Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις

Με γλωσσοφάγατε.......

Με πήρε ο ύπνος στον καναπε με τη μικρή και ξύπνησα ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα, καλημέρα!!!

Δεν εννοούσα εσένα καλέ, αλλά τη Φανούλα. Μάλλον θα γράφει βδομάδα παρά βδομάδα χαχα!!!

Εγώ κοιμήθηκα άθλια!!! Εκτός του ότι έπεσα κατά τη 1.30 και ξύπνησα μια φορά στις 4.00 για να τσεκάρω αν τυχόν ο Ηλίας ανέβασε πυρετό (όχι) και μια στις 8.00 για να πάρω τηλέφωνο στο ΙΚΑ (δεν πήρα τελικά), όλη την υπόλοιπη νύχτα- που δεν ήταν και μεγάλη- είχα τον αντρούλη μου να φροντίζει να με ξυπνάει κάθε τόσο...

Τον γιατρό δεν τον πήρα τηλέφωνο, γιατί ο Ηλίας είναι απύρετος απο χθες το απόγευμα. Και τι θα έλεγα? "Γιατρέ πρέπει να 'ρθειτε επειγόντως γιατί ο γιος μου ΕΙΧΕ μέχρι χθες πυρετό?:confused:

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, καλημέρα!!!

Δεν εννοούσα εσένα καλέ, αλλά τη Φανούλα. Μάλλον θα γράφει βδομάδα παρά βδομάδα χαχα!!!

Καλέ... ξανθιά ΔΕΝ είμαι!!!!!!!!!!

Δεν σου απάντησα σε αυτό που είχες γράψει για τη Φανή.... το σχόλιο που έκανα ήταν ότι με πήρε ο ύπνος και δεν έκανα τίποτα... και το ότι με γλωσσογάγατε ήταν για τη Μαίρη που μου έλεγε ότι θα τη βγάλω στην κουζίνα μέχρι να έρθει ο Δημήτρης!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΕΡΗΜΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι ακόμη στο μαγαζί και έχω φρίξει......

Στις 15:00 υποτίθετε κλείνουμε και 14:58 μπήκε κόσμος!!!!!!!!! Εαν είναι δυνατόν...... και με το πάσο τους λες και αυτούς περιμέναμε και δεν έχουμε να κάνουμε τίποτα άλλο σήμερα!!!!!!!!! Και έλεγα ότι μέχρι τις 15:30 θα είμαι σπίτι και θα κοιμηθώ λίγο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.....συμβαίνει κάτι ανεξήγητο!!!

Όταν τα παιδιά μου, τύχει να κοιμηθούν για μεσημέρι σε μια απο τις δύο γιαγιάδες, χτυπάνε κάτι 3ωρους-4ωρους ύπνους....

Ενώ όταν κοιμούνται σε μένα, κοιμούνται με το ζόρι 1,5 ώρα....:confused::confused::confused:

Σήμερα απο την άλλη, που ήμουν σίγουρη ότι θα κοιμηθεί 1 ώρα ως συνήθως και εγώ δεν προλάβω να κοιμηθώ - γι'αυτό και απλά ξάπλωσα βλέποντας TV-, τελικά κοιμήθηκε 2,5 ώρες!!!:shock::shock:

Γμτ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...