Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

      Καλημερα! Εγω ειμαι με τον κ.Μαντουδη στο Γεννημα. Καναμε την πρωτη προσπαθεια χωρις επιτυχια αλλα θεωρω απλα δεν ετυχε, δεν ηταν πολυ καλος ο κυκλος. Τωρα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τον δευτερο κυκλο. Παντως συμφωνω με την @Bluee19 δεν εχει τοσο σημασια η πρωτη φορα. Θεωρω σημασια εχει να σου ταιριαξει ο γιατρος και να νιωσεις εμπιστοσυνη. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον κ.Μαντουδη, ειναι πανω απ'ολα ανθρωπος και για μενα εχει πολλη σημασια αυτο. 

      τι θεμα αντιμετωπιζετε και πηγατε σε εξωσωματικη ; 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

ρε Σουλίτσα, περαστικά με το χέρι σου!

να μπω κι εγώ στην παρέα σας με τις ξενύχτισσες? (κι ας μην με ξενυχτάει το παιδί μου...)

κυρά Κική, δηλαδή τσάμπα βγάζω και ετοιμάζω τα καλοκαιρινά μας ρούχα? αααα δεν μας τα λες καλά... για να πειστώ θέλω να μου τα πει το γειτονάκι μου! εκείνο έχει την ιδιότητα του μετεωρολόγου στο καφέ μας!

άσχετο, αλλά εγώ πάλι, γιατί έχω τσαντιστεί πάαααρα πολύ που έχει μεγαλώσει το στήθος μου? παλιότερα ούτε σουτιέν δεν χρειαζόταν να φοράω (παρά μόνο καλοκαίρι με ανοιχτόχρωμα μπλουζάκια κι αυτό για να μην φεγγίζει...)


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλέ.... ξέχασα να σχολιάσω!

Τι καθαρό καφέ είναι αυτό!!!!

Μπήκα και μοσχομύρισε το σαλόνι μου!

Μπράβο κουμπάρες!

Αμα ειναι νοικοκύρης ο άνθρωπος!!!!!

καλά... χάζευα τώρα τα τικεράκια μας...

Μαρίνα και Πικουλίνα να χαίρεστε τα κοριτσάκια σας βρε!!!!

Κική, κι εσύ τον Μητσάκο σας!

(δεν ήξερα πως έχουν ίδια μέρα γενέθλια και τα τρία!)

Θα κανουμε ολες μαζι το σαββατο παρτακι θα ερθεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα οσες θελουν μεγαλο στηθος να κυκλοφορουν τσιτσιολινες!Χωρις στηθόδεσμους και τετοια!!χαχαχα

Ναι Ριτα το πουκαμισακι δυστυχως αν δε στο σιδερωσει αλλος δεν το αποφεύγεις με κανεναν άλλο τρόπο!

Σούλα περαστικα στο χεράκι..

Μιας και ανεφερε η Γιοβαννα ξεκαθαρισμα φαρμάκων να σας πω -αν και πιστευω οτι μπορει να το γνωριζετε- ότι υπάρχει το κοινωνικό φαρμακείο..Φαρμακα που δε χρειαζόμαστε και δεν εχουν λήξει μπορουμε να τα διαθεσουμε για να ενισχυσουμε το φαρμακειο αυτο το οποίο με τη σειρα του τα προωθεί σε άπορους και ανασφαλιστους πολίτες που τα εχουν αναγκη.Ρωτηστε στο δήμο της περιοχής σας


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η μέρα μεγάλωσε και έχω αρχίσει πάλι το σύστημα να κοιμούνται τα παιδιά το μεσημέρι για να βγαίνουμε καμιά βολτίτσα πιο αργά το απόγευμα, οπότε επικρατεί ησυχία και βρήκα ευκαιρία να σας διαβάσω!

Ευτυχώς που υπάρχει και η Κίκο και καλύπτει όοοολα τα ποστ με μια καλή ανακεφαλαίωση, γιατί εγώ δεν παίζει να τα θυμάμαι!

Από τα ολίγα που θυμάμαι όμως, έχω πάρει κι εγώ στεγνωτήριο, βολεύει για το Χειμώνα αλλά από εδώ και στο εξής και μέχρι του χρόνου το Χειμώνα δε συμφέρει να το χρησιμοποιείς, καίει πάααρα πολύ! Επίσης, εμένα όλα τα ρούχα μου βγαίνουν κατατσαλακωμένα, πολύ χειρότερα από ότι αν τα έχω απλώσει! Βέβαια, δεν το έχω ποτέ από "κοντά", δηλ. τι ώρα θα τελειώσει!

Άλλη αναλαμπή τώρα: Μαρίιιι τι έκανες παιδί μου στις 4 το πρωί στο ιντερνέτι??? Κολυμβητήριο σε ποιό σύλλογο θα πάτε? Καλή αρχή!

Επίσης, να ευχηθώ χρόνια πολλά στα παιδάκια μας και να τα χαιρόμαστε!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

άσχετο, αλλά εγώ πάλι, γιατί έχω τσαντιστεί πάαααρα πολύ που έχει μεγαλώσει το στήθος μου? παλιότερα ούτε σουτιέν δεν χρειαζόταν να φοράω (παρά μόνο καλοκαίρι με ανοιχτόχρωμα μπλουζάκια κι αυτό για να μην φεγγίζει...)

Κοπελιά μην τσατίζεσαι... μοιράσου χαχαχαχαχα:tongue::tongue::tongue::tongue:

Σας έβαλα φωτό στο φβ... όσο είπαμε να τα λέμε στο καφέ!!!:rolleyes: Είναι πάντως και απ τα γενέθλια του μικρου (τόσο παλιά χαχαχα:P:p)

Κική μου κουράγιο και μην ανησυχείς δεν θα περιμένουμε μέχρι τα 20... κατά τα 13 θα τους λες σήκω παιδί μου να ανοίξεις κανένα βιβλίο και εκείνα θα μας λέεν "άσε με ρε μάνα να κοιμηθω!!!!!"


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας αμαζόοοοοοοοοοοοονες μου :tongue:

Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω μιάς και από χθες το μεσημέρι ο υπολογιστής μου ήταν εκτός λειτουργίας...είχα ιό (μάλλον μετά τον γιο μου κόλλησα και αυτόν χαχα) και τον συνέφερα σήμερα επιτέλους. Οπότε τώρα σας διαβάζω σιγά σιγά.

Ριτά όσο για τον στεγνωτήρα θα σου πω ότι εγώ δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτός :rolleyes: τα περισσότερα ρούχα δεν θέλουν σίδερο. Σιδερώνω πλεόν μόνο σεντόντια, πουκάμισα και κάποια δύσκολα μπλουζάκια που τσαλακώνουν πολύ...αυτά. Το καλοκαίρι όμως που δεν τον χρησιμοποιώ με ξεσκίζει το παλιοσίδερο που δεν το χωνεύω και καθόλου :mad:

Τώρα παραπονιέται ΚΑΙ η ντελενιτσα μας για 3 κιλά; αν είναι για το βυζί ρε φιλενάδα να σου δώσω εγώ που δεν το θέλω κιόλας :mrgreen::mrgreen:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φίλες καλησπέρα, δεν θα σας σχολιάσω τώρα. Αχ έχω αγωνια για αύριο. Ήρθε η μαμά μου για να πάρει αύριο το πρωί την Εύα να την 'εχει σπίτι της όλη μέρα να μην έρθει σε επαφή με τον Βασίλη, λόγω ακτινοβολίας. Έτσι βγήκαμε με τον καλό μου που έχουμε να βγούμε κάτι χρόνια οι δυο μας και πήγαμε goody's για φαγητό(γυμνάσιο έτσι? :mrgreen: ). Μισή ώρα λείψαμε αλλά ωραία ήταν!χαχαχα! Λοιπόν με την πρώτη ευκαιρία θα σας πω νέα αύριο και ελπίζω να είναι καλά..Καληνυχτα σε όλες!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Πως ειστε σημερα;Εμεις καλά αν και το πρωινό ξύπνημα με παιδευει λίγο..εμ με 5 ωρες υπνο τι ηθελες κυρία μου?

Μαρακι καλή επιτυχία κοριτσι μου, όλα θα πάνε καλά!Περιμένουμε τα νεα σας με αγωνία!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μαρία περιμένουμε τα νέα σας!!!!!

Εμείς σχετικά καλά, εγώ με μπούκωμα, ο μικρός με βήχα και η Αναστασία μας έχει τρελάνει!!!!! Που τη βρίσκει τόση ενέργεια αυτό το παιδί απορωωωωω!!!!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου. Χτες το βράδυ μου έκανε σκέτσα το φόρουμ. Εσάς; Δεν κατάφερα να μπω.

Μαράκι καλή επιτυχία στο παρλαπίπα Βασιλάκη σου (γιατί πολύ παρλαπίπας θα σας βγει με τόσα που λέει πριν ακόμα χρονίσει :tongue::tongue:). Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σας.

Να θίξω και εγώ το θέμα στήθος; Αφήστε το....... ίσως είναι το μοναδικό κομμάτι του σώματός μου που μου αρέσει ;););)


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελιες!!!!

Τι νεα;

Βασιλακη καλη επιτυχια!Μαρακι περιμενουμε νεα με αγωνια,ολα θα ειναι πολυ καλα,θα δεις!

Ντελενη περαστικα σας.Αμα βρεις την απαντηση για την ενεργεα τους πες και σε μενα....

Ευχαριστω για τις απαντησεις για το στεγνωτηριο...με μπερδεψατε...Δηλαδη Σαρδελα εσυ δε σιδερωνεις;

Εχει μεγαλωσει η μερα και το αγορι μου δεν κρατιεται ,ξεκινησαμε καθε μερα,ποδηλατα,μπαλα, πεζοδρομο,ακομα δεν εχουν μαζευτει ολα τα πιτσιρικια αλλα οπου να ειναι θα γινεται χαμος.

Εχθες απο το σχολειο μου εφερε ενα γλαστρακι στο οποιο εχουν φυτεψει φακες .Αυτο το κλασσικο που καναμε και εμεις με το βαμβακι.Μου εξηγησε ολη τη διαδικασια (οτι δηθεν εγω δε ηξερα για να φυτεψουμε και φασολια),μου ειπε ποσο πρεπει να το ποτιζουμε και που να το βαλουμε.Οτι εκτος απο νερο χρειαζεται και φως και γιατι....Εντυπωσιακο.

Και σημερα πρωι πρωι σηκωθηκε να ποτισει τη γλαστρουλα του ,μην του ξεραθει.

Φοβερη υπευθυνοτητα ,εντυπωσιαστηκα.

Φυτεψτε και εσεις φακες ,τους αρεσει πολυ!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...