Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτώβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 641
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mom

    mom 273 δημοσιεύσεις

  • Katsarida

    Katsarida 160 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 66 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 57 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερα σας κι απο εμενα!!!

πρωτα απο ολα να πω στην Εφουλα μας περαστικα στον μπαμπα της κι απο εδω και να ξερει οτι την σκεφτομαστε πολυ!!! κοριτσακι ολα καλα θα πανε θα το δεις!!!

ηθελα να πω οτι δεν μου ερχοταν ενημερωση οτι γραφετε κοριτσακια , μου το ειπε καποια στιγμη το φιλεναδοεφακι μου αλλα πραγματικα ξεχνιομουν...

η αδεια μου ξεκινησε απο σημερα οποτε εχω χρονο και για καφε και για τηλεφωνα...

φιλακιαααααααα!!!

καλη ανοιξη να εχουμε

"οποιος εχει κορη ακριβη του Μαρτη ο ηλιος μην την δει"

δεν καταφερα βεβαια να βαλω στην Ελενιτσα Μαρτη γιατι το εβγαζε και μου το εδινε πισω... αλλα το προσπαθησα!!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα........

Που πήγατε καλέ όλες;;;;;

Περαστικά στον μπαμπάκα της φιλενάδας μας.....

Μαιρούλα μου;;;; Που χάθηκες καλέ;;;;; Σε ψάχνω σήμερα!!!!!

Φανούλα καθόμαστε;;;; Άντε να δω θα τα καταφέρουμε να τα πούμε;;;; Θα ξεχάσω και τη φωνή σου σε λίγο...

Εγώ νέα ευχάριστα έχω.........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε κοπελιαααα!!! πες μας και τιποτα ευχαριστο!!!

αν και κατι πηρε τ αυτι μου... θελω να τ ακουσω απο εσενα!!!

(την Εφουλα δεν την ακουσα σημερα... πηρα τηλ νωριτερα αλλα δεν απαντουσε)


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα εμαθα... τα διαβασα και στο φεισ... να πω και τις ευχες μου απο εδω... μεχρι αυριο που θα τα πω και απο το τηλ.

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντα χαρες!!! μπραβο βρε ειρηνοκτσαριδακι μου!!! να πεις τις ευχες μας και στον Δημητρη!!!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα εμαθα... τα διαβασα και στο φεισ... να πω και τις ευχες μου απο εδω... μεχρι αυριο που θα τα πω και απο το τηλ.

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντα χαρες!!! μπραβο βρε ειρηνοκτσαριδακι μου!!! να πεις τις ευχες μας και στον Δημητρη!!!!

Σε ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι........ Να είσαι καλά... άντε και στα δικά σας!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

..ενα θα πω....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....ζηλιαρα...:rolleyes:

αντε βρε να χω και παρεα να τα λεμε....να σου πω τις αναγουλες μου να μου πεις την κουραση σου....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ακομα παιζουνε τα μικρα..εγω παλι ειμαι κομματια...θα προσπαθησω σε λιγο μπας και τα καταφερω....

καλο βραδυ ...και αν μπειτε εδω και δειτε ...φιλια στα μουτρα σας!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...