Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ διαβαζω για τα γεννητουρια και πολυ χαιρομαι...ανυπομονω να ερθει η στιγμη να παρω και εγω τα ζουζουνακια μου αγκαλια αλλα εχω ακομα δρομο:(

σε ποια βδομαδα εισαι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας γράφω από το κινητό μέσα από το κρεβάτι μου, κάτι μου λέει ότι σήμερα έρχεται το νινι ! Αν εξαφανιστω 3-4 μέρες μην ανησυχησετε ! Αν μπορέσω θα σας ενημερώνω . Φιλακια κορίτσια , να είστε Ολες καλά !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μπεμπακια, εγω ακομα εδω!!!!

Χριστινακι ευχομαι να γεννας, με το καλο κοριτσι μου!!!!!

σαντυ! κοντα εισαι και εσυ!!!!!!!!!! τελεια!!!!!!!!!!! αντε ..μην εξαφανιστητε μετα ε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας γράφω από το κινητό μέσα από το κρεβάτι μου, κάτι μου λέει ότι σήμερα έρχεται το νινι ! Αν εξαφανιστω 3-4 μέρες μην ανησυχησετε ! Αν μπορέσω θα σας ενημερώνω . Φιλακια κορίτσια , να είστε Ολες καλά !

με το καλο!!!!!!!! να παν ολα καλα και ευκολα!!!!!!! να το κρατησεις αγκαλιτσα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομουν οτι γενατε την καλυτερη περιοδο!!! κανει λιγο κρυο μεν..αλλα μεχρι τον απρολιο θα εχουν ξεπεταχτει τα μπουμπουκια σας και θα κανετε βολτες απειρες!!!! εγω το εχω κλεισει το κακομοιρο.... που να το παω με τετοιο καιρο? και ειναι και σε φαση τωρα που ψιλοκαταλαβαινει τη βολτα!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΒΓΕΙΣ ΑΛΗΘΙΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΣΑΝΤΥ ΕΣΥ ΜΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ Ε;ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΡΑΣ ΚΙ ΕΣΥ!!!

FNTAG ME TO KAΛΟ ΚΙ ΕΣΥ!ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΖΟ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FB ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΛΙΝΓΚ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΒΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα...γι'αυτο εχουμε χαθει! εγω πρωινα ειμαι δουλεια οποτε fb νο... και το απογευμα εσυ σουλατσαρεις με την μικρη κυρια!

γιατι εχει γκρινια?? τι της φταιει??

εμενα η δικια μου εχει παθει κατι και θελει ολη την ωρα στηθος για να κανει πιπιλα... και κλαιει σπαρακτικα αν δεν την βαλω ... κυριως μεσα στον υπνο της.. την παιρνω αγκαλιτσα και απλωνει τα χερακια να πιασει το στηθος.... δεν ξερω τι να κανω,.. να την αφησω ελπιζοντας οτι φαση ειναι θα περασει..η να μην την αφησω μην της γινει εξαρτηση και ειμαι με ενα ζυζι εξω παντα και παντου!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...