Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

η mariadi ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Συγνωμη που αργησα να ανταποκριθω στις ευχες σας! Ελειπα για καποιες μερες κ τωρα καταφερα να ξαναμπω!

Κοριτσακι μου με συγκινησες παρα πολυ με την ιστορια σου!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!:P:p:p

οσο για το αγχος δυστυχως δεν μπορεις να κανεις τιποτα απλα θα το συνηθισεις οπως ολες μας, προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα πανε υπεροχα!!!!

ηρθε την καταλληλη στιγμη για να μεινει αυτο να σκεφτεσαι συνεχεια:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κρισακι σε ευχαριστω πολυ! Να εχεις καλο υπολοιπο στην εγκυμοσυνη σου κ να γεννησεις ενα υγιες κ καλοτυχο μωρακι!

Κουμπαρούλα μου,

διαβάζοντας τις ευχές των κοριτσιών συγκινούμαι για ακομη μια φορά.

Γνωρίζω πόσο πολύ ήθελες αυτό το σποράκι!!

Θέλω να ξέρεις ότι λαχταρούσαμε κι εμείς αυτό το παιδάκι, γιατί είναι σα να αποκτά το δικό μας παιδάκι το πρώτο του αδερφάκι!!!

Είμαστε πολύ τυχεροί που είσαι δίπλα μας!!Σε ευχαριστούμε πολύ!!

Σου εύχομαι μία υπέροχη εγκυμοσύνη, με πολλες κλωτσιες και με λίγο άγχος.

Είμαστε δίπλα σου!! Σε αγαπάμε πολυ! Να προσέχεις!

......... δεν εχω λογια κ το γνωριζεις.... ησουν διπλα μου σε καθε δυσκολη στιγμη κ αυτο δεν θα το ξεχασω ποτε..... δεν θελω να πω περισσοτερα, μονο σε ευχαριστω που υπαρχεις στην ζωη μας! το αδερφακι του Αλεξανδρουλη μας ερχεται κ το ονειρο τωρα αρχιζει..... ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!

Σημερα ειναι μεγαλη μερα! Εχουμε το δευτερο ραντεβου με την γιατρο κ ελπιζουμε οτι θα ακουσουμε την καρδουλα του μωρου μας να χτυπαει!! Θετικη σκεψη να πανε οοοοολα καλα!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα αν ειχα σαμπανια την ανοιγα αυτη την στιγμη.

Μπραβο κουκλα μου. Το χαρηκα ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ. :D:D:D:D:D:D

Με το καλο μικρο . Να εχεις 9 υπεροχους και ξεγνοιαστους μηνες. Τους δικαιουσε. :D:D:D:D

Οσο για το αγχος θα συμφωνησω με τις προλαλησες. Καλως ηρθες στο club :D

Link to comment
Share on other sites

τουκ τουκ τουκ τουκ... ο πιο γλυκος ηχος που ακουσα ποτε μου.... ο ηχος της καρδουλας του μωρου μας.... σημερα ανακουφιστηκα πολυυυυυυ!!!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράαααααααααααααααααααβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χαιρομαι μικρή μας...

Μια καλή και τελειομηνη εγγυμοσύνη και απο μενα...

Αλλάζει η ζωη σου...Παρτο χαμπάρι...Ευτυχια και μονο ευτυχία απο δω και περα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Μαρία μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!! Τώρα το πήρα χαμπάρι γιατί δεν παρακολουθώ το καφέ, ας είναι καλά η elenik που μου άνοιξε τα μάτια! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις μια καλή και όμορφη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! Φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράαααααααααααααααααααβοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χαιρομαι μικρή μας...

Μια καλή και τελειομηνη εγγυμοσύνη και απο μενα...

Αλλάζει η ζωη σου...Παρτο χαμπάρι...Ευτυχια και μονο ευτυχία απο δω και περα...

Αλλαζει η ζωη, οντως, εχεις δικιο!!! Σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!

Μαρία μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!! Τώρα το πήρα χαμπάρι γιατί δεν παρακολουθώ το καφέ, ας είναι καλά η elenik που μου άνοιξε τα μάτια! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχεις μια καλή και όμορφη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! Φιλιά πολλά!!!

Σε ευχαριστω Μαρακι μου! Να εισαι καλα κ με το καλο κ εσυ το δευτερο! Η μικρη σου ελπιζω να ειναι καλα! Φιλια!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι με το καλό το μωράκι!!!! Ποτέ δεν είναι αργά για τις ευχές ε? :oops::oops: Άργησα λίγο είναι η αλήθεια....

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να χαρείς ένα υγιέστατο μωράκι!!!!

Φιλάκια στην κοιλίτσα!!


b52aac6caf085f.pngf52aac7e2cd389.png

Κάθε μέρα σου μια μικρή ζωή...

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρινακι μου σε ευχαριστω πολυυυυυυ!! Να χαιρεσαι την κουκλα σου!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

....Εγώ κι αν είμαι από τις καθυστερημένες :(

Μαριαντάκι μου, τα κατάφερες!!! Η επιθυμία σου έγινε πραγματικότητα!!!

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α!!!!!!

Κι όπως έχει αναφερθεί και πιο πάνω, ξέχνα την ανέμελη ζωή...Εκτός από το μωράκι σου, τώρα θα εγκατασταθεί και το άγχος μόνιμα στην ζωή σου!!! Αλλά την ώρα που θα κοιτάς τα ματάκια του, θα παίρνεις την ανταμοιβή σου!!!

Και είναι πολύ όμορφη ανταμοιβή!!!:))))


zfvrp2.png jMgwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...