τον βρει τον δρομο!!!!!!! μην αγχωνεσαι! ξερει αυτος τι κανει!

πως και δεν κοιμασαι???

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνει σημερα ήταν όλο γκρίνια και με εβγαλε οφ απο νωρίς ασε! Πριν μισή ωρα κοιμηθηκε έφαγε στις 9 ελπίζω να μην ξυπνήσει νωρίς μπας και κοιμηθώ κι εγω λιγο


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαντυ καλωσηρθες στην βραδυνη μας παρέα αντε να συνηθιζεις σιγά τις ωρες που θα είσαι free για να κανεις κάτι που θες!!!!αχαχαχαχαχχα

Πολλα βραδυα ειμαι ξυπνια αλλα το pc ειναι εκει που κοιμουντε προσωρινα οι δικοι μου μιας και εχω κανει καταληψη στη κρεβατοκαμαρα τους εγω κι η κοιλια μου οποτε μπαινω λιγο απο το κινητο.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...