Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Πετρούλα ο Αναστάσης θέλει να πάει στη γιαγιά του? Δεν πιστεύω να νιώσει απόρριψη αν πάει μία βόλτα μαζί της ή αν καθίσει σπίτι της και έχει και εκείνη τη διάθεση να παίξουν μαζί! Εξάλλου πριν σταματήσεις τη δουλειά τον κρατούσε τα πρωινά, δεν του είναι άγνωστη! Από το σχολείο, σίγουρα μαθαίνουν και ας είναι μόνο παιδικός σταθμός, αλλά εγώ γενικά ειμαι της άποψης ότι καλό είναι να αλλάζουν παραστάσεις τα παιδιά και να μη μένουν όλη την ημέρα στον ίδιο χώρο κλπ! Βέβαια μάλλον επειδή είμαι και η ίδια σουρτούκα και θέλω να γυρνάω συνεχώς βαζω και τα παιδιά μου σε αυτό το τρυπάκι! :)!

Μαρινα το αντιθετο θα ελεγα..με αυτη την γιαγια του παιζουν απίστευτα και μετα δεν θελει να φυγει απο'κει!Η μονη δουλεια που κανει η πεθερα μου οταν ειναι με το παιδι ειναι να παιζουν, καθως δεν ασχολειται με αλλες δουλειες του σπιτιου, τα εχει αναλάβει η πεθερα της..Ασε που οπως λέει κι ο Χ. εκεινη θελει πιο πολύ να καθεται με το παιδι παρα να πηγαινει στη δουλεια..εκει τρελαίνεται το κεφαλι της ενω με τον μικρο χαλαρωνει απιστευτα οπως μου εχει πει..Απορριψη οχι δεν θα νοιωσει σε καμια περιπτωση αλλα ξερω οτι του κανει ΟΛΑ τα χατηρια και μετα την πληρωνω εγω..Θα μου ζητησει μαστιχα, σοκολατα, θα θελει να κατεβει 10 φορες για κατουρημα πριν κοιμηθει και ξερω οτι καποια πραγματα τα φερνει απο εκει καθως εγω ειμαι λιγο πιο καθετη μαζι του


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το κομματι ολες οι γιαγιαδες κανουν την ιδια δουλεια...χαχα

Εμενα και ο παππους...τον εχουν κακομαθει τρελά.Για αυτο και δεν ηθελα και εγω (δεδομενου οτι μπορυσα φυσικα) να πολυανακατευονται διοτι θα ειχαμε ξεφυγει πολυ περισσοτερο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τον στελνεις και αμα δεις οτι χαλιεται μην τον στελνεις..αν και δε νομιζω...

Παντως μεχρι να παει στο σχολειο ας μην ειναι και αυτοκολλητος στο σπιτι λεω εγω..ισως να ειναι καλυτερα για μετα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ του έχω πάρει καροτσάκι του σουπερ μαρκετ με ταμείο και το είχα βρεί στα κοριτσίστικα παιχνίδια. Αλλά στις μερες μας οι άντρες πάνε και σουπερ μαρκετ και σκούπα βάζουν και μαγειρευουν και σιδερώνουν. Για μενα όλα αυτά καλό θα είναι να τα μάθει και αυτός όπως τα ξέρει και τα κάνει ο μπαμπάς του. Στο μέλλον να μπορεί να ζησει και μόνος του και να μπορεί να βοηθάει τη γυναίκα του....:mrgreen: Το πήγα πολύ μακρυα ε? Συμπεθέρα για τη Φωτεινούλα σου δουλευω:mrgreen:!

μπραβο συμπεθερουλα μου!!!

καλησπερα κοριτσια οπως βλεπετε εχω πολλα ακομη να διαβασω


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

πολυ συγκινητικη η ιστορια ..ειλικρινα το λεω συχνα ποσο τυχερη ειμαι που μπορεσα χωρις να αγχωθω να κανω το παιδακι μου γιατι τελικα τα ζευγαρια που εχουν προβλημα ειναι πααααρα πολλα...δοξα τον θεο...

ενα το εχετε διπλα σας!!!οντως ομως ημουν απο τις τυχερες.

ειναι δυσκολο πραγματικα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ρωτησω κατι, ουρα γιατι δε μου ειπε να του κανω???:confused:

Γιατι προφανως δεν τον ανησυχει κατι του στυλ ουρολοιμωξη κτλ...

Βεβαια και να του εκανες κακο δεν θα ηταν.

Αλλα γιατι να μπεις σε αυτη την ταλαιπωρια με τα σακουλια χωρις λογο?

Εγω το καλοκαιρι του εκανα και ουρων τοτε που δωσαμε αιμα αλλα μου ηταν εξαιρετικα ευκολο με το ποτηρακι.Αν νομιζεις οτι θα τα μαζεψεις ευκολα καντου μια να τελειωνεις.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Ο πυρετός της Αλεξάνδρας κυμαίνεται γύρω στο

37.....δηλαδή έχει δέκατα και όχι πυρετό. Νομίζω ότι περνάει κάποια ίωση στο πόδι και σε αυτό βοηθάει μάλλον και η ομοιπαθητική. Όπως και να έχει θα την πάρω αύριο στον παιδίατρο και θα τον ρωτήσω και για το αντιγριπικό. Εμένα με πήρε από κάτω γιατί μας έπεσαν όλα μαζί.

Νατάσα καλά αποτελέσματα σας εύχομαι.

Πετρούλα καλό νομίζω θα του κάνεις αν τον στέλνεις στη γιαγιά κάποιες ώρες. Και εσύ θα ηρεμείς λίγο αλλά και αυτός θα αλλάζει παραστάσεις. Τώρα για τον παιδικό, πραγματικά θα σου έλεγα να μην τον ξεκινησεις Γενάρη γιατί τότε οι ιώσεις είναι στο φουλ και εσύ έχεις και ένα βρεφος στο σπίτι. Άστο για Καλοκαίρι. Δεν μπορείς να του βρεις κάποια άλλη δραστηριότητα;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Είμαι χάλια .Χθες εφυγα νωρίτερα πό τη δουλειά γιατι ειχα ριγος και πονο σε ολο το σωμα.

Τελικα ανεβασα πυρετο και χθες την εβγαλα στο κρεβατι.

σημερα πήγα στο γιατρο και τελικα εχω αμυγδαλιτιδα και εβγαλα και κατι ωραια εξανθήματα !!!!

Η μικρή μου ειναι ευτυχως μια χαρα.

Δεν διαβασα σχεδον τιποτα γιατι ειμαι ελαφρως χαλια!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα μανουλες παιδακια και γιαγιακα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Είμαι η Ιωάννα και δεν είμαι καθόλου καλά. :(:(:( Με χάσατε μια εβδομ'αδα περίπου αλλά γι' αυτό φταίει η πολλή δουλειά. Σας μιλάω για τρελά ωράρια......01.00, 02.00 το βράδυ γύριζα σπίτι και πάλι το πρωί. Τεσπά. Περίμενα τη χθεσιν'η μέρα πώς και πως για να σας ανακοινώσω ότι γέννηθηκε το βαφτιστήρι μου, ένας κούκλος 3750 :-D:grin::-D:grin:. Η χαρά μας όμως μετατράπηκε σε λύπη λίγη ώρα αργότερα. Η φιλενάδα μου και κουμπαρούλα μου έπαθε ρήξη μήτρας και την έβαλαν άρον - άρον χειρουργείο......πέντε ώρες πάλευαν και τελικά έκαναν ολική αφαίρεση μήτρας.:-(:-(:-(:-( Μπήκε εντατική και μας είπαν ότι το 1ο 24ώρο είναι κρίσιμο για τη ζωή της. Στις 01.00 τα ξημερώματα κινδυνέψαμε να τη χάσουμε. Η πίεσή της ηταν 0, ξαναμπήκε χειρουργείο, της έβαλαν 12 μπουκάλες αίμα και.......για να μην τα πολυλογώ τώρα το απόγευμα μας είπαν ότι έχει διαφύγει τον κίνδυνο και μάλλον Δευτέρα θα βγει από την εντατική. Δεν ξέρω τι πήγε στραβά, με καισαρική γέννησε, ή γιατί έγινε αυτό. Ξέρω μόνο ότι παραλίγο 2 παιδάκια θα έμεναν ορφανά και το ένα δεν θα είχε νιώσει ούτε ένα χάδι της μανούλας του. Της εύχομαι από εδώ να αναρρώσει γρήγορα, βέβαια τώρα μπαίνει στη μέση και ο ψυχολογικός παράγοντας, και να χαρεί τα αγόρια τη και τον καλό της .....που στέρεψε από δάκρυα. :-(:-(:-(:-(

ελα ρε γιοβαννα μου τι ηταν αυτο?γιατι εγινε ξερετε?


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάρες μου...όλα καλά;

μπήκα στο ίντερνετ γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιι

http://www.gamosorganosi.gr/cgi-bin/sstyle3.cgi?kod_sel=1361

μπραβο φιλεναδιτσα μου!!!!!


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...