Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μας πηρε δωρο η γιαγια μας για το καινουριο κρεβατι ενα σετ σεντονια και παπλωμα ειναι τελεια ο μικρος ξετρελαθηκε

αυτο ειναι τα σεντονια

cars-xr2.jpg

και το παπλωμα

cars376.jpg


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vatraxaki μου και εγώ θα τρελαινομουνα.

Είναι τελεια.

Μαργαρίτα και εγώ δεν τα θυμάμαι απ' εξω τα εμβόλια.

Σήμερα εχουμε να κανουμε το neisvak και σίγουρα εχουμε για ανεμοβλογιά .μια δόση από το pentavac και νομίζω και μια ακομη απο το prevenar και τελος.Αν δεν κανω λάθος.

Σημερα θα τα δω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ριτα, της ανεμοβλογιας καμια παρενεργεια, ξεχασε το.

Βατραχακι εμεις που εχουμε στολισει εδω και δεκα μερες ειμαστε ηδη 5 μπαλες μειον. Παει στη ζουλα τις αρπαζει και τις πεταει κατω. Και μετα χασκογελαει περηφανος ο χαχας οτι μας την εφερε... Και παρολο που εβαλα χαμηλα τις μπαλες που δε σπανε, βρισκει τροπο ο ατιμος και τις φτανει, ακομα κι αυτες που ειναι πιο ψηλα.


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

α κι εμεις εχουμε τρελα με το mcqeen εχουμε πυτζαμες παντοφλακια ποτυρι αμαξακια γενικα εχουμε πολλους mcqeen :D:D:D

τωρα φτιαχνω ενα τελειο ημερολογιο του 2010 με ολα τα cars και καθε μηνα εχει και φωτο διπλα μολις το τελειωσω θα σας το δειξω θα το δωσω και στους παππουδες!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Βατραχακι εμεις που εχουμε στολισει εδω και δεκα μερες ειμαστε ηδη 5 μπαλες μειον. Παει στη ζουλα τις αρπαζει και τις πεταει κατω. Και μετα χασκογελαει περηφανος ο χαχας οτι μας την εφερε... Και παρολο που εβαλα χαμηλα τις μπαλες που δε σπανε, βρισκει τροπο ο ατιμος και τις φτανει, ακομα κι αυτες που ειναι πιο ψηλα.

αχ Νατασσα μου να δω εμεις ποσο μειον θα ειμαστε στο τελος και δεν με πειραζει ας τα χαλασει αυτος να μην παθει κατι η να μην βαλει στο στομα του και τρεχουμε!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...