Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ ρε giovana...:-(. Περαστικά...μήπως να την σταματούσες λίγο από τον σταθμό να πάρει λίγο τα πάνω της? Ξέρω γενικά ότι αυτή η άποψη θεωρείται λάθος αλλά ξέρω κι εγώ??Ταλαιπωρήθηκε πολύ η κούκλα μας..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Οντως ταλαιπωρειται το κοριτσακι μας..περαστικα Ιωαννα μου αλλα υπάρχει η δυνατοτητα να μεινει στο σπίτι με καποιον??

Μαρια πρεπει να κανω εξετασεις αλλα και αυτος ο σιδηρος ρε παιδι μου εχει αλλες παρενεργειες και μολις ηρεμησα με δαυτα..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως τα κοριτσακια.....

Παιδια τελειωσε τους τοιχους (παει την χανω την καθαριστρια....)και τωρα αποφασισε να στρωσει τον πανω οροφο και επειτα τον κατω...και βλεπει λεει να εχει χρονο και θα ξεκινησει απο σήμερα τα ρουχα του μπεμπη...ντοιγκ...

Πετρουλα δεν της κοβω την χαρα ...αστην την γυναικα να χαρει...

Χριστινα μου περαστικα...

Διαβαζω για αφαγιες...χθες το βραδυ ο χρηστος πριν κοιμηθει φωναζει μπαμπα γαλα ..παει και ο ερμος ο συζυγος με ενα μπουκαλι 250 μλ και του λεει μπαμπα ειναι λιγο ...φτιαξε κι'αλλο ...και ηπιε αλλα 100 μλ.. θα σκασει το παιδι μου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νατάσα μου εσύ ξέρεις καλύτερα φυσικά. Εγώ πάντως δεν μίλησα για βραδυνό γάλα. Εμείς στην Εύα στις 7 το πρωί της το δίνουμε. Απλά δεν ανοίγω φώτα, δεν πολυμιλάω και μόλις το πιει την ξαναβάζω στο κρεβάτι της. Έλεγα για εκείνη την ώρα που ξυπνάει να το έκανες που έτσι κι αλλιώς θα σηκωθεί;)

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σας! Αγχωμένη για τα αποτελέσματα είσαι ή για τίποτα άλλο????

Μαρια μου ξερεις τι γινεται? Το ξυπνημα στις 7 δε με ενοχλει καθολου... Και στις 7 που ξυπνουσε καποτε δε με πειραζε γιατι ειναι η ωρα που ξυπναω κι εγω και θελω να τον βλεπω και λιγο το πρωι πριν παω δουλεια... Επειτα το να δινω γαλα στις 7 ακομα κια να το εκανα, δε θα με ενοχλουσε γιατι ειναι μερα πια... Αλλα ειμαι βεβαιη οτι στη δικη μου περιπτωση δε θα ηταν στις 7 αλλα στις 5, μη σου πω και στις 4. Γι'αυτο σου λεω δεν το θελω... Ειναι ψυχολογικο...

Οσο για τα αποτελεσματα, καλε ναι, γι'αυτο αγχωνομαι, για τι αλλο? :shock::tongue:


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρουλα μα δεν περνεις σιδηρο ετσι κι αλλιως για οσο θηλαζεις?Εμενα μου ειχε πει ναι...1 σιδηρο και 1 ασβεστιο για οσο θηλαζα...σωστο λαθος δε ξερω...

Ιωαννα στειλτη και απο εδω την πεθερουλα...Καλη!Να την κρατησεις!!:tongue:

Νατασσα τελειες θα ειναι οι εξετασεις μην αγχωνεσαι.Μια χαρα ειναι ο Σωτος και αρχηγος!Καλα αποτελεσματα στον ανδρα σου και αυτος καλα θα ειναι απλα γκρινιαζουν χωρις λογο.

Οσο για τα πρωινα τσισα εγω το κοβω το κεφαλι μου οτι ειναι αυτο.Αν αντεχεις δοκιμασε να τον σηκωσεις μιση ωρα πριν ξυπνησει να κατουρησει μισοκοιμισμενος..θα δεις μεγαλη διαφορα.

Για ελατε καταδω να ξεσαλωσουμε!

Αχ βρε Γιοβαννα...αλλά να σου πω δεν εχει δα και τιποτα τρομερο το παιδι...λιγα δεκατακια ε ενταξει καποια ιωση τσιμπησε και την περναει..ισως λιγο ο λαιμος της ,ισως να ξεσπασει σε καταρροη.Δεν ειναι και για να τρελενεσαι!!Στο λεω εγω που πρωτη θα σου ελεγα να την κρατησεις σπιτι οπως το εχω ξαναπει αλλωστε.Αλλα στην παρουσα φαση δε βλεπω να εχει παθει κατι το παιδι..ιωσουλες στο ποδι και μια ωτιτιδα...τιποτα δεν εχει!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτα καλε τι ωραιος αυτοσχεδιος πειρατης ειναι αυτος???:lol: Ονειρο!

Χριστινα περαστικα!!!

Ιωαννα καλα πολυ γελιο η πεθερα! Δεν τη στελνεις κι απο δω λιγο μπας και μας ξεβρωμισει?

Πανμαρ ειναι θεα η Σοφια! Πολυ γελασα! Τον δολιο τον αντρα σου στεφτομαι! Κεραμμυδα του ηρθε!

giovanna μπορει να ειναι ενα μικροκρυωματακι, κατι τυχαιο! Μην απελπιζεσαι! Αφου δεν παραπονιεται και δεν εχει μεγαλο πυρετο, δε θα ειναι κατι!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιοβαννα μου περαστικα στο κοριτσακι μας...ταλαιπωρειται πολυ η μικρουλα μας...αλλα ενταξει μην απογοητευεσαι ο πυρετος ειναι πολυ χαμηλος...

Νατασσακι καλα αποτελεσματα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτη την απορια ειχα κι εγω..Θα μιλήσω με την παιδιατρο όμως..Κανε και εσυ μια ερωτηση

η παιδιατρος μας ειπε να εμβολιαστουμε στονε μου ιδιως ο αντρας μου που ειναι ολη μερα με κοσμο.

εγω λεω να το κανω ο αντρας μου δεν θελει αλλα θα τον πεισω ολο γριπομενος ειναι.


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

γιοβαννα μου περστικα στην μικρουλα σου δεν ξερω τι να σου πω εγω θα την σταματουσα για λιγο να παρει τα πανω της το ξερω ισως να μην ειναι σωστη αντιμετωπηση αλλα σου λεω τι θα εκανα εγω εαν ειναι ατομο να μου το κρατησει.


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασσα μου καλα αποτελεσματα και στα δυο σου αγορια!!!

αρμακι μια χαρα η Ευα αντε θα τα φτασουμε κι εμεις τα 12 κιλα που θα παει χαχαχα!!!

χριστινα μου περαστικα σου!!!

σημερα ο θοδωρικος εφαγε ολο του το φρουτο μαλλον τελικα το θελει παρα πολυ ζεστο να ζεματαει ολα τα φαγητα ετσι τα θελει!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε giovana...:-(. Περαστικά...μήπως να την σταματούσες λίγο από τον σταθμό να πάρει λίγο τα πάνω της? Ξέρω γενικά ότι αυτή η άποψη θεωρείται λάθος αλλά ξέρω κι εγώ??Ταλαιπωρήθηκε πολύ η κούκλα μας..

Μα και όλη την προπροηγούμενη εβδομάδα που ήταν άρρωστη πάλι δεν πήγε σχολείο. Δεν σας κρύβω ότι έχω αρχίσει να φοβάμαι. Προσπαθώ να βρω και τον παιδίατρο και όλο μου το κλείνει γιατί εξετάζει :evil::evil:

Ααααα Joa εγώ κάνω τοίχους όταν κάνω γενική. Έχω και το μαγικό σβηστήρι και όταν δω καμιά δαχτυλιά καθαρίζω :tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...