Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

ναι συμπεθέρα;;; 1-2 μέρες κρατάει; Μακάρι...χθες το απόγευμα του ανέβηκε πρώτη φορά...κι από τότε ανεβαίνει κάθε 5 ώρες...τώρα θα δούμε το μεσημέρι αν ανεβάσει πάλι....του δίνω ντεπον στο 37,5 και τον βάζω κατευθείαν στο μπάνιο οπότε έχουμε άμμεσα αποτελέσματα!

Εγώ πάντως μιλάω από την εμπερία μου .2 μέρες και την τρίτη συνέρχεται.

Ισως να είναι και 4 που λεει η Μαργαρίτα.

Πάντως νομίζω ότι οι 2 πρωτες μέρες είναι οι πιο δύσκολες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Για τα εμβολια ο προηγουμενος παιδιατρος μου ειχε πει γενικα οτι τα συμπτωματα κρατανε μεχρι τρεις μερες. Απο εκει και περα την τεταρτη μερα αν συνεχισει ο πυρετος ψαχνουμε για ιωση. Το mmr/priorix μπορει να εμφανισει συμπτωματα απο την 6η μεχρι τη 10η μερα χοντρικα αλλα δε διαρκουν πανω απο 3 24ωρα (τα συμπτωματα) απο τη μερα εμφανισης τους. Αυτα ξερω εγω... Στον Σωτηρη το priorix δεν ξερω αν εκανε συμπτωματα γιατι τις ιδιες μερες ειχε και ιωση ο καημενος. Ολα μαζι...

Ριτα θα κοιταξω το βιβλιαριο του Σωτηρη και θα σου πω το απογευμα τι εχουμε κανει. Παντως το επομενο που εχουμε ειναι στα μεσα Δεκεμβριου και ειναι το επαναληπτικο της ηπατιτιδας. Την ανεμοβλογια την εκανε 15 μηνων, πριν το priorix.

Φωτεινη χαιρομαι που ακολουθουσες κι εσυ την ιδια μεθοδο στους πυρετους. Εμενα αυτο το συστημα με εχει βοηθησει πολυ. Ειναι πολυ απλο και αποτελεσματικο!

Αρμα ο Σωτηρης εβγαλε το πρωτο δοντι 8 μηνων. Μεχρι το χρονο ειχε 6 (4 πανω και 2 κατω). Μετα κολλησαμε και 15 μηνων εβγαλε αλλα δυο κατω. Παλι κολλησαμε και πηρε φορα στους 17 μηνες. Μεσα σε ενα μηνα εχει βγαλει 4 δοντια και ετοιμαζει αλλα 4. Γενικα εκανε μεγαλα διαλειμματα.


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι συμπεθέρα;;; 1-2 μέρες κρατάει; Μακάρι...χθες το απόγευμα του ανέβηκε πρώτη φορά...κι από τότε ανεβαίνει κάθε 5 ώρες...τώρα θα δούμε το μεσημέρι αν ανεβάσει πάλι....του δίνω ντεπον στο 37,5 και τον βάζω κατευθείαν στο μπάνιο οπότε έχουμε άμμεσα αποτελέσματα!

Σαρδελάκι μου τι διαβάζω??? Ανέβασε πυρετό ο μικρός???? Περαστικά εύχομαι να του περάσει γρήγορα.Να μου τον φιλήσεις!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

ok thanks

το varivax ανεμοβλογια σας εκανε καμμια παρενεργεια?

Και εχω και αλλη ερωτηση εμεις μεσα στο 6πλο εχουμε κανει ηπατιτιδα β εχουμε και καμμια αλλη ηπατιτιδα που πρεπει να κανουμε?

Βασικα εχθες μου ειπε η παιδιατρος οτι μετα την ανεμοβλογια εχουμε αλλα 4 εμβολια και μου εκανε εντυπωση..μηπως εννοουσε επαναληπτικα?

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

τον φίλησα Ευάκι μου

έκανα έναν κορμό τώρα κορίτσια...

όσο για τα εμβόλια ρίτα θα δω και θα σου πω...της ανεμοβλογιάς δεν το κάναμε ακόμη. Το έκανε μιά φίλη μου πρόσφατα...η μικρή της έχει ίδια ηλικία με τον Αστέρη!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας γλυκες μου!

χαθηκα λιγο και ειπατε ενα σωρο σας διαβασα πολυ βιαστικα!

εχθες στολησα και ψοφησα!

θα σας βαλω φωτο το απογευμα!

και το κερασακι στη τουρτα μολις τελειωσα και καθαρησα εσπασε ο Τιμος μια χιονομπαλα με νερο και χρυσοσκονη και γεμισε ο τοπος γυαλια και νερα και φτου κι απο την αρχη :mad: ευτυχως δεν κοπηκε προς το παρων το δεντρο ζει αλλα δεν ξερω για ποσο θα αντεξει!

σαρδελινα μου ευχομαι να μην ξανανεβασει πυρετο ο Αστερης σου!

ριτα μου περαστικα!

παω να ελεξω τι κανει οπως καταλαβατε τρεχω απο πισω του γιατι φοβαμαι να μην ριξει κανα δεντρο!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...