Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Ντολη μου ποσο σε καταλαβαινω....Και εγω ειχα γραψει στο συγκεκριμενο τοπικ για μανουλεσ Ιουνιου και τελικα δεν τα καταφερα...μονο που εγω εχασα το πρωτο μου παιδακι και ακομη προσπαθω να το ξεπερασω...ομως πρεπει να φανουμε δυνατες να σκεφτομαστε οτι εχουμε πια κανονικους αγγελους να μας φιλανε απο ψηλα και να συνεχισουμε με χαμογελο...Γιαυτο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου και να προσπαθησεις μεσα απο την οικογενεια σου να αντλησεις δυναμη και χαμογελο για να παμε παρακατω....φιλακια πολλα

Λυπάμαι κορίτσι μου..Εύχομαι ο Ιούνιος να είναι η αρχή μιας νέας εγκυμοσύνης...

Νομίζω ότι θα μου είχε κοστίσει λιγότερο αν η διαδικασία ήταν διαφορετική...Μα να πας να γεννήσεις μετά από ώρες πόνων ένα μωρό που ποτέ δεν θα έχεις στην αγκαλιά σου; Πιστεύω ότι το πιο σκληρό κομμάτι ήταν αυτό..αλλά και πάλι δεν ξέρω πως θα ένιωθα αν ήταν μια αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης...αν δεν το βιώσεις δεν ξέρεις τι συναισθήματα θα προκύψουν...

Πάντως, είπαμε προχωράμε μπροστά γιατί αυτό οφείλουμε να κάνουμε, χαιρόμαστε όλα όσα έχουμε στη ζωή μας κι ελπίζουμε.......


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως, είπαμε προχωράμε μπροστά γιατί αυτό οφείλουμε να κάνουμε, χαιρόμαστε όλα όσα έχουμε στη ζωή μας κι ελπίζουμε.......

Aυτή είναι η Ντόλη που ξέρω...και έτσι θέλω να την ακούω! Μια βουτιά ήταν και τώρα να! πάλι στην επιφάνεια!!!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...