Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Να μαι και εγω ..

Σαρδελακι μου πονσταν απο 38,5 και πανω ειδαλως ντεπον..βεβαια εγω να πω την αμαρτια μου εχω δωσει πονσταν το βραδυ με 38.2 για να βγει το βραδυ απυρετος ο μικρος..

Μαργαριτα μου τελειος ο γρηγορακης!!!εμας η παιδιατρος μας ειπε οτι απο 18 μηνων και μετα θα τον μετραμε ορθιο...και την τελευταια φορα ορθιο τον μετρησαμε ..

Τα νεα μας..

τον πηγα τελικα στο ιατρικο ..μπηκαμε και εξυπηρετηθηκαμε αμεσως ,η παιδιατρος πολυ καλη και ο Χρηστος την λατρεψε..τον ακροαστηκε , ουτε βροχικα ουτε ακροαστικα μας εκοψε τις μασκες και μας εδωσε για 2 μερες soldesanil για τον ξερο βηχα σε συντηρητικη ποσοτητα και αεριους .Για την αντιβιωση την θεωρησε εντελως περιττη..

Παντως θα το εφαρμοσω και θα πηγαινω και στο ιατρικο ειναι και πολυ κοντα μου..

Αυριο ο Χρηστακης θα παει ξανα σχολειο !!!

Μαρινα μου η μπουμπουκα θηριο ...παντως ακομη εχει καιρο για να γυρισει αλλα μην ανησυχεις και η καισαρικη δεν ειναι τιποτα στις περισσοτερες κοπελες ..

Αντε και ο Γιωργος παει καλυτερα!!!ας ελπισουμε οτι ο Δεκεμβρης θα μας βγει καλα απο ιωσεις!!!

Stone μεγια το μαλλι!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

ποιά η διαφορά του priorix με mmr?

Είναι διαφορετικές εταιρείες. Μην ανησυχείς. δεν θα του κάνει υψηλό πυρετό. Για καλό και για κακό, δώσε του στις 4ις ώρες πονστάν, αφού βάλεις βέβαια θερμόμετρο πρώτα.

Ρίτα οι μετρήσεις σας είναι σούπερ. Όσο για το τραπέζι που σου είπα, επειδή θα έχω πολύ κόσμο και το σπίτι δεν έχει τις προδιαγραφές, θα κάνω μπουφέ. Θα έχω μεζέδες, αλλά έχω χαθεί μέσα στις συνταγές. Θα κάνω σίγουρα τις αγαπημένες ελίτσες και αλμυρά σουδάκια με μπεσαμέλ και γαρίδες και ακόμα σκέφτομαι για τα υπόλοιπα.

ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΜΑΡΤΣΙΠΑΝ

-200 γρ. μάρτσιπαν

-1 κουτ. σούπας ζάχαρη άχνη

-1 κουτ. γλυκού αμαρέτο

- περίπου 20 καρυδάκια θρυματισμένα

-100 γραμ. κουβερτούρα

-1 βανίλια

-10 καρυδάκια ολόκληρα.

-Ανακατεύουμε το μάρτσιπαν, την άχνη, το αμαρλετο και τα θρυματισμένα καρύδια

-Πλάθουμε μπαλάκια και τα βάζουμε για λίγο στο ψυγείο

-Λιώνουμε την κουβερτούρα, ρίχνουμε τη βανίλια, και βουτάμε τα μπαλάκια

-Πριν κρυώσουν βάζουμε πάνω μισό καρυδάκι.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι δηλαδη μια χαρα ο Χρηστακος ε?

Μπραβο!

Α εσυ το ειχες πει για την μετρηση ορθιος?

Εμενα μου ειπε οχι ακομα ορθιος δεν ειναι σωστο το αποτελεσμα.

Σαρδελακι εγω θα σου ελεγα να τον θερμομετρεις τακτικα και να δεις αν εξακολουθει να εχει δωσε και στις 3 ωρες ετσι μου εχουν πει εμενα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ μπουφες γιοβαννα αλλα για πες μου σε τι στυλ φαγητο θα εχεις?

Θα εχεις κρεεατικα?υμαρικα κτλ? δλδ θα εχεις κυριως φαγητο ή μονο μεζεδακια?

Εχω κατι καλα να σου πω για να εντυπωσιασεις χιχιιχ


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

του έδωσαν ντεπόν στις 10.30...θα τον μετράω κι αν έχει στις 3 ώρες πυρετό θα του δώσω...αν όχι έλεγα να του δώσω στις 4 ώρες...αλλά θα πρέπει να του δώσω πονσταν τώρα και η Ιωάννα με έβαλε σε σκέψεις αφού είπε πονσταν μετά τα 38.5

τί να κάνω...;;;;;;;;;; Χμμμμμμμμμμμ πνίγομαι σε μιά κουταλιά νερό ε; Σόρρυ που σας πρίζω!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Μπραβο Ιωαννα, μια χαρα ο Χρηστακης!!! Ευτυχως!

Σαρδελακι να σου δωσω κι εγω μια συμβουλη? Βαλε το ξυπητηρι σου καθε μιση ωρα να χτυπαει ολη τη νυχτα. Στο λεω γιατι την εχω πατησει και με πηρε ο υπνος για λιγο αν και ημουν στην τσιτα και βρηκα τον Σωτηρη με 39,3. Οταν θα δεις οτι ο πυρετος παει στο 37,8 κατα τη γνωμη μου δωσε ποντσαν. Μεχρι να τον πιασει θα περασει και μιση ωριτσα, ειναι και νυχτα, οποτε ετσι θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Αν το παιδι ειναι απυρετο που στο ευχομαι ολοψυχα, απλα παρακολουθησε τον! Καλο ξημερωμα να εχετε! Υποθετα εχεις παρει???


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγνώμη και θα ξυπνάτε το παιδί ανά μισή ή μία ώρα για να το θερμομετράται? Μου φαίνεται βουνό, εμένα και στα καλά του με το ζόρι κάθεται για θερμόμετρο!

Μπράβο Joa που είναι όλα καλά!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να το βαλεις καθε μιση ωρα.. Εγω οποτε ο Σωτηρης εχει πυρετο τον κοιμιζω στο κρεβατι μας. Χτυπαει το ξυπνητηρι καθε μιση ωρα ακουμπαω τα χειλια μου στο μετωπο του και αν δεν ειναι ζεστος, αλλαζω πλευρο... Μετα απο μιση ωρα τα ιδια.

Και επειδη ο Σωτηρης εχει κολλησει τρεις ιωσεις σε εναμιση μηνα με 39,5 και οι τρεις, με εσωσαν τα υποθετα τη νυχτα... Στο 37,8 ανοιγω πανα, βαζω υποθετο, γκρινιαζει λιγο, τον χαιδευω, αλλαζει πλευρο και συνεχιζει τον υπνο... Απλα! Κι ετσι γλιτωνω τη μαχη νυχτιατικο και δεν κινδυνευω να μου ξαγρυπνησει. Γνωμη μου, αυριο να παρεις υποθετα να υπαρχουν στο σπιτι! Μεγαλη ανακαλυψη!!!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...